Tez Hazırlama

Tez Hazırlama, üniversite öğrencilerinin bölüm sonuna geldiğinde yapmaları gereken en önemli akademik çalışma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, öğrencinin öğrenmiş olduğu tüm akademik yazım tekniklerini uygulamaları beklenir. Tez yazılması, uzun ve dikkatli bir süreci beraberinde getirir. Bu sebeple üniversite öğrencilerinin, tez yazmaya uzun süre ayırmaları gerekir. Üniversite öğrencilerinin üniversite dersleri ve sınavları ile birlikte, tez yazmaya ayıracakları pek fazla zaman olmadığı için, tez hazırlama konusunda destek almaya ihtiyaç duyarlar.

Bu konuda ,  sizlere danışmanlık ve tez hazırlama konusunda destek veriyoruz. Üniversite öğrencileri için “anahtar teslimi tez” imkanı sağlıyoruz. Bu aşamada yaptığımız çalışmaları aşama aşama belirtmek gerekirse:

Önlisans tez hazırlama : Önlisans öğrencilerine önlisans tez hazırlama konusunda destek vermekteyiz. Önlisans tez hazırlamayı önlisans tez hazırlama yönergesine göre, tez yazım kılavuzuna uygun şekilde, tez yazım tekniklerine göre hazırlayıp önlisans öğrencilerine Önlisans tez hazırlayıp teslim ediyoruz. Önlisans tez yazım kuralları , Önlisans tez hazırlarken bizim için oldukça önemlidir. Önlisans tez hazırlatmak istiyorum diyorsanız bizi arayın Önlisans tezinizi hazırlayıp teslim ediyoruz.

Lisans tez hazırlama :  Ençok gelen tez hazırlama taleplerinden biri Lisans tez hazırlamadır. Lisans öğrencilerine lisans tez hazırlamada destek veriyoruz, lisans tezi bazen bitirme tezi olarak da geçmektedir, bitirme tezi , lisans tezi hazırlama taleplerinizi kısa sürede yapıp teslim ediyoruz. Lisans tez yazım tekniklerine uygun şekilde lisans teziniz yazılır, lisans tez yazım kılavuzu ve lisans tez yönergesi bize yardımcı olmaktadır. 

Yüksek lisans tez hazırlama : Tez hazırlama taleplerinden diğer bir kategorisi ise yüksek lisans tez hazırlamadır. yüksek lisans tez hazırlama için yüksek lisans öğrencileri bizi arar biz de yüksek lisans öğrencilerine istedikleri konuda yüksek lisans tez hazırlama da destek olmaktayız. yüksek lisans tez hazırlamayı tez yazım kılavuzuna uygun şekilde yazıyoruz ayrıca öğrenci bize tez yazım yönergesini yollar biz de tez yazım önergesine uygun yüksek lisans tez hazırlama işini yaparız.

Doktora tez hazırlama : Doktora öğrencilerine Doktora tez hazırlama hakkında yardımcı olmaktayız. Doktora tez hazırlamayı doktora tez yönergesine göre, doktora tez yazım kılavuzuna uygun şekilde  doktora tez yazım kurallarına uygun yazıyoruz.

Tez hazırlama yöntemleri : Tez yazmak isteyen öğrencilerin bilmesi gereken en öneli teknik tez hazırlama yöntemlerini bilmektedir, ya da tez hazırlama yöntemlerini öğrenmeden tez yazmaya başlamayın. Tez hazırlama yöntemleri , tez hazırlama teknikleri bilinmeden tez yazmaya başlamayın, kolay tez yazma tekniklerini bilen kişiler tez hazırlama sürecini oldukça kolay şekilde yazabilmektedir. Kurum olarak bizler tez hazırlama yöntemlerini çok iyi bildiğimiz için tezinin konusu ne olursa olsun hızlıca tezinizi hazırlayıp teslim etmekteyiz. Tez hazırlama, tez yazma bizim işimizdir, tez hazırlama yöntemleri ile ilgili sitemizde geniş bir arama yapabilirsiniz. 

