SPSS ödevim var

SPSS ödevlerinizi yapıyoruz.

Universiteodevtez sitesi olarak uzun süreden beri lisans ve yüksek lisans öğrencilerine spss anket ve analiz yorumlamalarında destek sağlıyoruz. İstatistikçi uzman ekibimiz ile siz üniversite öğrencilerine spss ödev, proje ve tezlerinizde yardımcı oluyoruz. Deneyimli ekibimiz spss ödevlerinizi kısa süre içinde yapıp teslim etmektedir. SPSS yorumlamalarınızı istediğiniz zamanda teslim ediyoruz. 

Yüksek Lisans ve Doktorasını tamamlamış olan ve uzun yıllardan beri ödev proje ve tez yazan istatikçi ekibimiz , anket tasarımı, anket uygulaması, anket değerlendirmesi ve spss analizlerini yapmaktadır. Spss ödevi, projesi veya tezi olan üniversiteli öğrencilerin ödev verilir verilmez bizler ile iletişime geçmeleri önemlidir. Çünkü uzun bir süre gerektiren çalışmayı, kısa süre içinde yapmak yerine daha uzun bir süre içinde ödeve hakkını vererek çalışmayı tamamlamayı tercih ederiz. İstediğiniz çalışmaları spss versiyonlarına göre yapmaktayız . 

Spss ödevlerinizi profosyonelce yapıp en kısa süre içinde size yolluyoruz. Yapmış olduğumuz çalışma içinde varyans analizi, panel veri analizi, power analizi yer almaktadır. Ödev, proje ve tezlerinizi hem ingilizce hem de türkçe yapmaktayız. Spss veri giriş, spss data girişi, ve bunların yorumlamasını , analizin çıkarılmasını yapmaktayız. 

 Yapmış olduğumuz ödevlerde eğer öğrenci isterse, spss veri girişi nasıl yapılır , bunun cevabını ayrıntılı olarak yazmaktayız. Spss veri girişi nasıl yapılır ödev yaptıran öğrencilerin en azından fikrinin oluşması için bilgi vermekteyiz. Bununla birlikte spssde nitel veri analizi nasıl yapılır, panel veri analizi nasıl yapılır, spss çoklu veri girişi nasıl yapılır, bunlar hakkında da detaylı bilgi vermekteyiz. 

Spss anket projelerinizi itina ile yapıyoruz. Anket hazırlama işini tamamladıktan sonra, spss anket veri girişleri yapılır, spss anket analiz örneklerini öğrenci istediği takdirde kendisine göndeririz, tez hocasına gösterdikten sonra , adım adım ödevi tamamlarız, eğer hocanız değişiklik ya da düzeltme isterlerse , istenen değişikliğie göre çalışmayı düzenlemekteyiz. 

spss anket ödevi , istatistik bölümü öğrencilerine ve istatistik ders alan öğrencilere sıkça verilen ödevlerden biridir. İstatistik anket proje ve istatistik anket tez leriniz ile ilgili çalışmaları baştan sonuna kadar yaptığımız gibi, istendiği takdirde belirli kısımları da yapmaktayız. Sadece anketi, ya da sadece anket analizi, ya da sadece veri analizini istediğiniz durumda bu isteğiniz gerçekleştirilir. 

Bunun yanında spss özel ders de vermekteyiz. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine spss özel ders hizmeti de vermekteyiz. Özel dersi hem ofisimizde hem de sizin evinizde , nerede isterseniz orada alma imkanınız var. 

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588