Endüstri Ödevim var

Endüstri Mühendisliği bölüm ödevlerinizi yapıyoruz. En çok ödev talebi gelen derslerden biri Endüstri Mühendisliği ödevleridir. 10 Yıldan beri endüstri mühendisliğinde okuyan birçok öğrencinin ödevini yapmaktayız. Endüstri üniversitesi öğrencileri için ödev, dönem ödevi, proje ve tez lerinde yardımcı olmaktayız.

Endüstri mühendisliği öğrencilerinden birçok ödev talebi tarafımıza ulaşmaktadır. Bunun nedeni her üniversitede endüstri mühendisliği olmasıdır. Ayrıca, endüstri mühendisliği bölümü hem işletme hem de mühendisllik bilimlerini kapsadığı için geniş bir ders yelpazesine sahiptir.

Endüstri mühendisliği bölümü öğrencisiyim ve ödev yaptırmam lazım diyorsanıız bizi aramanız yeterlidir. Bizi aradığınızda sizden ödev, proje ve tez ile ilgili detay talep ederiz, bize ödev ile ilgili detayları yolladığınızda size hemen fiyatlama yapar bilgisini de size yollarız.

Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine verdiğimiz akademik destek içeren çalışmalar

Ödev : Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan lisans, yüksek lisans, master, doktora ve MBA öğrencilerine hizmet veriyoruz. Endüstri Mühendisliğinde okuyan tüm öğrencilerin aldığı derslerden gelen ödev yaptırma taleplerine cevap veriyoruz. Ödevlerinizin konusu ne olursa olsun hem ingilizce hem de Türkçe olarak ödevleriniz yapılır. Ödeviniz, projeniz, take home exam , makale gibi ödevlerinizi bize yollayın hemen ödevinizi yapıp size teslim edelim.

Soru : Endüstri mühendisliği bölümünde okuyan öğrencilerin soru çalışmalarında destek olmaktayız. Sorum var, sorularım var gibi taleplerinizde hemen yardımcı oluyoruz. Endüstri sorunuz varsa bize yollamanız yeterlidir.

Proje : Endüstri projelerinizi kısa süre içinde yapmaktayız. Proje ödeviniz varsa, konusu ve zorluğu ne olursa olsun lisans, yüksek lisans, master , doktora proje çalışmalarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. projenizi bize yollayın en kısa zamanda size destek olalım.

Makale : Endüstri mühendisliğinde öğrenciyim ve makalem var, makale yazmam lazım diyen endüstri makale çalışmalarında size yardımcı oluyoruz. Makale , essay çalışmanız mı var , Makale ödeviniz için bizi arayın.

Tez araştırması : Tez araştırması mı yapmanız gerekiyor, ancak yapamıyor musunuz? endüstri mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez araştırması çalışmalarında yardımcı oluyoruz. 

Literatür taraması : endüstri mühendisliği dersleri ile ilgili tez araştırması mı yapmanız gerekiyor. Literatür araştırması, literatür taramasında kısa sürede çalışmalarınızda yardımcı oluyoruz. 

Kaynak araştırması : endüstri öğrencilerine hem Türkçe hem de ingilizce kaynak araştırması , kaynak taraması hizmetlerini veriyoruz, kaynak araştırması için bizi aramanız yeterlidir. 

Tez yazımı : Endüstri mühendisliğinde öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez yazımında danışmanlık yapıyoruz. Tez yazımında en baştan teziniz omaylanıncaya kadar size danışmanlık veriyoruz ve tezinizi yazıyoruz. Tez yazımı çalışmalarınızda bizi seçin kısa süre içinde tezinizi yazalım.

Tez düzenlemesi : Tezinizi yazdınız ancak tez danışman hocanız onay vermedi mi ? İçerik ve şekil yönünden düzenleme mi istedi. Tez düzenleme taleplerinizde size kısa sürede destek veriyoruz. Tez düzenlemesinde, yazdığınız tezde intihal oranı düşürülür, tüm bu çalışmalarınızı kısa zamanda apıp teslim ediyoruz. 

