MBA öğrencilerine ödev,soru,proje,essay

MBA öğrencilerine ödev,soru,proje,essay yazıyoruz. MBA öğrencilerine, aldıkları derslerden destek sağlıyoruz . Master of business administration kelimelerinin baş harflerin kısalltılmış hali MBA özellikle yönetici adayları için oldukça cazip bir eğitim programıdır. Profesyonel iş hayatında yükselmek isteyen çalışanların başvurdukları bir program özelliği taşımaktadır. MBA programının amacı, işadamı ve işkadınları için rekabetçi dünyada mücadele edebilecekleri bilgi donanımına sahip kılmak , yönetici becerilerini geliştirmek ve yönetim sorumluluklarını arttırmak olarak özetlenebilir. MBA eğitimi için genelde öğrenciler  ABD başta olmak üzere, İngiltere, Kanada, Avustralya ve İspanya yı seçerler. 

MBA programı sadece işletme yüksek lisans olarak değerlendirilmemeli , işletme yüksek lisans yanında yönetim alanında yüksek lisansı belirtir. 

 

 

MBA öğrencileri için hem Türkçe hem de İngilizce olarak ödev, proje çalışmalarında destek veriyoruz.
İşletme Yönetimi (Business Management) dersi için MBA yapan öğrencilere işletme yönetimi dersinde destek veriyoruz.MBA öğrencisiyim ve işletme yönetimi dersi alıyorum diyorsanız arayın hemen size yardımcı olalım. Business Management dersi alıyorum Business Management dersinden ödevim projem var diyorsanız arayın Business Management ödevlerinizi hemen yapıp teslim edelim.

İşletmeciler için İstatistik (Statistics for Business) MBA eğitimi alan öğrencilere ve yöneticilere işletmeciler için istatistik dersini Türkçe ve ingilizce olarak ödev proje essay ve assignment ödevlerinde destek sağlamaktayız. Statistics for Business dersi alan MBA öğrencilerine Statistics for Business dersi için ödevlerinde projelerinde essay lerinde assignments larında yardımcı olmaktayız. 

İşletme Ekonomisi (Managerial Economics) işletme ekonomisi alan MBA öğrencilerine ödev yapıyoruz. İşletme ekonomisi ödeviniz mi var, arayın hemen size yardım edelim. Managerial Economics dersi alan MBA öğrencilerinin en çok sorun yaşadığı derslerden biri olması nedeniyle Managerial Economics ödevlerinizde size yardımcı olmaktayız.

Muhasebe (Accounting) MBA öğrencisiyim muhasebe ödevim var diyen MBA öğrencilerine muhasebe ödevlerinde yardımcı olmaktayız.
Pazarlama Yönetimi (Marketing Management) Pazarlama yönetimi dersi alan MBA öğrencilerine pazarlama yönetimi dersi için ödev soru makale desteği veriyoruz. MBA öğrencisi olup da Accounting dersi alan ve Accounting ödevi olan MBA öğrencilerine ödevlerinde projelerinde kısa sürede yardımcı olmaktayız. Accounting dersi için ödeviniz projeniz ve essay iniz varsa arayun hemen destek sunalım.

Finansal Yönetim (Financial Management) Finansall yönetim ödevi olan MBA öğrencilerine finansal yönetim dersi için verilen ödevlerinde yardımcı olmaktayız. Finansal yönetim ödeviniz varsa arayın hemen size yardımcı olalım. Financial Management dersi alan MBA öğrencilerine Financial Management ödevleri için destek vermekteyiz. Financial Management ödevi olan MBA öğrencilerine en kısa sürede ödevlerini ingilizce olarak yapıp teslim ediyoruz.

Operasyon Yönetimi (Operations Management) OPerasyon yönetimi dersi alan MBA yapan öğrencilere operasyon yönetimi dersi için verilen ödevlerde hemen destek veriyoruz. Operations Management dersi alan master öğrencilerine Operations Management ödevlerinde yardımcı olunur. Operations Management ödev proje ve makaleleriniz için bizi aramanız yeterlidir. 

Stratejik Yönetim (Strategic Management) MBA öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biri de stratejik yönetim dersidir. Stratejik yönetim dersi alan MBA öğrencilerine yardım ediyoruz. Strategic Management dersi MBA master öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biridir. Bu yüzden MBA öğrencisiyim ve Strategic Management ödevim var diyorsanız bizi aramanız yeterlidir, Strategic Management ödev ve projenizi yollamanız yeterlidir. 

