Hizmetlerimiz

Universiteodevtez.com sitesi olarak lisans ve yüksek lisans öğrencilerine verdiğimiz akademik hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

Ödev : Lisans, yüksek lisans, master ve MBA öğrencilerine ödev desteği sunuyoruz. Yapmış olduğumuz ödev için üniversite, bölüm, sınıf ve konu ayrımı olmadan tüm ödevlerinizde yardımcı olmaktayız. Ödev ile ilgili taleplerinize göre Türkçe ve İngilizce olarak yapmaktayız. Mühendislik ödevi, ekonomi ödevi, mimarlık ödevi, elektronik ödevi vs tüm ödevlerinizde yardımcı oluyoruz. Ödevim var ödev yaptırmak istiyorum diyorsanız bizi arayın size hemen yardımcı olalım.

 Proje : Lisans, yüksek lisans, master ve mba öğrencilerine proje yapma desteği veriyoruz. Projem var, proje yaptırmam lazım diyorsanız hemen size yardımcı olmaktayız. Projeleriniz uzunluğuna göre kısa zaman içinde yapılır. 

Essay yazımı : Essay yazma desteği veriyoruz. İngilizce hazırlık bölümü öğrencilerine essay yazma desteği verdiğimiz gibi hazırlığı atlamış lisans düzeyinde eğitim alan öğrencilerin ingilizce derslerinde verilen essay çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Bunun yanında ingilizce eğitim verilen üniversitelerde bölüm öğrencilerine verilen essay ödevlerinde yardımcı oluyoruz. 

Makale Yazımı : Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine makale yazmada destek veriyoruz. Makale yazma konusunda verilen ödevlerinizin konusuna bakmaksızın tüm çalışmalarda size en kısa süre içinde yardımcı oluyoruz.

Tez yazımı : Tez yazımı konusunda lisans, yüksek lisans, master ve mba öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Tez yazımı aşamasında , tez araştırması, literatür taraması, tez taslağı oluşturma, içindekiler kısmını hazırlama, tez raporu hazırlama gibi çalışmaları da yapmaktayız. Tez yazımının tüm aşamalarında sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Tez düzenleme : Tezini yazıp teslim eden ancak danışman hocasından onay alamayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez düzenlemesinde yardımcı olmaktayız. Tez düzenlemesini hem içerik hem de şekil düzenlemesi yapılır.

Rapor : Rapor kapsamında verilen ödevlerinizde size destek sunmaktayız. Rapor içerikli ödevlerinizi bize ulaştırın en kısa zamanda yapalım teslim edelim.

Research paperResearch paper ödevlerinizi yapmaktayız. İngilizce eğitim verilen üniversitelerde öğrencilere verilen researcj paper çalışmalarnızda size akademik katkı veriyoruz.

Assignment : Türkiyede ingilizce eğitim gören lisans, yüksek lisans, master, MBA ve yurtdışında öğrenim gören öğrencilere assignment ödev yapmada yardımcı olmaktayız. Assignment ödevinizi iletişim sayfasından bize yollayın assignment ödevinizi yapıp teslim edelim.

Take home exam : Lisans, yüksek lisans, master, mba ve yurtdışındaki öğrencilere Take home exam de yardımcı olmaktayız. Take home exam hakkında destek almak için bizi arayın.

 

 

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588