Tez formatlaması : Tez formatlaması çalışmalarınızda size yardımcı olmaktayız. Tezinizi yazdınız ancak hocanız tezinizi üniversitenizin yazım kılavuzuna göre yazmanızı istedi. Tezinizi , yazım kılavuzunuza göre düzenleme çalışmalarını yapmaktayız. 

 Management içeriği olan tüm derslerde ödev proje makale tez desteği vermekteyiz. 

 

Aşağıda ödev yaptığımız konuları bulabilirsiniz.

 

 

YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI : ödev soru proje ve tez çalışmalarızda size yardımcı olmaktayız. Yöneylem ödeviniz mi var , bize yollamanız yeterlidir, Yöneylem, operation research ödeviniz mi var ? Bize yollayın size hemen yardımcı olalım. Yöneylem ödev sorularınız kısa süre içinde yapılır ve tarafınıza yollanır. 

İMALAT MALZEMELERİ VE TEKNİKLERİ  : Endüstri mühendisliği bölümünde okuyan öğrencilere imalat malzemeleri ve teknikleri ödev soru projelerinizde yardımcı olmaktayız. imalat malzemeleri ve teknikleri  dersinden takviyeye mi ihtiyacınız var, bizi arayın imalat malzemeleri ve teknikleri  dersi için arayın

PROJE YÖNETİMİ ödeviniz mi var ? Proje yapmanız mı gerekiyor, proje yönetimi dersi için verilen ödev soru projelerinizde size en kısa süre içinde destek veriyoru.

MALİYET ANALİZİ VE KONTROL  dersinden verilen ödev soru projem var mı diyorsunuz? Maliyet analizi ve kontrol ödev soru proje ve tez çalışmalarınızda size yardımcı olmaktayız. Maliyet analizi ve kontrol ödevleri için iletişim sayfasından bize ulaşmanız yeterlidir. Maliyet analizi ve kontrol

PRODUCTION PLANNING AND CONTROL dersinden ödevim projem ve sorum var mı diyorsunuz? Üretim planlaması ve kontrol dersi ile ilgili ödevlerinizde size yardımcı oluyoruz. Üretim planlaması ve kontrol dersi için bizi arayan öğrencilerin akademik çalışmalarında destek veriyoruz. Üretim planlaması ve kontrol dersi  için arayın.

SİSTEM ANALİZİ VE SİMÜLASYON  dersinden verilen ödeviniz , projeniz , sorunuz mu var? Sistem analizi ve simülasyon ödevlerinizde size kısa sürede yardımcı olmaktayız. Sistem analizi ve simülasyon ödeviniz için bizi arayın hemen destek verelim. Sistem analizi ve simülasyon  projelerinizde size destek sunmaktayız. 

KALİTE KONTROL ödev yaptırmak istiyorum diyen endüstri öğrencilerine kalite kontrol dersinde yardımcı olmaktayız. kalite kontrol  projem var mı diyorsunuz kalite kontrol  projenizi bize yollayın hemen kalite kontrol  projenizi yapıp teslim edelim. kalite kontrol  teziniz için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

İNSAN FAKTÖRÜ MÜHENDİSLİĞİ  dersi ile ilgili ödevleriniz yapılır. İnsan faktörü mühendisliği ödevleriniz için arayın İnsan faktörü mühendisliği  ödevlerinizi hemen yapalım. İnsan faktörü mühendisliği  projem var mı diyorsunuz yollayın hemen yapalım. İnsan faktörü mühendisliği  konusunda tez yazımı ve tez düzenlemesi yapıyoruz.

ÇOK KRİTERLİ KARAR VERME dersi için ödeviniz mi var? Çok kriterli karar verme dersi için projenizi sorunuzu yapıyoruz. Çok kriterli karar verme çalışmalarınız için bizi arayabilirsiniz. Çok kriterli karar verme ödevinizi iletişim sayfasından bize ulaştırabilirsiniz.

TOPLAM VERİMLİ BAKIM ödevleriniz projeleriniz yapılır. Toplam verimli bakım dersinden ödevinniz mi var, projeniz mi var ? Toplam verimli bakım  çalışmalarızda size destek vermekteyiz. 