Tez önerisi hazırlama : Lisans tamamlama, bitirme tezi hazırlamak isteyen öğrencilerden gelen taleplerden biri de tez önerisi hazırlama isteğidir, tez yazma aşamasına gelen lisans öğrencileri bizi arayarak tezimi yazıyorum ancak hocam tez önerisi hazırlamamı söyledi, bana tez önerisi hazırlama konusunda yardımcı olabilir misiniz diyerek tez merkezi sitesine talepte bulunurlar. Biz de tez önerisi hazırlamam gerekiyor diyen öğrencilere tez önerisi hazırlama hakkında destek veriyoruz. tez önerisi hazırlama konusunda bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir. 

Tez içindekiler hazırlamaTez içindekiler hazırlama , tez hazırlamanın en önemli aşamasıdır, tezinizin biraz daha somutlaşmış hali olduğu için tez yazmada en önemli aşamalardan biri tez içindekiler hazırlama kısmıdır, öğrenciler bizi tez içindekiler hazırlama nasıl yapabiliriz, tez içindekiler hazırlamayı bilmiyorum, tez içindekiler hazırlama siz yapın diye ararlar biz de bu şekilde gelen talepler için olumlu yanıt veririz ve tez içindekiler hazırlama sayfasını hazırlarız.

Tez hazırlama fiyatları : Tez yazdırma konusunda destek isteyen üniversite öğrencilerinin sorduğu diğer sorulardan biri de tez hazırlama fiyatlarıdır. tez hazırlama fiyatlarını etkileyen birkaç temel faktör vardır, tez hazırlama fiyatlarını etkileyen en önemli kriter "zaman" kriteridir, tez hazırlama fiyatları için 1 haftada tez hazırlamak ile 3 ayda tez hazırlamak aynı şey değildir, 1 haftada tez yazımı oldukça zordur, zor olan şeylerin bedeli de yüksek olmaktadır, bizim öğrencilere önerimiz tez yazdırmak istiyorlarsa erken bir dönemde müracaat etmeleridir, tez hazırlama fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör ise konunun zorluğudur. Kaynakların çok zor bulunduğu bir tez yazımı ile kaynaklara kolay ulaşımın olduğu bir tez yazımı arasında fark olacaktır. tez hazırlama fiyatları ile ilgili diğer belirleyici faktor ise tezin lisans tezi mi , yüksek lisans tezi mi yoksa doktorta tezi mi olduğudur. tez hazırlama fiyatları bunlara göre değişiklik arzeder. Tez hazırlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın size en kısa zamanda yardım edelim.

Tez konusunun belirlenmesi

Tez hazırlamadan en önemli süreçlerden birisi de tez konusunun seçimidir. Öğrenciler genelde tez konusunu belirlemede sorun yaşar. Bu konu hakkında deneyimli tez hazırlayan danışmanlarımız sizi en doğru şekilde yönlendirecektir ve tüm aşamalarda sizi bilgilendirir. Eğer tez hocanız size seçebileceğiniz birden fazla konu verdiyse, danışmanlarımız sizi yönlendirerek en doğru kararı sizinle paylaşır. Belirlenen tez konusunu hocanıza iletip onay alırsınız ve tez süreciniz ilerler.

Tez araştırma metodunun belirlenmesi ve taslağın oluşturulması

Tez hazırlamada önemli olan bir diğer aşama, araştırma metodunun tesbit edilmesidir. Bu süreçte danışmanlarımız size yardımcı olmakta ve yönlendirmeniz sayesinde taslağı oluşturmaya başlıyoruz. Yazılan aşamalar tez hocanıza onaylatılıp tez hazırlama aşaması devam eder.

