Hakkımızda

15 yıldan beri üniversite öğrencilerine eğitim hizmetleri veren bir kurumuz. Üniversite öğrencileri için hizmet vermeye özel ders ile başladık. Tüm derslerden tüm üniversitelere diye yola çıktık. Kısa süre sonra üniversite öğrencilerinden gelen talep üzerine ödev hizmeti vermeye başladık. Tez Ödev Tercüme Essay Kitap özeti tez danışmanlığını uzun süreden beri yapmaktayız. Boğaziçi Eğitim Danışmanlık bünyesinde özel ders ve ödev hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Ödev, proje, makale, essay tez yazımı ile birlikte üniversite öğrencilerine özel ders hizmeti verdiğimiz için üniversiteleri, üniversite hocalarını ve derslerini detaylı şekilde bilmekteyiz. Bu yüzden özel ders hizmeti verdiğimiz öğrenciler bizim en büyük referansımızdır. 

Lisans öğrencilerine ödev, makale, essay, proje, tez danışmanlık hizmeti veren kurum olduğumuz için akademik çalışmalarız için bizden mutlaka görüş alın. Deneyimli ekibimiz size destek verecektir. Lisans öğrencileri yanında yüksek lisans öğrencilerine de ödev, makale, proje, tez yazım desteği vermekteyiz. Türkiyede öğrenim gören öğrencilerin yanında Türkiye dışındaki lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine destek vermekteyiz. Akademik çalışmalar hem türkçe hem de ingilizce yapılmaktadır. 

Tezli ve tezsiz yüksek lisans öğrencilerine , doktora öğrencilerine çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Deneyimli ekibimiz tüm çalışmalarınızda hızlı katkıda bulunmaktadır. 

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588