Proje (Project) Prıoje dersi alan MBA öğrencilerine proje dersinde yardım edilir. MBA öğrencisiyim ve proje dersi alıyorum diyorsanız hemen arayın. MBA öğrencisiyim Project dersim var diyen master öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Project ödevleriniz için bizi arayın Project ödevinizi en kısa sürede yapalım ve teslim edelim.


Girişimcilik ve KOBİ Yönetimi (Small Business Management& Entrepreneurship) MBA öğrencilerinin aldığı derslerden biri olan girişimcilik ve kobi yönetimi dersi için ödev proje ve tez çalışmalarınız kısa süre içinde yapılır ve teslim edilir. Girişimcilik ve KObi yönetimi ödeviniz varsa aramanız yeterlidir.Small Business Management& Entrepreneurship dersi için tüm ödevleriniz yapılır. Small Business Management& Entrepreneurship dersi için ödeviniz mi var, bizi aramanız yeterlidir Small Business Management& Entrepreneurship ödev ve projelerinizi yapalım teslim edelim.

Tüketici Davranışları (Consumer Behaviour) MBA öğrencilierinin aldığı seçmeli derslerden biri de tüketici davranışları dersidir. Tüketici davranışları dersi için ödevim var diyorsanız hemen size yardımcı olalım. Consumer Behaviour dersi alan MBA master öğrencileri için Consumer Behaviour ödevlerinde danışmanlık yapmaktayız. Consumer Behaviour dersi için makale ödev proje taleplerinizi en kısa sürede yapıp teslim ediyoruz. Consumer Behaviour çalışmalarınızı bize yönlendirin hemen yardım sağlayalım.

Yeni Ekonomi ve e-İş (New Economy and e-Business) Yeni ekonomi ve iş ödevim var diyorsanız hemen arayın en kısa zamanda ödevinizi yapıp teslim edelim. Yeni ekonomi ve e-iş ödeviniz yapılır, projeleriniz yapılır. MBA öğrencileri bizi New Economy and e-Business dersi için aramakta ve New Economy and e-Business ödevleri için destek talebinde bulunmaktadır. New Economy and e-Business çalışmalarızda bizi arayın yardımcı olalım.

Marka Yönetimi (Brand Management) Marka yönetimi MBa öğrencilerinin aldığı derslerden biridir. Marka yönetimi ödeviniz varsa yardımcı olmaktayız. Marka yönetimi ödevleriniz projeleriniz assignmnetleriniz yapılır. Brand Management dersi alan MBA yönetici ve öğrencileri için master düzeyinde Brand Management dersi için destek veriyoruz. Brand Management ödevim var diyorsanız hemen arayın ve Brand Management ödev projelerinizi yapalım. 

Modern Finans Yöntemleri (Modern Finance Methods) Modern finans yöntemleri ödeviniz mi var . MBA öğrencisiyim ve modern finans yöntemleri dersinden ödevim var diyorsanız arayın ödevinizde size hemen acil yardımcı olalım. MBA öğrencileri Modern Finance Methods dersi için ödev talebinde bulunurlar ve Modern Finance Methods ödevlerini bize danışarak yaparlar. Modern Finance Methods ödevim projem var diyorsanız arayın size yardımcı olalım. 

 

MBA İşletme Yöneticiliği dersi alıyorum ödevim var. İşletme Yöneticiliği dersi alan MBA , master öğrencilerine İşletme Yöneticiliği ödevlerinde yardımcı olmaktayız.
MBA Finansal Muhasebe dersi alıyorum ödevim var. Finansal Muhasebe dersini ingilizce ve türkçe alan MBA öğrencileri için ödev proje tez çalışmalarında yardımcı olmaktayız.
MBA Pazarlama Yönetimi dersi alıyorum ödevim var. Pazarlama Yönetimi ödevlerinizde destek veriyoruz. Pazarlama Yönetimi ödev soru proje talepleriniz için arayın hemen yardımcı olalım
MBA Örgütsel Davranış dersi alıyorum ödevim var. Örgütsel Davranış ödevlerinde MBA master yüksek lisans öğrencilerine kısa sürede yardımcı olmaktayız.
MBA Finansal Yönetim dersi alıyorum ödevim var. MBA öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biri olan Finansal Yönetim ödevlerinde yardımcı oluyoruz. Ödevleriniz projeleriniz yapılır.
MBA Stratejik Yönetim dersi alıyorum ödevim var. Stratejik Yönetim ödevim var yaptırmak istiyorum ödevimi yapan birisini arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.
MBA Yönetim Bilişim Sistemleri dersi alıyorum ödevim var. Yönetim Bilişim Sistemleri dersi alan MBA öğrencileri tüm akademik çalışmalarınızda profesyonel destek sunuyoruz.
MBA Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi dersi alıyorum ödevim var. Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi dersi alan MBA öğrencilerine Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi ödevlerinde katkı veriyoruz.
MBA Uluslar arası İşletme Yönetimi dersi alıyorum ödevim var. Uluslar arası İşletme Yönetimi dersinden ödevim var diyen MBA li öğrencilere kısa sürede destek verilir.
MBA Üretim Yönetimi dersi alıyorum ödevim var. Üretim Yönetimi dersinden ödevim var, istanbul, Ankara, İzmir de yapacak yer arıyorum diyorsanız Üretim Yönetimi dersi ödevlerinde size yardımcı oluyoruz.
MBA Mali Tablolar Analizi dersi alıyorum ödevim var. MBA Mali Tablolar Analizi alan öğrencilere ödev proje konularında destek veriyoruz.

