tez yazdırmak istiyorum

Birçok üniversite öğrencisi arayarak tez yazdırmak istiyorum diyor. Bunun birçok nedeni var. Bizi tez yazdırmak için arayan öğrencilerin büyük bir kısmı iş hayatına atılmış lisans ve yüksek lisans öğrencileridir. Tez yazırmak istiyorum diye arayanların diğer bir kısmı ödev yapmak için uygun zamanı olmayan öğrencilerdir. Biz kurum olarak bizi arayan üniversitelilere tez yazıyoruz. Sloganımız tez yazdırmak isteyenlere tez yazılır. Tez yazdırmak istiyorum diyenlerin sorduğu soruların başında tez ücretleri gelir. Bu tezi kaç liraya yazarsınız diye soruyorlar. Ücreti elbette önemli ama bizim için tez ücretinden ziyade tezin sayfa sayısı ve tezin teslim zamanı daha önemlidir. 

Tez yazdırmak isteyenler genelde kendi şehirlerinde tez yazdırmak isterler. Çünkü kendilerine daha yakın olduğu kurumlar ile çalışmak isterler. Bu yüzden biz kendilerine çok yakınız. İstanbulda , Ankarada , İzmirde , Bursada ve diğer şehirlerde tez yazdırmak isteyen öğrencilere tez yazıyoruz. Tez yazdırmak istiyorum diyenlerin diğer bir talebi de teslim tarihinden önce tezi almak istemeleridir. Biz kurum olarak istedikleri tarihten önce tezini teslim ediyoruz. 

Tezimi yazdırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri için diğer bir önemli mesele de tezin yazımından sonra tez düzenleme istekleridir. Tez danışmanı kendisine teslim edilen tezi inceler ve eksik yerlerin tamamlanması için öğrenciye teslim eder. Bu yüzden tez yazılmasından sonra , tezi yazan kişiden / kurumdan tez sonrası düzeltme talepleri olur. Tez yazdırma işlemi , tez danışmanınızın tezi onaylaması ile sona erer. 


Tez yazdırmak isteyen üniversite öğrencileri ve lisansüstü öğrencileri için tez yazıyoruz. Tez yazdırmak isteyenler ile öncelikle telefonda görüşüp detaylı bilgi almayı ve bunun üzerine de tezi yazacak danışman arkadaş ile görüştürüyoruz. Tez yazdırma oldukça ciddi bir çalışmadır. Tez yazan birçok yer var ancak deneyim tecrübe işimize saygımız , bizi seçmeniz için geçerli belli başlı özelliklerimizdir. Tez yazdırma ücretleri , tezi konuyu ve detaylarını görmeden belli olmaz. Detaylar belli olduktan sonra tez yazdırma ücretini size bildiriyoruz. Tez yapan yerler içinde bizi seçmeniz için birçok neden var. Tez yazma ile ilgili gizlilik oldukça önemlidir. Yaptığımız çalışma taraflar arasında kalacaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

Hangi üniversitelerin öğrencilerine tez yazıyoruz ; Türkiye'deki özel üniversite , devlet üniversitesi, vakıf üniversitesi öğrencilerine tez yazım hakkında yardımcı olmaktayız. 

Yurt dışındaki üniversitelerde okuyan öğrencilere yardımcı oluyor musunuz ? Yurt dışında öğrenim gören lisans, yüksek lisans, master, tezli tezsiz yüksek lisans öğrencilerine akademik hizmet sunmaktayız. 

Hangi bölümlerin tez yazımına destek veriyorsunuz ? Tüm bölümlerin ödev, proje, tez yazımında, tez düzenlemesinde destek vermekteyiz. Fakat en çok gelen ödev, proje, tez taleplerini sıralamak gerekirse , endüstri mühendisliği tezi yazılır, işletme , ekonomi, finans, maliye, muhasebe ödev yapılır, mühendislik projeleri hazırlanır, turizm tezi yazılır, dış ticaret, bankacılık yüksek lisans bölümlerinde öğrenim gören tüm öğrencilere yardımcı olmaktayız. 

Hangi dilde tez yazmaktasınız ? Gelen talebe göre hem Türkçe hem de İngilizce tez yazmaktayız . 

Hangi tezleri yazmaktasınız ; Bitirme tezi yazdırmak istiyorum, master tezi, tezsiz yüksek lisans projesi, tezli yüksek lisans , MBA tezi, projesi, doktora tezi hazırlamada destek isteyen tüm öğrencilere yardımcı olmaktayız. 

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588