Proje Merkezi


Üniversite öğrencileri için proje desteği veriyoruz. 15 yıldan beri üniversitelerin tüm bölümlerindeki öğrencilerine projelerinde yardımcı oluyoruz. Proje ödevleri genelde dönemlik olarak öğrencilere verilir. Uzun süreli ödev grubuna giren projeler, üniversite öğrencileri açısından sınıf geçmede oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Proje ödevlerini yaptırmak isteyen öğrencilerin zaman kaybetmeden projelerini iletişim sayfasından bize yollamaları gerekir. Proje bize ulaştığında hemen öğrenci arkadaşa ulaşır, proje hakkında detayları alırız. Projeyi yapacak danışman hocamıza detaylı bilgi verir ve feedback leri takip ederiz. Proje örneğini hoca kısa bir süre içinde yollar ve öğrenciden onay alırız. Öğrenci gerektiği durumda projeyi hocasına gösterir gerekli dönüşümleri bize bildirir biz de detayları hocaya ileterek gerekli düzenlemeleri yaptırırız. 

Proje hazırlatmak isteyen üniversite öğrencilerine projelerini en kısa zaman içinde teslim ediyoruz. 

 

 PROJE NASIL HAZIRLANIR

 Proje hazırlamak deneyim, bilgi birikimi ve enerji isteyen bir süreçtir. Proje hazırlatmak , proje yaptırmak isteyen üniversite öğrencileri zaman kaybetmeden bize ulaşmaları , ve bizi proje hakkında detaylı bilgilendirmeleri gerekir. Projeye başladığımızda belirli sürelerde öğrenciyi bilgilendiririz ve zamanında projesini teslim ederiz. 

Elimizde geniş proje bankası mevcuttur. Daha önceki yıllarda projelerini yapmış olduğumuz öğrencilere teslim ettiğimiz projeleri aynı zamanda arşive kaldıdır ve gerektiği zamanda bir başka versiyonu yaparak kısa zamanda öğrenciye teslim ederiz. 

Proje örnekleri bizim için önemlidir. Proje örnekleri bir başka öğrencinin projesinde bize bir fikir verir. Proje hazırlama örneklerini proje yaptırmak istiyorum diyen arkadaşlara yolluyoruz , gerekli değişiklikleri bize mail ile yollar ve biz de istenen talimatlara göre projeyi tamamlarız. Projeleri , proje hazırlama tekniklerine uygun şekilde hazırlamaktayız. 

Bunun yanında proje hazırlama dersi olan öğrenciler, projelerini bize yaptırmak istediklerinde bizimle iletişime geçmeleri durumunda istedikleri projeyi kendilerine yapıp teslim ediyoruz. Proje hazırlama dersinde , proje ders notlarını bize yollamaları da önemlidir. Çünkü, proje hocanız, sizden projenin yapılmasını isterken belirli proje hazırlama tekniklerine uygun yapılmasını ister . Bu yüzden proje ders notlarınız bizim için önemlidir. 

Yapmış olduğumuz proje örneklerine örmek vermek gerekirse, basit proje örnekleri , bilimsel proje örnekleri, yüksek lisans proje örnekleri, sosyal proje örneklerini yapıyoruz. 


 YÜKSEK LİSANS PROJE ÖDEVLERİ 

 Yüksek lisans proje ödevlerinizi yapıyoruz. Yüksek lisans proje ödevlerinizde bize güvenebilirsiniz. Yüksek lisans proje ödevlerini yaptırmak isteyen üniversite öğrencileri bize başvurduklarında tüm detayları bize iletmeleri gerekir. Yüksek lisans proje konusu , proje detayları, proje teslim tarihi, projenin kaç sayfa olduğu bizim için önemlidir. Yüksek lisans proje çalışmasına başladığımızda belirli aralıklarda , yapmış olduğumuz tezi yüksek lisans öğrencisine yollarız, proje danışmanına gönderilen ödev , eğer istenirse gerekli düzeltmeleri yapmaktayız. 

 

Proje konuları

Proje konuları hakkında kurum olarak sınırlama koymuyoruz. Bilgisayar, muhasebe, elektronik, matlab, istatistik, sosyoloji, psikoloji vb . dersler ile ilgili verilen projeler hakkında bir sınırlama yok. Size verilen tüm projeler hakkında bizi bilgilendirmeniz yeterlidir. Proje konusu arayan üniversite öğrencilerine proje konusu belirlemede yardımcı olmaktayız. 

 Bizi arayın , projenizi hemen yapıp teslim edelim.

 

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

Makale Danışmanlığı Makale Yazılır

 

yüksek lisans proje konuları
tezsiz yüksek lisans proje örnekleri
yüksek lisans proje örneği
yüksek lisans bitirme projesi
yüksek lisans projeleri
işletme tezsiz yüksek lisans proje örnekleri
eğitim yönetimi tezsiz yüksek lisans proje örnekleri
bahçeşehir üniversitesi yüksek lisans proje örnekleri

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588