Tez Düzenlemesi Yapılır

Üniversite öğrencilerinden gelen en yoğun taleplerden biri de tez düzenlemesidir. Öğrenci arkadaşlarımız kendi çabalarıyla bir noktaya kadar getirdikleri tezlerini tamamlayamama ya da süresinde yetiştirememe endişesi yaşadıkları için bizi tercih etmektedir. Bu yüzden üniversiteli arkadaşlar yapabildikleri kadarı ile tezi bize ulaştırır biz de kaldıkları yere kadar olan tezi inceleriz yapılması gereken aşamalar nelerse bu konuda tez sahibini bilgilendiririz.

Tez düzenleme kısmı iki aşamadan oluşur.

1. Teze başlayıp yarıda bırakan öğrenciler

2. Tezi sonlandırıp kontrol için yollayan öğrenciler

Her iki gurup için de danışmanlarımız devreye girerek gerek kaldığı yerden tezi devam ettirme , gerekse bitmiş olan tezi , tez kriterlerine göre tekrar incelemeye alırlar. Elinizdeki tezi yapabildiğiniz kadarı ile bize yollayabilirsiniz, size neler yapılması gerekiyorsa detaylı bilgi verir , kararı size bırakırız.

Danışmanlarımızdan bilgi almak için arayayın.

Tez yazan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin tez yazmakdan daha büyük endişeleri tez danışmanı hocalarının tezi iade edip düzenleme yapmalarını istemeleridir, aylarca uykusuz geçen geceleri binbir zahmet ile yazılan tezin düzenlemesi tez yazmaktan daha meşakkatli bir iştir. 

Tezini içerik olarak tamamlamış ancak şekil yönünden düzenlenmesi gereken tez çalışmanızın tez düzenleme işlemlerini kısa süre içinde yapmaktayız. Tez düzenlemesi, sayfa ayarlamaları, dipnot uyarlaması, yazı fontlarının ayarlanması, kenar boşluklarının ayarlanması gibi çalışmalardan oluşur. 

Hangi tür tez düzenlemesi yapıyoruz . Lisans tezi düzenlemesi yapıyoruz, yüksek lisans tezi düzenlemesi yapıyoruz, master tezi düzenlemesi yapılır, doktora tezi düzenlemesi yapıyoruz. 

Tez düzenlemesi yapabilmek için tez yazım kılavuzuna ihtiyaç vardır, tez danışmanınız sizi bu konuda yönlendirir, size üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre ya da bölümün tez yazım kılavuzuna göre yapılması konusunda bilgilendirir. Bu yüzden bizden tez düzenlemesi talep ederken tez yazım kılavuzunuzu da yollamanız önemlidir. 

Birçok öğrenci tez düzenleme ücretlerini merak ettiği için bize tez düzenleme ücretlerini , fiyatlarını sorar, tez düzenleme ücretlerini belirlerken tezinizi bize yollamanız gerekir, tez düzenleme işlemlerine başlamadan önce tezinizin kopyasını bize mail yoluyla yollarsanız size hemen tez düzenleme ücretleri hakkında fiyat bilgisi verebiliriz. Tez düzenleme fiyatlarında fiyatı teşkil eden önemli hususlardan biri de tez içeriğinin de düzenlenmesi , editlenmesi talebidir. 

Tez editleme taleplerinden biri de içeriğin düzenlenmesidir, tez editlemede içeriği düzenlerken cümlelerin revize edilmesi, cümle düşüklüklerinin düzeltilmesi, cümle hatalarının giderilmesi, cümlelerin birleştirilmesi , anlatım bozukluklarının giderilmesi, imla hatalarının düzeltilmesi,dilbilgisi kurallarına uygun hala getirilmesi çalışmalarını da içerir. 

Tezimi bitirdim ancak tezimi düzenlettirmek istiyorum diye bizi arayan lisans tezini tamamlamış ve yüksek lisansını tamamlamış üniversite öğrencilerinin tez düzenlemelerini hem şekil hem de içerik açısından düzenleme işlemlerini yapmaktayız. Tez editlemesi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere kısa sürede tez düzenlemesi hakkında olumlu yanıt vermekteyiz. 

Tez düzenlemesi , tez editlemesi çalışmalarını tez düzenlemede uzmanlaşmış ekibimiz yapmaktadır, birkaç gün içinde tez editleme çalışmalarını yapmaktayız. Tez editleme işinizi en kısa zamanda yapmaktayız. İçerik tez düzenlemesi isterseniz biraz daha zaman almaktadır, eksik konularınızın, eksik bölümlerinizin yazılması talepleriniz karşısında da kısa sürede taleplerinizi değerlendirip onay vermekteyiz. 