VERİ MADENCİLİĞİ dersinden ödevi olan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ödev yapıyoruz. Veri madenciliği projeniz mi var, bize yolladığınız takdirde size Veri madenciliği  çalışmalarınızda destek veriyoruz. Veri madenciliği  konusunda tez yazılır. 

YALIN ÜRETİM YÖNETİMİ ödeviniz mi var ? Yalın üretim yönetimi ödevim var, projem var, tez yazmam mı lazım diyorsunuz? Yalın üretim yönetimi  konusunda size destek olmaktayız. Yalın üretim yönetimi 

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ ödevleriniz yapılır, toplam kalite yönetimi ödeviniz mi var? toplam kalite yönetimi konulu ödev soru proje ve tez çalışmalarınız yapılır. toplam kalite yönetimi için bizi arayın.

UYGULAMALI OPTİMİZASYON ödeviniz mi var?  Uygulamalı optimizasyon  ödeviniz projeniz teziniz mi var ? Uygulamalı optimizasyon  konusunda verilen tüm çalışmalarınızda size destek olmaktayız. Uygulamalı optimizasyon  

TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİK YÖNETİMİ dersinden ödev soru proje tez yazımı çalışmalarınızda endüstri mühendisliği öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Tedarik zinciri ve lojistik yönetimi ödev soru proje ve tez çalışmalarınızda bizimle çalışmanızı isteriz. Tedarik zinciri ve lojistik yönetimi  için bizi arayın.

İMALAT SİSTEMLERİNİN MODELLENMESİ NE ANALİZİ ödeviniz mi var ? İmalat sistemlerinin modellenmesi ve analizi konusunda ödev soru proje mi yaptırmak istiyorum diyorsunuz,  İmalat sistemlerinin modellenmesi ve analizi  ödeviniz için  İmalat sistemlerinin modellenmesi ve analizi  projeniz için bizi arayın.

 INFORMATION SYSTEMS AND DESIGN ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 

SMALL AND MEDIUM-SİZED ENTERPRİSES (SMES) MANAGEMENT ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment  

ARTIFICIAL INTELLIGENCE ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 

 

Engineering Economy ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment  
Engineering Statistics
Operations Researchödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 
System Simulation
Fundamentals of Operations Research
Production and Service Operations Planning
Industrial Production Systems
Quality Planning and Control ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 
Forecasting Methods
Operations Research III
OR Modeling Applications
Facilities Design and Planning ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 
Supply Chain Management
Inventory Planning Problems
Reliability Analysis
Logistics Systems ödev soru proje makale , homework, question, project, essay, assignment 
Decision Support Systems
 
 
 

Endüstri Mühendisliği mezunlarının yüksek lisans tezlerinde seçtikleri konular arasında :

telekominikasyon: Endüstri mühendisliği öğrencilerinin tez konusu olarak seçtikleri alanlardan biri telekominikasyon dur. telekominikasyon konusunda tez mi yazdırmak istiyorsunuz, telekominikasyon konusunda yazdırmak istediğiniz tezii yazalım . telekominikasyon ile ilgili tez örnekleri, tez örneği, sitemizde bulunmaktadır. 

tarım hakkında tez yazılır, tarım tezi , tarım yüksek lisans tezi , tarım tez araştırması , tarım tez formatlaması talepleriniz yerine getirilir. tarım tez yazdırtmak istiyorum diyorsanız arayın tarım tezinizi yazalım. 

taşımacılık ile ilgili endüstri lisans ve yüksek lisans tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere taşımacılık  ile ilgili tezinizde danışmanlık yapıyoruz. taşımacılık  tez araştırması, tez araması, kaynak araması, literatür taraması, tez tazımı , tez düzenlemesi  konularında destek veriyoruz. taşımacılık  teziniz için bizi arayın. 

tekstil tez mi yazdırtmak istiyorum diyorsunuz, tekstil  lisans tezi, tekstil  yüksek lisans tezi, tekstil  master tezi, tekstil  tez düzenlemesi, tekstil  tez formatlaması çalışmalarınız yapılır, tekstil  tez yazım ücretleri için bizi aramanız yeterlidir. 

