Üniversite Ödev

Üniversite ödevi ve tez danışmanlığı olarak üniversite öğrencilerinden gelen ödev taleplerini yerine getiriyoruz. Ödev konusu üniversite öğrencileri için oldukça önemlidir . Çeşitli nedenler ile öğrenciler üniversitedeki dersleri takip edemez. Ödev konularını arkadaşlarından alırlar. Biz bu konuda size destek oluyoruz. Ödev konusunda da sınır koymuyoruz. Öğrenim gördüğünüz bölüm / fakülte ne olursa olsun hiç farketmez , ödevinizi bize gönderebilirsiniz . Danışmanlarımız fizibilite yaptıktan sonra size ödev ile ilgili geri dönüşümü yapıyoruz.

 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV YAPIYORUZ

15 yıllık deneyimimizle Boğaziçi Eğitim firması olarak üniversite öğrencilerine ödev yapıyoruz. Üniversite öğrencileri bize yaptırmak istedikleri ödevleri mail ile yollar biz de istedikleri tarihte ödevi yapar teslim ederiz. Üniversite öğrencileri çeşitli nedenlerden dolayı ödev yaptırırlar, gerekçesi ne olursa olsun, ödevim var ödevimi yaptırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ödev yapmaktayız. 

Sadece lisans derslerinde mi yardımcı oluyorsunuz? Hayır, sadece lisans öğrencilerine ödev yapmıyoruz, lisans öğrencilerine ödev yaptığımız gibi yüksek lisans öğrencilerine de ödev yapıyoruz, master öğrencilerine ödev yapıyoruz, MBA öğrencilerine ödev yapıyoruz. 

Ödev yapan ekibi kimlerden oluşmaktadır ? Boğaziçi Eğitim Ödev Grubu lisansını tamamlamış, yüksek lisans ve doktorasını yapan akademisyen ekipten oluşmaktadır. 

Sadece Türkçe ödev mi yapıyorsunuz? Hayır , sadece Türkçe ödev yapmıyoruz, Türkçe ödev yanında ingilizce ödev yapıyoruz. Öğrenci bize hangi dilde ödev yapılacağını bildirir biz de istenen dilde ödev yapmaktayız. 

Ödev sistemi nasıl işliyor ? Ödev sistemi işleyişi çok kolaydır, ödevinizi bize mail ile iletiyorsunuz, ödevinizi hocalara yolluyoruz, yapılır onayı verdikten sonra size bilgi veriyoruz, siz onay verdikten sonra ödev yapmaya başlıyoruz.

Size neden güvenelim? Bu soru bize birçok öğrenci tarafından sorulur, size nasıl güvenelim ya da size neden güvenelim sorusudur, diğer ödev sitelerine bakın, telefon numarası bulamazsınız ancak bizim sitemizde en az 3 farklı telefon numarası bulabilirsiniz, 3 telefonda whatsapp vardır ve 7/24 bize ulaşma imkanınız vardır, ancak tüm bunlara rağmen bizimle ofisimizde görüşmek isterseniz, bizi arayın sizinle ofisimizde görüşelim. 

Ödevi kaç günde yapıyorsunuz ? Ödevin mahiyetine, zorluğuna , sayfa sayısına göre ödevin yapılması 1 günden başlayıp 1 aya kadar uzayabilir, ancak ödevinizin kısa sürede teslim edilmesi gerekiyorsa bize iletmeniz durumunda ödevinizi istediğiniz tarihe yetiştirebiliriz.

Ödevde düzeltme yapılıyor mu? Ödeviniz yapıldıktan sonra siz ya da hocanızın istediği değişiklikler ve düzenlemeler ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Ödev ücretlerini neye göre belirliyorsunuz? Ödev ücretlerini belirleyen birkaç kriter var bunlardan en önemlisi zaman dır. 1 ay süresi olan dersin ücreti ile 1 gün sonra teslim edilecek olan ödevin ücreti farlı olacaktır. Bunun yanında lisans dersi, yüksek lisans dersi, doktora dersinin ücretleri de farklı olacaktır. Bunların ücretini etkileyen en önemli faktör, sayfa sayısıdır. Sayfa sayısı ile ücret doğru orantılı olarak artmaktadır.

Şuana kadar ödev ile ilgili konu olarak üstesinden gelemediğimiz bir ders olmamıştır sadece zaman yetişemeyeceği için geri çevirdiğimiz ödevler oldu bunun dışında ödevlerinizi bize yollayabilir fiyatlandırma konusunda sizi bilgilendirelim.. Fiyatlandırmayı ödevi görmeden yapmıyoruz. Çünkü bu konuda vereceğimiz fiyat sizi yanıltabilir. Ödevinizi bize yollayın, inceleyelim ve fiyatı size bildirelim. 

Ödev konusunda öğrenci arkadaşlardan talebimiz ödevi en makul zamanda bize göndermenizdir. Son güne bırakılan ödevler her zaman risk oluşturur. Bu nedenle bize ne kadar erken ödevinizş yollarsanız o kadar iyidir.Ödevleri yapan öğretmenler, Boğaziçi , ODTÜ , İstanbul Teknik Üniversitesi gibi köklü üniversitelerden mezun , master yapan , doktora yapan öğretmenlerdir. Bu nedenle, ekibimize güvenebllirsiniz. Öğretmenlerimiz gerektiğinde sizden ek bilgi , ders notu isteyebilir. Bunun nedeni , sorunuzun ya da ödevinizin hocanızın istediği şekilde çözülmesidir.


Ödevinizi yaparken üzerinde en çok durduğumuz konulardan biri de özellikle üniversitenizin ve hocanızın istemiş olduğu formatta hazırlamaktır. Bu yüzden ödevi yapan hoca ile sizi gerektiği takdirde görüştürüyoruz. Ödevin yapılan kısmı tarafınıza gönderilir onayınıza göre ödeve devam edilir itirazınız göz önüne alınarak gerekli düzeltmeler yapılır.

 

 

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588