 

MBA öğrencilerine bitirme projesi hazırlanır.

 MBA öğrencisiyim ve proje hazırlamam gerekiyor. Bu başlıkta gelen bir çok MBA proje teklifine olumlu cevap verdik ve MBA öğrencileri için bitirme projesi hazırladık. MBA öğrencilerinin bitirme proje yapabilmeleri biraz sorunlu olmaktadır. Çünkü MBA öğrencileri genelde aktif iş hayatının içinde oldukları için bitirme projesi hazırlamaya yeteri kadar zaman ayıramıyorlar. Bu yüzden bitirme projelerinde , bitirme ödevlerinde ve bitirme tezlerinde MBA öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Almış oldukları tüm derslerde MBA öğrencisine bitirme projesi hazırlanır. MBA öğrencilerinin bitirme projelerini ingilizce ve türkçe olarak hazırlamaktayız. Akademik çalışmalarınızda destek sunmaktayız. Bunun yanında MBA ödev talepleriniz için anket çalışması yapılır. MBA anket çalışma talepleri  pazarlama dersi alan öğrencilerden gelmektedir. Tüm anket çalışmalarınız için anket hazırlama, anket uygulaması çalışmalarınız için destek sunuyoruz. MBA ödevim var, MBA projem var diyen öğrencilere kısa zamanda destek veriyoruz. MBA management ödev ve proje için bizi arayan öğrencilere yardım edilir.

Bunun yanında MBA take home ödevlerinizi , projelerinizi yapıyoruz. Take-home exam ödevi ve projesi olan MBA , master ve yüksek lisans öğrencilerine Take-home  ödevlerinde yardımcı olmaktayız. Kısa süre içinde take home ödevlerinizde size akademik kadromuz ile çözüm sunuyoruz. take home  ödevi olan MBA öğrencileri ödevlerini projelerini yaptırmak istediğinde bizi seçiyor, çünkü geniş ve deneyimli akademisyen ekibimiz ile kısa sürede çözüm üretiyoruz. take home exam management, finance, finans, hukuk, işletme , accounting ödevlerinizde arayın size destek olalım. take home  ödevlerinde konu ayrımı bölüm ayrımı ve üniversite ayrımı yapmadan take home  exam ödevlerinizi projelerinizi yapıp teslim ediyoruz. Aynı gün içiden express take home exam MBA ödevlerinizi yapıp mail ile tarafınıza yolluyoruz.

 

 

Dersler üniversiteye göre farklılık göstermekle birlikte MBA programlarında okutulan temel dersler aşağıdaki gibidir.