bilişim endüstri öğrencilerinin son zamanlarda yazdıkları tezlerden biridir. bilişim  tezi yazılır, bilişim yüksek lisans tezi yazılır, bilişim  formatlama yapılır. bilişim  tez yazdırmak istiyorum diyenlere hizmet veriyoruz. 

otomotiv, otomativ tez , otomotiv yüksek lisans tez, otomotiv tez düzenlemesi , otomotiv tez araştırması yapılır. 

demir-çelik tez yazmada destek veriyruz, demir-çelik  lisans tezi , demir-çelik  yüksek lisans tezi, demir-çelik literatür taraması yapılır. 

hastane yönetimi konusunda tez talepleriniz yazılır, 

finans- banka konusunda endüstri mühendisliği öğrencilerinden gelen tez yazdırma taleplerine cevap veriyoruz, finans- banka konusunda tez yazılır, tez düzenlemesi yapılır, finans- banka teziniz için bizi aramanız yeterlidir. 

danışmanlık ve turizm konularında ,

üretim kontrol dersinden tez yazdırmak isteyen öğrencilere tez yazıyoruz, tez merkezi olarak üretim kontrol  tezinizi yapıp kısa zamanda teslim ediyoruz. üretim kontrol  tez düzenlemesi ve literatür taraması yapılır. üretim kontrol  

kalite güvence hakkında tez mi yazdırmak istiyorum diyorsunuz, kalite güvence  konusunda teziniz yazılır, tez düzenlemeniz kısa sürede gerçekleştirilir. kalite güvence  tez için bizi arayın.

pazarlama/satış/ lojistik derslerinden tez yazmam gerekir diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez yazdırılır, pazarlama/satış/ lojistik tez yazdırmak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine kısa sürede çalışma yapmaktayız. 

satın alma hakkında tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemem var mı diyorsunuz, satın alma tez örnekleri, tez örneği görmek istiyorum mu diyorsunuz? satın alma  teziniz hemen yazılır . 

satış sonrası hizmet hakkında tez yazdırmak isteyen öğrencilere satış sonrası hizmet tez yazım hizmeti sunuyoruz. satış sonrası hizmet hakkında yazdığımız tezler sayesinde deneyimimiz vardır, satış sonrası hizmet tez için arayın

ürün tasarımı (AR-GE) son zamanlarda tezin yazılmaya başladığı yeni alanlardan biridir, ürün tasarımı (AR-GE) tez yazdırmak istiyorum zamanım yok diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez yazımında hizmet verilir, ürün tasarımı (AR-GE) tez yazdırtmak istiyorum mu diyorsunuz ürün tasarımı (AR-GE) için arayın.

süreç / sistem analizi teziniz yazılır, tez düzenlemeniz yapılır, süreç / sistem analizi konusunda tezim var tez yazdırmak istiyorum diyen öğğrencilere kısa sürede tez yazılır, süreç / sistem analizi için aramanız yeterlidir.

üretim dersi için tez yazmada ve tez düzenlemede yardımcı olmaktayız, üretim konusunda tez yazdırmak istiyorum  zamanım yok diyen öğrencilere kısa zamanda üretim tezi yazılır. 

proje yönetimi tez yazılır, proje yönetimi tez yazımı ve tez düzenleme çalışmalarınız itina ile yerine getirilir ve kısa zamanda teslim edilir, proje yönetimi tez örnekleri , proje yönetimi tez yazım ücretleri hakkında bilgi almak için aramanız yeterlidir. 

 

DISCRETE MATHEMATICAL STRUCTURES ödevi olan öğrencilere en kısa zamanda ödev yapılır. 
Fundamentals of logic, mathematical induction, basic set theory, relations and functions, fundamental principles of counting, inclusion-exclusion principles, basic graph theory, trees, algorithms for basic industrial engineering and operations research problems on graphs and networks.

ENGINEERING ECONOMICS dersinden birçok öğrenci bizi arayıp engineering economics ödevi , engineering economics  sorusu için yardım takep eder, biz de engineering economics  dersi için destek olmaktayız. 
Financial accounting principles and cost systems for engineering economic analyses. Cost-volume-profit analyses, discounted cash flow and budgeting techniques.

