Ödev Tez Nisan Kampanya

Nisan ayında ödev ve tez yazdırmak isteyen üniversite öğrencilerine sunduğumuz kampanya fırsatlarını sizinle paylaşmak isteriz.

Üniversite öğrencileri için düzenlediğimiz kampanya hakkında size kısaca bilgi vermek istiyoruz. 

 

Ödev Kampanyalarımız

Ödev Yaptırmak isteyen tüm öğrencilerimize indirimli fiyatlar ile ödev imkanı sunuyoruz. Ödev hizmetini daha ucuza alma imkanınız olacaktır. 

 

Tez Kampanyalarımız

- Ücretsiz Taslak Hazırlanması

Tez yazdırmak için danışman hocanız sizden ilk ince taslak hazırlamanızı ve kendisine sunmanızı talep eder. Kurumumuza başvuran tüm lisans ve yüksek lisans öğrencileri için ücretsiz taslak hazırlıyoruz. Tez taslağı için ücret ödemeyeceksiniz. Tez taslağını ücretsiz hazırlıyoruz, çünkü hazırladığımız tez taslağı danışman hocanız tarafından kabul görecek ve onay alacaktır. 

- Ücretsiz CD hazırlaması 

Danışman hocanız sizden hazırlamış olduğunuz tezi CD içinde isteyecektir. Hazırladığımız tezin kopyası CD içinde size teslim edilecektir. 

- İndirimli sunum hazırlanması

Danışman hocanız sizden tez sunumu isteyecektir. Tez sunumunu indirimli olarak hazırlayıp size sunuyoruz. 

Kampanyamız ile ilgili iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

İletişim sayfasına gitmek için tıklayın

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588