Gizlilik Politikası

Ödev yaptığımız öğrenciler için  gizlilik sözü veriyoruz. Bu politikamız yaptığımız tüm ödevleri, ve bizi arayan herkesi kapsamaktadır. Gizlilik politikası gereğince bize güvenebilirsiniz. 

Ödev, soru, proje ve tez için bize başvuran öğrencilerin çalışmaları hocalar ile sadece rumuz ile kodlanarak yollanır. Ödevi yapan kişi, ödev sahibine ulaşması söz konusu değildir. Öğrenci de hocayı asla tanımaz. 

Öğrenci verilen ödevi bize yolladığında, kendi üniversitesindeki hocalara ödev gönderilmez. Bu yüzden rahat olabilirsiniz. 

Öğrenci ile hocanın direkt olarak mail, telefon ya da benzeri iletişim araçları ile görüşmeleri söz konusu değildir. 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588