APPLIED STATISTICS dersi endüstri öğrencileri için zor derslerden biridir. Applied statiscs dersi için verilen ödev proje homework çalışmalarınız için arayabilirsiniz, endüstri mühendislleri için  Applied statiscs ders için ödev yapılır, Applied statiscs  soruları çözülür, Applied statiscs  araştırma çalışmaları yapılır. 
Basic parametric statistics such as estimation, confidence intervals, and hypothesis testing. Distribution fitting, goodness of fit tests. Independence tests and contingency tables. Simple linear regression and correlation analysis. Nonlinear and multiple regression, analysis of categorical data. Industrial engineering applications in quality control and demand forecasting. Statistical software packages and computer implementations.

INTRODUCTION TO OPTIMIZATION METHODS dersinden verilen ödevleriniz mi var, sorunuz mu var, arayabilirsiniz, optimization methods ödevim var, optimization methods sorularım var, optimization methods makale yazmam lazım i optimization methods proje yapmam lazım diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine destek olmaktayız. 
Introduction to modeling concepts and optimization; setting upoptimization models from problem description; linear programming problem formulation; simplex method, duality and sensitivity analysis; applications of mathematical programming in engineering and management with computer implementations.

STOCHASTIC MODELS ödevim var, stochastic models projem var, stochastic models  sorularım var, stochastic models  ödev yaptırmak istiyorum, stochastic models  proje yapan site biliyor musnuz diyenlere stochastic models  ödevleri için bizi aramalarını öneriyoruz. 
Introduction to inventory management, deterministic economic quantity models and extensions. Stochastic continuous-review and periodic-review models. Markov chains and Markov processes. Introduction to queueing systems and the Poisson process. Markovian queues, networks and management of queueing systems. Markov decision models and applications. Probabilistic dynamic programming and algorithmic solution methods.

MODELING AND SIMULATION ödeviniz yapılır, modeling and simulation projeniz yapılır
Introduction of simulation models to analyze the behavior of complex stochastic systems. Modeling time and randomness, model validation. Generation of stochastic inputs, random variate generation. Implementation of models arising from case studies via simulation languages and software. Output analysis, variance reduction techniques. Monte Carlo and Quasi Monte Carlo Methods.

SELECTED TOPICS IN INDUSTRIAL ENGINEERING

SELECTED TOPICS IN INDUSTRIAL ENGINEERING

MATHEMATICAL PROGRAMMING
Introduction to modeling with integer variables and integer programming; network models, dynamic programming; convexity and nonlinear optimization; applications of various optimization methods in manufacturing, product design, communications networks, transportation, supply chain, and financial systems.

OPERATIONS AND FACILITIES DESIGN
Facilities design process; strategic facilities planning, product, process, and schedule design, flow, space, and activity relationships, personnel requirements; material handling principles, equipment, unit load concept; facility layout, types, procedures, computer-aided tools; warehousing, order picking, automated storage/retrieval systems; quantitative models for facilities planning; evaluating, selecting, preparing, presenting, implementing, and maintaining the facilities plan.

PRODUCTION PLANNING AND CONTROL ödev soru proje assignment essay makale yazılır
Quantitative models for decision-making with focus on tactical and operational decisions in manufacturing environments. Aggregate planning, inventory control, forecasting, project management, production scheduling, manpower and capacity planning, location and layout planning, manufacturing resource planning (MRP) and just-in-time (JIT) systems.

INDEPENDENT STUDY
Investigation of one or more topics of interest with the guidance of an instructor. Presentation of a research proposal at the end of the term.

NETWORK MODELS AND OPTIMIZATION
Network flow models and optimization problems. Algorithms and applications. Minimum spanning tree problem. Shortest path problems. Maximum flow problems, minimum cuts in undirected graphs and cut-trees. The minimum cost network flow problem. Matching problems. Generalized flows. Multicommodity flows and solution by Lagrangean relaxation, column generation and Dantzig-Wolfe decomposition. Network design problems including the Steiner tree problem and the multicommodity capacitated network design problem; their formulations, branch-and-cut approaches and approximation algorithms.