 • Yöneticiler İçin İstatistik ödevlerinde MBA öğrencilerine yardımcı olmaktayız.
 • Finansal Muhasebe ve Raporlama ödevim var diyorsanız aramanız yeterlidir.
 • İşletme Operasyonları Yönetimi take home exam ödeviim var 
 • Yöneticiler İçin Ekonomi MBA öğrencisiyim ödevim var mı diyorsunuz i arayın hemen destek olalım.
 • Örgütsel Davranış MBA dersinden ödevi olan öğrenciler için ödev proje desteği verilir.
 • Yönetim Becerileri Geliştirme Çalıştayları
 • Küreselleşme ödeviniz mi var arayın ödeviniz için danışmanlık yapalım
 • Finansal Yönetim MBA öğrencilerinin en çok zorlandığı derslerden biridir. 
 • Pazarlama Yönetimi dersim var mı diyorsunuz ödevinizi yaptıralım 
 • Türkiye’de İş Dünyası ve Yönetim
 • Bilgi Sistemleri ödevim var 
 • Yönetimde Eylem Geliştirme MBA ödev yapılır
 • Yönetim Becerileri Geliştirme MBA proje yapılır
 • Strateji Yönetimi MBA öğrencilerine ders verilir ödev yapılır
 • İş Hukuku MBA ödevim var
 • İş Dünyasında Etik ödevim var
 • Proje MBA 
 • İktisat MBA sorum var
 • İstatistik MBA soruları yapacak olan var mı 
 • Yönetim Muhasebesi MBA ödevi olan öğrencilere yardım edilir
 • Çağdaş Yönetim MBA projesi yapan var mı 
 • İnsan Kaynakları Yönetimi MBA ödev destek verilir
 • Üretim ve İş Yönetimi MBA ödev soru projem var

mba ile ilgili sitemizde yapılan aramaları aşağıda bulabilirsiniz

 Türkiye'de MBA programı olan özel üniversiteler

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
FATİH ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
IŞIK ÜNİVERSİTESİ (e-MBA)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MBA
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ (e-MBA)
İTÜ MBA
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
KOÇ ÜNİVERSİTESİ MBA
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ(e-MBA)
OKAN ÜNİVERSİTESİ (e-MBA) ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ MBA
SABANCI ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MBA
ANKARA ÜNİVERSİTESİ MBA
ATILIM ÜNİVERSİTESİ (e-MBA)
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MBA
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MBA
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
GAZİ ÜNİVERSİTESİ MBA
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MBA
ODTÜ MBA
TOBB ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
UFUK ÜNİVERSİTESİ MBA
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
EGE ÜNİVERSİTESİ (e-MBA)
İZMİR ÜNİVERSİTESİ MBA
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ MBA
YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MBA
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (Eskişehir) (e-MBA)
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ MBA (Kıbrıs) ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ
MERSİN ÜNİVERSİTESİ (e-MBA)
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ (Sakarya) (e-MBA)

 

 

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MBA ÖĞRENCİLERİNE ÖDEV PROJE MAKALE TEZ YAZDIĞIMIZ KONULAR

HEK5001 Yönetim Ekonomisi
HSL5102 İnsan Kaynakları Yönetimi
HSL5103 Stratejik Yönetim
HSL5201 Pazarlama Yönetimi
HSL5410 Finans
HSL5420 Muhasebe
ISL5886-1 Tez
ISL5886-2 Tez
ISL5887 Seminer
Departmental Elective (DEP-EL- 1119)
PAZ5201 Kriz İletişimi
ISL5928 Görsel Medya'da Seçilmiş Konular
ISL5074 E-Ticaret
ISL5110 Örgütsel Davranış
ISL5123 İthalat ve İhracat Yönetimi
PAZ5702 Güçlü Markalar Yaratma
ISL5124 Aile Şirketlerinin Yönetimi
PIH5010 İkna ve İletişim Psikolojisi
ISL5195 Girişimcilik İlkeleri
ISL5292 Bütünleşik Pazarlama İletişimi
ISL5294 Kişisel Satış Teknikleri
ISL5296 Küresel Pazarlama
ISL5620 Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi
ISL5627 Dijital Pazarlama
ISL5629 Uluslararası Ticaret ve Ekonomi
ISL5631 Türkiye Ekonomisi üzerine Güncel Konular
ISL5633 Yatırım Analizi ve Portföy Yönetimi
ISL5625 Çatışma ve Müzakere Yönetimi Teknikleri
REK5214 Stratejik Reklam Yönetimi
KOB5503 Müşteri İlişkileri ve Satış Yönetimi
ISL5959 Kariyer Planlama Özel Konular
ISL5975 İnsan Kaynakları Yönetiminde İletişimin Rolü

 

 

