Tez Merkezi

Tez Merkezi olarak sitemizi tez yazımında seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin bizi seçmesindeki en büyük neden referans ile gelmeleridir. Tez yazımında hizmet verdiğimiz öğrencilerimizin birçoğu bize referans ile gelirler. Arkadaşlarına yaptığımız tezden memnun kalan öğrencilerimiz kendi arkadaşlarına bizden bahsederek yakınlarını bize yönlendirirler. Tez hazırlama bizim işimizdir.

Tez merkezi, tezinizi en başından alıp, sonuna kadar size destek veren bir kurumdur. Tez yazım merkezine başvuran tüm arkadaşlarımız ile bire bir iletişime geçeriz en kısa zamanda çalışacağı tez danışmanı ile tanıştırır, isteklerini sonuna kadar alırız. Bu sayede mail üzerinden yazışmalarda en ideal tez formatının nasıl olabileceği konusunda yönlendiririz. Tez Merkezimiz, tez hazırlık aşamasından başlayıp, literatür taraması, tez taslağının hazırlanması, tez taslağının hocaya gösterilmesi ve kabul alması, tez girişinin yazılması, tez detaylarının yazılması, tezin sonuçlandırılması ve kaynakçaların yazılması süreçlerinde sizlerin yanındadır. 

Tez merkezi olarak üniversite öğrencilerine tez yazma konusunda yardımcı oluyoruz. Tez konusu seçme dahil olmak üzere tez hazırlama süreçlerinde tez sahibine teknik destek veriyoruz. Hazırladığınız tezin , tez kriterlerine uygun olup olmadığını inceliyoruz, eğer eksikler varsa tez hazırlama kriterlerine uygun hale getiriyoruz. Tez yazma lisans ve lisansüstü öğrencileri için oldukça hassasiyet gerektiren bir çaba gerektirir.

Tez süreci oldukça uzun bir süreçtir. Öncelikle tez konusunun belirlenip tez danışmanına onaylatılması gerekir. Bazen tez danışmanı, birden fazla konu ister bunlardan birini seçebilir. Tez yazma aşamasında bizimle çalışan öğrencilerimize tez konusunu belirlemede yardımcı oluyoruz. Tez konusu onaylatıldıktan sonra danışmanlarımız tez yazımında ilerlemeye başlar ve belli aralıklar ile öğrenciye gönderilir ve öğrenci de tez hocasına gösterir, gerekli uyarıları not alan öğrenci bize bunları bildirir ve gerekli düzeltmeleri yaparız. 

Tez yazınında deneyimli bir ekip ile çalışmanın faydasını her zaman göreceksiniz. Tez yazılırken sürekli irtibat kuracağınız ve iletişime geçebileceğiniz bir kurum olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. 

 

Tez danışmanlarımız ösym tez merkezindeki tezleri sürekli takip ederek, yazılmış olan tezleri inceler. Yök tez merkezi tez indirme sayesinde geniş bir arşive sahibiz.Bu sayade, son dönemlerde yazılmış tezlere bakarak konu seçiminde bundan istifade ederler. Yök ( yüksek öğretim kurumu ) kaynaklarını da geniş bir şekilde kullanırız. Akademik tez merkezi olmamızın sebepleri arasında yök ün ve ösym nin kaynaklarından faydalanmamız yer alır. Tez merkezi Ankara, Tez Merkezi İstanbul, Tez Merkezi izmir olarak öğrenciler en çok bizi tercih etmektedir. Bilkent tez merkezi, Boğaziçi tez merkezi, Uludağ tez merkezi olarak tercih edilmek bizi fevkalade memnun etmektedir. 

TEZ HAZIRLAMA MERKEZİ

Tez hazırlama merkezi olarak tez yazımında üniversite öğrencilerine yardımcı oluyoruz. Tez hazırlama merkezi istanbul , tez hazırlama merkezi Ankara, tez hazırlama merkezi İzmir olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Tez hazırlama merkezi olarak bizi arayabilir ve tez danışmanınız olarak bize danışabilirsiniz. Tez yazdırmak isteyen öğrenciler en çok tez hazırlama ücretlerini, fiyatlarını sormaktadır. Tez hazırlamadan önce tez yazan ekibimiz tez konusunu ve detaylarını inceleyerek fiyat vermekeyiz. Tez hazırlama aşamalarında tez hazırlama konusunda destek veriyoruz.

 

TEZ DÜZENLEMESİ

Kurumumuza tez yazımının yanında tez düzenlemesi talepleri de gelmektedir.  Kurumumuza gönderdiğiniz tezlerin düzenlemesini itina ile yapmaktayız. Tez düzenlemesi yaparken, teziniz standartlara uygun hale getirilir ve aşama aşama size bilgi verilir. Tezinizin düzenlenmesi konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tez danışmanlarımız tezinizi inceleyerek nelerin yapılması gerektiğini size sunar. 

 

LİTERATÜR TARAMASI

Tez yazma aşamalarından bir de literatür taramasıdır. Bu konuda başvuranlara yardım ediyoruz. Literatür taramasını gerek Türkçe gerekse İngilizce kaynaklardan yapmaktayız.

 TEZ YAZIMI

Tez yazımı aşamasına geldiğinizde birçok süreci de geride bırakmış olursunuz. Tez taslağınızı tez danışmanınız onaylamış, tez girişine başlamış olursunuz. 

Tez Merkezi olarak bizi seçtiğiniz için memnun olacaksınız ve bizi arkadaşlarınız ile tanıştıracaksınız, çünkü işimizi iyi yapıyoruz. 

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588