DECISION ANALYSIS ödevim var, decision analysis ödev yaptırtmak istiyorum, decision analysis projem var, decision analysis ödev yapan site arıyorum diyorsanız , bizi arayın en kkısa zamanda decision analysis ödevinizi yapalım teslim edelim.
Tools, techniques, and skills needed to analyze decision-making problems characterized by uncertainty, risk, and conflicting objectives. Methods for structuring and modeling decision problems and applications to problems in a variety of managerial decision-making contexts. Structuring decision problems: Decision trees, model building, solution methods and sensitivity analysis; Bayes' rule, the value of information and using decision analysis software. Uncertainty and its measurement: Probability assessment. Utility Theory: Risk attitudes, single- and multiattribute utility theory, and risk management. Decision making with multiple objectives.

PROJECT MANAGEMENT ödev yaptırmak istiyorum project management proje yaptırmak istiyorum, project management  essay yazdırmak istiyorum, project management  makale arıyorum diyorsanız bizi arayın project management  konusunda size yardım edelim .
Strategy with projects; integration of organization with projects; defining the project; estimating times and costs; developing a network plan; LP approach for CPM; PERT; scheduling resources; mathematical models for resource allocation; reducing project duration; mathematical model for crashing; progress and evaluation; control process; project closure audit process; international projects.

SELECTED TOPICS IN INDUSTRIAL ENGINEERING
ICS IN INDUSTRIAL ENGINEERING

OPERATIONS RESEARCH APPLICATIONS ödevlerinizi yapmaktayız, operations research projeniz yapılır, operations research araştırma ödeviniz , operations research araştırma projeniz yapılır, operations research nedir, operations research nasıl uygulanır , operations research dersi için bizi iletişim sayfasından aramanız yeterlidir. 
Modeling and analysis of large-scale and complex systems; mathematical model building; the solution of these models with computational tools and post-optimality analysis for decision-making problems arising in a wide range of real-life applications; building effective linear, nonlinear, integer, network and stochastic programming models; using optimization software for the solution of these models and interpretation of the computer output; applications in transportation and logistics planning, data mining, scheduling in large systems, supply-chain management, financial engineering, and telecommunications systems planning.

SERVICE OPERATIONS ANALYSIS
Distinctions of service operations. Measuring and benchmarking productivity: Data Envelopment Analysis (theory and applications). Service Quality. Capacity management and design in services. Capacity-constrained services and demand management (revenue management and optimization). Workflow analysis,productivity and quality management,response time (queuing) analysis. Customer relationship and loyalty issues (data-mining). Applications of analysis tools to several sectors such as health care, call centers, financial services, hotels and airlines.

FINANCIAL ENGINEERING ödevinizi yaptırmak isterseniz, financial engineering proje yaptırmak isterseniz, financial engineering makale yazdırmak isterseniz, financial engineering essay yazdırmak isterseniz, financial engineering tez konusu için size destek verip en kısa zamanda yardımcı olmaktayız.
Investments and cash flows, present value and internal rate of return; fixed income securities, yield, duration and immunization; portfolio optimization, mean-variance models, Capital Asset Pricing Model and Arbitrage Pricing Theory; forwards, futures, swaps and risk hedging; pricing derivative securities and options, binomial market models, continuous market models and Black-Scholes equation.

INFORMATION SYSTEMS
Introduction to technological and conceptual aspects of information systems; data and information modeling systems, design and analysis of modular information systems, workflow modeling and project management methodology, models for information systems process development and implementation, post-implementation of IT systems, information systems examples including materials requirement planning, enterprise resource planning and supply chain management.

SUPPLY CHAIN MODELING AND ANALYSIS ödeviniz , projeniz , makale yazmanız, tez yazmanız konusunda supply chain ödev, supply chain soru yapıyoruz, supply chain araştırma yapılır, supply chain proje hazırlanır.
Application and development of mathematical modeling tools for the analysis of strategic, tactical, and operational supply-chain problems. Mathematical programming formulations for integrated planning of capacity and demand in a supply chain. Planning and managing inventories in multi-level systems, centralized versus decentralized control of supply chain inventories. Models and algorithms for transportation and logistics systems design and analysis. Supply chain coordination issues and achieving coordination through contracts. The role of information technology and enterprise resource planning (ERP) and Advanced Planning and Optimization software.