Taslak çalışmasında tez hocanıza göstereceğiniz 4 önemli madde vardır:

Tez konusu : Tez konusu tezinizin hangi konuda olacağı ile ilgilidir, tez konusunu çok daraltarak belirlemeniz ve o doğrultuda da tezinizde işlemeniz gerekir. Tez yazımı akademik bir çalışma olduğu için akademik çalışma esaslarına göre yapılması ve sürdürülmesi önem arzeder. Tez konusu belirlemeyi bu gözle yapmanızı öneririz. 

Tez araştırma metodu Tez araştırma metodu tez danışman hocanıza göstermeniz gereken önemli başlıklardan biridir, Tez araştırma metodunu hocanıza gösterirsiniz eğer hocanıza Tez araştırma metodu onaylarsa tez yazımına devam etmenizi tavsiye edecektir.

İçindekiler : Tez yazımında hocanızın görmek isteyeceği başlıklardan biri de İçindekiler kısmını görmek olacaktır, içindekiler kısmı tezinizin içeriğinde neler olacağını gösterir, bu yüzden içindekiler kısmını oluşturmak çok önemlidir, içindekiler kısmını inceleyen tez danışman hocanız bazı maddeleri ilave etmeni bazı kısımları da çıkarmanızı söyleyebilir, hocanızın direktifleri doğrultusunda içindekiler kısmını düzenlemenizi öneririz. 

Geçici kaynakça : Tez danışman hocanızın görmek isteyeceği çalışmalardan biri de geçici kaynakçadır. Tezinizde kullanacağınız kaynakların bir prototipini oluşturmanız ve bunu da tez danışmanı hocanıza göstermeniz gerekmektedir, tez yazım aşamalarından biri olan tez taslağı oluşturmanın en önemli kısımlarından biri olan geçici kaynakça  oluşturmaya büyük önem vermelisiniz. geçici kaynakça  oluşturmak için kaynakça oluşturmanız gerekir, ancak bu geçici bir kaynakça olacaktır, tez yazımına başlarken bu oluşturduğunuz geçici kaynakçalara ilaveler yapabilirsiniz. Tez danışman hocanız geçici kaynakçanızı görmek ister ve sizi gerekli şekillerde yönlendirir. 

Tez taslağı oluşturma , tez taslağı yazma konularında size destek sunuyoruz, bizi arayın hemen tez taslağınızı oluşturalım. 

Tez hazırlama teknikleri tez hazırlama teknikleri oldukça önemli bir konudur çünkü tez hazırlama teknikleri bilinmeden hazırlayacağınız tez, tez danışman hocanızdan birçok kez geri dönecektir, şurayı düzelt burayı şöyle yap diye, birçok kez git gel yapmanıza neden olacaktır, bu yüzden tez yazmak istiyorum , tezimi yazamıyorum , tezimi yazmada sorun yaşıyorum diyen öğrencilere bizim önerimiz tez yazmaya başlamadan önce tez hazırlama tekniklerini iyice araştırıp öğrenmeleridir, eğer tez yazımına başlamadan önce tez hazırlama teknikleri nelerdir, tez yazma teknikleri nelerdir diye araştırırsanız, tez danışman hocanızın istediği şekilde tezi hazırlar, tez yazar ve tez danışman hocanıza sunarsınız. 

Tüm bu süreçleri danışman arkadaşımız ile birlikte yaptığınız için sizin açınızdan oldukça kolay bir dönem olur.

Tez hazırlama konusunda size yardım etmeye hazırız. Bilgi almak için Halime Hanımı arayabilirsiniz.