1. Yıl Güz Dönemi
Kodu Ders Adı
EBA 503 Sayısal Yöntemler
EBA 515 Pazarlama
EBA 560 Finansal Muhasebe
EBA 567 Örgütlerin Dinamikleri
Toplam :
1. Yıl Bahar Dönemi
Kodu Ders Adı
EBA 507 Teknoloji ve İşlemler Yönetimi
EBA 523 Uluslararası Pazarlama
EITF 507 Finansal Yönetim
ELEC 001 Seçmeli Ders I
Toplam :
2. Yıl Güz Dönemi
Kodu Ders Adı
EBA 508 Stratejik Yönetim
EBA 509 İnsan Kaynakları Yönetimi
EBA 597 Dönem Projesi
ELEC 002 Seçmeli Ders II
ELEC 003 Seçmeli Ders III
Toplam :
Seçmeli Dersler
Kodu Ders Adı
EBA 537 Tüketici Davranışları
EBA 551 Proje Yönetimi
EBA 552 Toplam Kalite Yönetimi
EBA 553 Üretim Planlaması ve Stok Kontrolü
EBA 564 Pazarlama Araştırması
EBA 566 Muhasebe Denetimi
EBA 570 Örgütsel Davranış
EBA 573 Uluslararası Finansal Raporlama ve Analiz
EBA 592 Yönetim Bilgi Sistemleri
EITF 501 Uluslararası Finansal Piyasalar
ELAW 519 İşletme Hukuku
ELOG 518 Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MBA ÖDEV PROJE MAKALE TEZ YAZDIĞIMIZ KONULAR

Yüksek Lisans Programları

FİNANSAL EKONOMİ (İngilizce, Tezsiz)

İNSAN KAYNAKLARI (Türkçe, Tezli-Tezsiz)

KLİNİK PSİKOLOJİ (İngilizce, Tezli)

KÜRESEL SİYASET VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (Türkçe, Tezli-Tezsiz)

MBA (İngilizce, Tezli-Tezsiz)

MBA (Türkçe, Tezli-Tezsiz)

MUHASEBE VE ULUSLARARASI RAPORLAMA (Türkçe, Tezsiz)

PAZARLAMA (İngilizce, Tezli-Tezsiz)

SPOR YÖNETİMİ (Türkçe, Tezli-Tezsiz)

TARİH (İngilizce, Tezli)

COGNITIVE NEUROPSYCHOLOGY (English, Thesis)

 

Executive MBA

EXECUTIVE MBA WEEKEND SECTİON (İngilizce,Tezsiz)
EXECUTIVE MBA (İngilizce, Tezsiz)

Haftasonu Programları

HAFTASONU MBA (Türkçe, Tezli-Tezsiz)
HAFTASONU STRATEJİK PAZARLAMA VE MARKA YÖNETİMİ (Türkçe, Tezsiz)
HAFTASONU İNSAN KAYNAKLARI (Türkçe, Tezli-Tezsiz)
WEEKEND MBA (İngilizce, Tezli-Tezsiz)
GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON YÖNETİMİ (İngilizce, Tezli-Tezsiz)
GLOBAL AFFAIRS (İngilizce, Tezli-Tezsiz)

MBA Programları

STRATEJİK PAZARLAMA VE MARKA YÖNETİMİ (Türkçe, Tezsiz)
CAPITAL MARKETS AND FINANCE (İngilzice,Tezli-Tezsiz)
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (Türkçe,Tezsiz)

Hukuk Programları

KAMU HUKUKU (Türkçe, Tezli)
ÖZEL HUKUK (Türkçe,Tezli)
SERMAYE PİYASALARI VE TİCARET HUKUKU (Türkçe,Tezli)

Online Programlar

E-MBA / İNTERNET ÜZERİNDEN İŞLETME (İngilizce, Tezsiz)
E-MBA / İNTERNET ÜZERİNDEN İŞLETME (Türkçe, Tezsiz)
E-KÜRESEL SİYASET VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (Türkçe, Tezsiz)

İletişim Programları

İLERİ OYUNCULUK (Türkçe, Tezli)
GAME DESIGN (İngilizce, Tezli)
REKLAMCILIK VE MARKA İLETİŞİMİ YÖNETİMİ (Türkçe, Tezli-Tezsiz)
SİNEMA VE TELEVİZYON (İngilizce, Tezli)
PAZARLAMA İLETİŞİMİ VE HALKLA İLİŞKİLER (Türkçe, Tezli-Tezsiz)

Göztepe Programları

MBA (Türkçe, Tezli-Tezsiz)
STRATEJİK PAZARLAMA VE MARKA YÖNETİMİ (Türkçe, Tezsiz)
HAFTASONU MBA (Türkçe, Tezli-Tezsiz)
HAFTASONU STRATEJİK PAZARLAMA VE MARKA YÖNETİMİ (Türkçe, Tezsiz)

bahçeşehir üniversitesi mba başvuru tarihleri
bahçeşehir üniversitesi mba başvuru
bahçeşehir üniversitesi mba ücretleri
bahçeşehir üniversitesi mba programı
bahçeşehir üniversitesi mba yüksek lisans
bahçeşehir üniversitesi mba dersleri
bahçeşehir üniversitesi mba nedir
bahçeşehir üniversitesi mba yorum