LOGISTICS MANAGEMENT
Formulation of integer and combinatorial optimization problems Introduction to logistics systems; logistics network design, location models; warehouse design, tactical decisions, operational decisions; transportation management; planning and managing freight transportation; fleet management, vehicle routing problem.

HEALTH AND HUMANITARIAN LOGISTICS
Principles of logistics and supply chain operations in the humanitarian context and health care systems. Broad understanding of how Operations Research techniques can be used in humanitarian operations and response functions by case studies. Mathematical modeling and solution of decision making problems in disaster mitigation, response and recovery operations that involve planning and design functions. Logistic problems arising in the healthcare sector such as ambulance assignment and routing in medical emergency response, blood collection and inventory management. Location of public service facilities such as hospitals and fire stations for long-term development.

INDUSTRIAL ENGINEERING DESIGN I
A capstone design course where students apply engineering and science knowledge in an industrial engineering design project proposed by companies from different sectors. Development, design, implementation and management of a project in teams under realistic constraints and conditions. Emphasis on communication, teamwork and presentation skills.

FINANCIAL ENGINEERING
Investments and cash flows, present value and internal rate of return; fixed income securities, yield, duration and immunization; portfolio optimization, mean-variance models, Capital Asset Pricing Model and Arbitrage Pricing Theory; forwards, futures, swaps and risk hedging; pricing derivative securities and options, binomial market models, continuous market models and Black-Scholes equation.

 

 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ
BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK RESİM

INTRODUCTION TO INDUSTRIAL ENGINEERING

MESLEKİ ETİK
İMALAT STAJI
PROBABILITY THEORY
LİNEER CEBİR
OLASILIK TEORİSİ
GENEL EKONOMİ
BİLGİSAYAR PROGRAMLAMAYA GİRİŞ
DİFERANSİYEL DENKLEMLER
MAKİNE VE MALZEME BİLGİSİ
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
MÜHENDİSLİK İSTATİSTİĞİ
SYSTEM ANALYSİS AND DESİGN
MALİYET MUHASEBESİ
SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI
İMALAT TEKNOLOJİLERİ
VERİ TABANI PROGRAMLAMA
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI-1
HİZMET STAJI
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL-1
ERGONOMİ
TECHNICAL ENGLISH (TSD-1)
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI-2
KALİTE KONTROL
MATEMATİKSEL MODELLEME VE ÇÖZÜMLEME (TSD-1)
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ (TSD-1)
PROJECT MANAGEMENT
YENİLİK VE AR-GE YÖNETİMİ (TSD-2)
ULUSLAR ARASI TİCARET (TSD-2)
TEKNİK OLMAYAN SEÇMELİ DERS-1
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL-2
İŞ ETÜDÜ
TESİS TASARIMI VE PLANLAMASI
SIMULATION
SİMÜLASYON
YÖNETİMDE ANALİTİK KARAR VERME (TSD-4)
ŞEBEKE OPTİMİZASYONU (TSD-3)
BUSINESS ENGLISH (TSD-3)
İLERİ EXCEL UYGULAMALARI (TSD-3)
FİZİKSEL ERGONOMİ (TSD-4)
ENERJİ SİSTEMLERİ OPTİMİZASYONU
STRATEJİK YÖNETİM (TSD-4)
TEKNİK OLMAYAN SEÇMELİ DERS-2
İŞLETME STAJI
ÜRETİM SİSTEMLERİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMASI-1
SIMULATION LANGUAGES (TSD-5)
SÜREÇ YÖNETİMİ
HİZMET SİSTEMLERİ (TSD-6)
ENGINEERING ECONOMY
MÜHENDİSLİK EKONOMİSİ
İŞ GÜVENLİĞİ
ÇİZELGELEME (TSD-5)
SEZGİSEL/METASEZGİSEL YÖNTEMLER (TSD-6)
GİRİŞİMCİLİK (TSD-6)
MESLEKİ ETİK
YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ
VERİMLİLİK ANALİZİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMASI-2
KALİTE GÜVENCE SİSTEMLERİ (TSD-8)
PRODUCTIVITY ANALYSIS
LOJİSTİK VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
STOK/DEPO YÖNETİMİ (TSD-7)
VERİ MADENCİLİĞİ (TSD-7)
İŞ HUKUKU (TSD-8)
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI (TSD-8)
FİNANSAL YÖNETİM (TSD-8)


