Doktora tezi yazılır

Doktora Tezi yazılır. Doktora öğrencisiyim ve doktora tezimde desteğe ihtiyacım var, doktora tezim için danışmanlık hizmeti almak istiyorum diyen öğrencilere kısa süre içinde yardımcı olmaktayız. Doktora tez yazımı konusunda destek almak isteyen doktora öğrencilerine yardımcı olmaktayız. 

Doktora öğrencilerine tez yazımı, tez araştırması, literatür taraması, tez düzenlemesi, tez için spss yapma , tez için abstract yazımı, doktora intihal oranının düşürülmesi gibi konularda yardımcı olmaktayız. tez yazımı teknik akademik bir çalışmadır. Bu yüzden akademik olgunluğu ortaya koyabileceğiniz bir çalışmayı sunmanız önemlidir. Akademik makale nasıl yazılır, akademik tez nasıl hazırlanır, akademik çalışma nasıl yapılır, bunları çok iyi kavramak, özümsemek gerekir. Kısaca, danışman hocanızın görmek isteyeceği ödevi sunmanız gerekir ki çalışmanız tez danışman hocanız tarafından kabul görsün. Doktora tezi yazan bazı kurumlar olabilir ancak tez yazdırmak için destek alabileceğiniz kişi ya da firma seçerken mutlaka telefonda görüşme yapmanızı öneririz. 

Akademik çalışmayı yapacak kişi ya da ekibin kim olduğu önemlidir. Bu yüzden çalışmanız ile ilgili , destek almak istediğiniz konu ile ilgili telefon görüşmesi yapmanız önemlidir. Tez yazımında danışman hocanız sizden bilimsel orjinallik isteyecektir. Kısaca yapılacak olan akademik çalışma benzersiz olmalıdır. Elbette bu tarz bir çalışmayı ortaya koymak kolay değildir. Uzun bir süre sosyal hayattan kopup tezinizi yazmaya odaklanmanız, konsantre olup akademik faaliyetinize odaklanmanız gerekecektir. Bu yüzden oldukça meşakkatli, sabır gerektirir. Yüksek Lisans tezi ile doktora tezinin farkı; daha original ve kimsenin söylemediği bir yönü olmasıdır. Okuyucu tezinizi okuduğunda ikna olmalı, kafasındaki tüm sorular giderilmeli ve savunduğunuz düşünceyi benimsemiş olması gerekir.

Tez önerisi raporu formu verilmesi ve tez konusu nun kabul edilmesi gerekir. Kolayca yazabileceğiniz, savunabileceğiniz konu olursa sizin elbette avantajınıza olacaktır. İlginizi çekmeyen konuyu nasıl ve ne kadar yazabililirsiniz? Bu yüzden tez önerisi formu doldururken iyice düşünmeniz gerekir. 

Doktora proje ödevi yapılır

Doktora tez yazımı

Doktora tez araştırması

Doktora literatür taraması

Doktora tez düzenlemesi

Doktora anket, spss desteği

Doktora tezimi yazdırmak istiyorum diyorsanız arayın hemen yardımcı olalım. 

Detaylı bilgi almak için Halime Hanım 0533 1606948

  

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588