Tez düzenlemesi çalışmalarını kapsayan çalışmalar nelerdir, tez düzenlemesi nasıl yapılır diye sorarsanız,  sayfa yapısını düzenleme, yazım kurallarını uygulama, boşlukları ayarlama karakter boyutlarını düzenleme gibi hususlarda, bağlı olduğunuz kurumun hazırlamış olduğu yönergeler doğrultusunda yapılan, titizlik ve dikkat isteyen zahmetli bir iştir.

Tez düzenlemesinde dikkate alınması gereken özellikler : Her tez dört ana bölümden oluşur . Ön sayfalar/Özel sayfalar Tez metni Kaynaklar dizini Ekler Her bölüme ilişkin sayfa düzeni örnekleri kılavuzun sonunda ayrı ekler şeklinde verilmiştir. TEZ KAPAĞI VE ÖZEL SAYFALAR, İÇ KAPAK SAYFASI, TEŞEKKÜR SAYFASI, ÖZET VE İNGİLİZCE ÖZET (ABSTRACT), DİZİNLER, İÇİNDEKİLER DİZİNİ, SİMGELER VE KISALTMALAR DİZİNİ, ŞEKİLLER DİZİNİ, TABLOLAR DİZİNİ, TEZ METNİ GİRİŞ BÖLÜMÜ, GENEL BİLGİLER, GEREÇ VE YÖNTEM (BİREYLER VE YÖNTEM), BULGULAR, TARTIŞMA, SONUÇ VE ÖNERİLER KAYNAKLAR, DİĞER KAYNAKLAR, EKLER, DİĞER EKLER, (Bilgisayar Disketi, CD-ROM, Video Kaset vb.), GENEL BİÇİM KULLANILACAK KAĞIDIN NİTELİĞİ, KAPAK VE CİLT BASKI SAYFA DÜZENİ, SAYFANIN NUMARALANDIRILMASI, SATIR ARALIKLARI, BÖLÜM VE ALT BÖLÜMLER, YAZIM PLANI, METİN ANLATIM SİMGELER VE KISALTMALAR, KAYNAK GÖSTERME , METİN İÇİNDE KAYNAK GÖSTERME,  NUMARA VEREREK BELİRTME. ii. HARVARD SİSTEMİYLE BELİRTME KAYNAK GÖSTERİRKEN UYULMASI GEREKLİ DİĞER KURALLAR,  METİN İÇİNDEKİ GÖNDERMELER,  ARA NOTLAR,  ALINTILAR,  DİPNOTLAR,  ŞEKİL,TABLO VE FORMÜLLER HAZIRLAMA.  YERLEŞTİRME,  NUMARALANDIRMA,  FORMÜLLERİN GÖSTERİLMESİ. AÇIKLAMALAR

Hangi tür tez formatlaması yapıyoruz . Lisans tezi formatlaması yapıyoruz, yüksek lisans tezi formatlaması yapıyoruz, master tezi formatlaması yapılır, doktora tezi formatlaması yapıyoruz. Tez formatlama kaç gün sürer diyenlere verdiğimiz cevap, birkaç gün içinde tez formatlaması çalışmalarınızı tamamlıyoruz, tez formatlaması için bizi arayabilirsiniz. 

Tez düzenleme İstanbul, tez düzenleme Ankara , tez düzenleme İzmir diye yapılan google aramalarında sitemiz tez düzenlemesi yapılır aramalarında en üst sırada çıkmaktadır, tez düzenleme istambul diye yapılan aramalarda tez formatlaması , tez editlemesi yaptırmak isteyen öğrenciler kendi yaşadıkları yerde tez formatlaması yapan firma ya da şahıs ararlar, biz mail üzerinden tez düzenlemesi ya da tez formatlaması yaptığımız için aynı şehirde olmamıza gerek yok, farklı şehirlerde olsak da mail üzerinden haberleşebilir ve tez düzenlemenizi kısa süre içinde yapıp size teslim edebiliriz. Tez merkezi olarak yaptığımız akademik çalışmalardan en önemlisi diyeceğimiz tez düzenlemesi, tez formatlaması, tez editlemesi çalışmalarınızda bizi tercih etmeniz için birçok sebep vardır, bunları sıralayacak olursak; uygun fiyatlarda tez editlemesi yapmaktayız, tez formatlama ücretlerinde sizin için en uygun tez formatlama ücreti veriyoruz. Bunun yanında kısa sürede tez editlemesi yapıyoruz, bir kaç gün içinde tez düzenlemesi yapabiliyoruz, bunun sebebi tez düzenlemesinde uzmanlaşmış ekip ile çalışıyor olmamızdır. 

Tez düzeltme işinde bize güvenebilirsiniz, tez düzeltme taleplerinizi kısa zamanda neticelendirip size yolluyoruz, tez düzeltme için bizi aramanız yeterlidir aynı gün içinde size geri dönüş sağlıyoruz. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588