 
 Google da yapılan sitemiz ile ilgili aramalar 
 
ankara tez yazım merkezleri : sitemizde yapılan aramalardan birisi olan ankara tez yazım merkezleri Ankaradan tez yazdırmak isteyenlerin çok olması ile alakalıdır, bizi sadece ankara tez yazım merkezleri araması ile öğrenciler ulaşmaz ancak ankara tez yazım merkezleri olarak gelen arama kelimeleri bizim için oldukça önemlidir. ankara tez yazım merkezleri içinde bizi seçmeniz oldukça önemlidir. ankara tez yazım merkezleri olarak bizi arayın size hemen yardımcı olalım.
 
tez yazım yönergesi : Öğrencilerin yaptığı aramalardan biri de tez yazım yönergesi hakkındadır, tez yazım yönergesi nedir, tez yazım yönergesi nereden ulaşabiliriz, tez yazım yönergesi ne göre nasıl tez yazılır şeklinde bize de çok fazla soru gelmektedir. tez yazım yönergesine uygun tez yazımı gerçekleştirmekteyiz. : 
 
tez yazım programıtez yazım programını soran birçok lisans ve yüksek lisans öğrencisi vardır, bazı hocalar tez yazımında tez yazım programı kullanır bu tez yazan hocaya hız sağlar, tez yazım programı kullanmak istiyorum diyorsanız ya da tez yazım programını nerede bulabilirim diyorsanız sitemizde bununla ilgili bilgi bulabilirsiniz.
 
tez yazım klavuzutez yazım klavuzu nedir, tez yazım klavuzu , tezinizi hangi kriterlere göre yazacağınızı gösteren, yol gösteren kılavuzdur, bu kılavuza göre tezinizin teknik detaylarını bildirir biz de tezinizi tez yazım klavuzuna göre düzenleriz.
tez yazım formatı : diğer bir search kelimesi de tez yazım formatıdır. tez yazım formatı tez yazan kişiler için önemlidir tez yazım formatına göre tez formatlaması yapılır, tez yazım formatı olmadan tez formatı yapmam söz konusu bile olamaz
 
lisans tez yazım kurallarılisans tez yazım kuralları  tezinizi hangi kurallara uygun yazacağınızı gösteren kurallar dizisidir. lisans tez yazım kuralları  olmadan tez yazılmaz lisans tez yazım kuralları genelde üniversitelere göre hatta üniversite içinde fakültelere bölümlere göre de değişiklik gösterir lisans tez yazım kuralları tez yazım aşamasında önemlidir.
 
tez yazım merkezleritez yazım merkezleri  en çok aranan kelimelerden biridir, tez yazım merkezlerine internette rastlayabilirsiniz ancak aramanız gereken tez yazım merkezleri  değil güvenilir tez yazım merkezleri  olmalıdır çünkü bazen bizi arayan öğrenciler tez yazdırmak için bazı merkezler tarafından suistimale ugradıklarını söyler bu yüzden tez yazım merkezleri ile çalışmadan önce arayın konusun , internet sayfasında tez yazım merkezlerinin telefon numaraları var mı yok mu dikkat edin eğer tez yazım merkezleri nin telefonu yoksa sadece mail adres varsa uzak durun .
 
tez yazımtez yazım kelimesi ile ilgili birçok arama ile sitemize ulaşan lisans ve yüksek lisans öğrencileri mevcuttur. tez yazım yapılır, tez yazım için bizi aramanız yeterlidir.
 
tez yazım kurallarıtez yazım kuralları nedir, tez yazım kuralları  nelerdir tez yazım kuralları ne işe yarar diye bizi arayan birçok lisans öğrencisi olur, tez yazım kuralları tezinizi hangi kurallara göre yazacağınızı size gösteren kurallar diye özetleyebiliriz. tez yazım kurallarını tez danışman hocanız size bilgi verir, tez yazım kuralları universitenizin websitesinde olmalıdır.
 
 İstanbul tez yazım merkezleri : İstanbul tez yazım merkezleri hangileridir, istanbulda tez yazım merkezleri var mı , istanbulda tez yazım merkezleri içinde en iyisi hangisi diye arayan lisans öğrencilerine destek veriyoruz. istanbulda tez yazım merkezleri  içinde en iyi tez yazan merkezi bizim sitemizdir istanbulda tez yazım merkezleri için bizi arayın.
 
 
 Tez Merkezi makalesini okumanızı öneririz.
 
 Tez düzenleme makalesini okuyabilirsiniz. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588