MÜHENDİSLİK TASARIMINA GİRİŞ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI I   
DİFERANSİYEL DENKLEMLER  
OLASILIK VE İSTATİSTİK  
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI II  
İMALAT MALZEMELERİ VE TEKNİKLERİ  
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ İÇİN UYGULAMALI İSTATİSTİK  
İŞ ETÜDÜ   ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL I   
MALİYET ANALİZİ VE KONTROL  
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNDE VERİTABANI YÖNETİMİ  
PROJE YÖNETİMİ  
TESİS YERLEŞİMİ VE PLANLAMASI ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
MÜHENDİSLİK EKONOMİSİ  
ÇOK KRİTERLİ KARAR VERME  
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL II  
İNSAN FAKTÖRÜ MÜHENDİSLİĞİ  
KALİTE KONTROL   ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
SİSTEM ANALİZİ VE SİMÜLASYON  
ENDÜSTRİ STAJI II   
ARAŞTIRMA METOTLARI  
KALİTE MÜHENDİSLİĞİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
TOPLAM VERİMLİ BAKIM
KOBİ YÖNETİMİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
YAPAY ZEKA
KULLANIŞLILIK MÜHENDİSLİĞİ
MÜHENDİSLİKTE FİNANSAL ANALİZ
VERİ MADENCİLİĞİ
YALIN ÜRETİM YÖNETİMİ
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
İŞ ÇİZELGELEME ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
BİLGİSAYARLI BÜTÜNLEŞİK İMALAT SİSTEMLERİ
UYGULAMALI OPTİMİZASYON ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
BİLGİ SİSTEMLERİ VE DİZAYNI
TEDARİK ZİNCİRİ VE LOJİSTİK YÖNETİMİ
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA
İMALAT SİSTEMLERİNİN MODELLENMESİ VE ANALİZİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNDE ÖZEL KONULAR I
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİNDE ÖZEL KONULAR II
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
MÜHENDİSLİK ETİĞİ
GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON
YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİNE GİRİŞ
VERİ MADENCİLİĞİNE GİRİŞ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
E-İŞ/E-TİCARETE GİRİŞ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ YÖNETİMİ
MÜHENDİSLİK ETİĞİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
İKTİSADA GİRİŞ II
ENERJİ EKONOMİSİ
TİCARİ İŞLETME HUKUKU
TİCARET HUKUKU ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
TÜRK VERGİ SİSTEMİ
İŞ HUKUKU
ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU
PAZARLAMA İLKELERİ
İŞLETME FİNANSI I
İŞLETME FİNANSI II
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
İŞ AHLAKI
STRATEJİK YÖNETİM
BİLGİ YÖNETİMİ
İŞLETME POLİTİKASI
GİRİŞİMCİLİK VE KÜÇÜK İŞLETME YÖNETİMİ
PAZARLAMA ARAŞTIRMALARI
YÖNETİME SİSTEM YAKLAŞIMI
MATLAB VE MAPLE
SAYISAL ANALİZ I
OYUN TEORİSİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ İÇİN UYGULAMALI İSTATİSTİK
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL II
İŞ ÇİZELGELEME
UYGULAMALI OPTİMİZASYON
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ
İMALAT SİSTEMLERİNİN MODELLENMESİ VE ANALİZİ
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI I
KALİTE KONTROL
SİSTEM ANALİZİ VE SİMÜLASYON ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 
TOPLAM VERİMLİ BAKIM
BİLGİSAYARLI BÜTÜNLEŞİK İMALAT SİSTEMLERİ
BİTİRME PROJESİ II
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI II
KULLANIŞLILIK MÜHENDİSLİĞİ ödev, soru, proje, tez yazımı , tez düzenlemesi , tez formatlaması , tez yazdırmak , ödev ücretleri, makale 

 

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588