 

 

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MBA YÜKSEK LİSANS ÖDEV PROJE MAKALE TEZ YAZDIĞIIZ DERSLER

BUS 501 - Ekonomi
BUS 502 - Operasyon Yönetimi
BUS 511 - Finansal Raporlama ve Analiz
BUS 521 - Kurumsal Finans
BUS 531 - İstatistik
BUS 532 - Strateji
BUS 541 - Pazarlama
BUS 571 - İşletme Yönetimi
BUS 602 - Bitirme Projesi
ISL 501 - İşletme Yönetimi
ISL 502 - Operasyon Yönetimi
ISL 511 - İşletmeciler için İstatistik
ISL 512 - Pazarlama Yönetimi
ISL 521 - İşletme Ekonomisi
ISL 531 - Muhasebe
ISL 532 - Finansal Yönetim
ISL 551 - Stratejik Yönetim
ISL 600 - Bitirme Projesi
EMBA 501 - İşletme Yönetimi
EMBA 502 - Operasyon Yönetimi
EMBA 511 - İşletmeciler için İstatistik
EMBA 512 - Pazarlama Yönetimi
EMBA 521 - İşletme Ekonomisi
EMBA 531 - Muhasebe
EMBA 532 - Finansal Yönetim
EMBA 551 - Stratejik Yönetim
EMBA 600 - Bitirme Projesi
MAN-T 501 - İşletme Yönetimi
MAN-T 502 - Operasyon Yönetimi
MAN-T 511 - İşletmeciler için İstatistik
MAN-T 512 - Pazarlama Yönetimi
MAN-T 521 - İşletme Ekonomisi
MAN-T 531 - Muhasebe
MAN-T 532 - Finansal Yönetim
MAN-T 551 - Stratejik Yönetim
MAN-T 600 - Bitirme Projesi
Secmeli
BUS 503 - Kurumsal İletişim
BUS 507 - İş Geliştirme Yönetimi
BUS 508 - Türkiye Enerji Sektörü: Ekonomi, Jeopolitik ve İş Stratejisi
BUS 509 - Stratejik İstihdam ve Kariyer Yönetimi
BUS 512 - Muhasebe Yönetimi
BUS 513 - Kaotik Ortamlarda Sürrasyönel Yönetim Teknikleri
BUS 514 - İş Etikleri
BUS 517 - KKP ve İş Zekası
BUS 519 - Kalite Yönetimi ve Süreç Geliştirme
BUS 522 - İnsan Kaynakları Yönetimi
BUS 524 - Uygulamalı Liderlik: Eylem Liderleri
BUS 525 - Birleşme ve Satın Almalar
BUS 527 - Tedarik Zinciri Yönetimi
BUS 537 - Varlık Değerleme ve Portföy Yönetimi
BUS 539 - İşletmeler Arası Pazarlama
BUS 545 - İş 2.0: Dijital Çağda İş
BUS 549 - Endüstri İlişkileri ve Ücret Yönetimi
BUS 551 - Örgütsel Davranış
BUS 552 - Uluslararası Finans
BUS 562 - İnternet Pazarlama
BUS 572 - Marka Yönetimi
BUS 581 - Dağıtım Kanalı Yönetimi
BUS 582 - Oyun Teorisi
BUS 591 - İş Müzakereleri
BUS 592 - Müşteri Merkezlilik
BUS 601 - İş Simülasyonu
BUS 613 - Finansal Piyasalarda Ticaret
BUS 615 - Uluslarası İş ve Ticaret
BUS 616 - Müşteri İlişkileri Yönetimi
BUS 617 - Kriz Yönetimi
BUS 619 - Satış Yönetimi
BUS 622 - E-Ticaret
BUS 623 - Uygulamalı Yönetim ve Danışmanlık
BUS 632 - Türk İş Ortamı
BUS 642 - Sermaye Piyasaları ve Yatırım Analizi
BUS 652 - Uluslararası Pazarlama
BUS 662 - Tüketici Davranışları
BUS 672 - Hazine Yönetimi
BUS 681 - Küçük İşletme Yönetimi ve Girişimcilik
BUS 682 - İleri Finansal Uygulamalar
BUS 683 - Liderlik Becerileri
BUS 691 - Proje Yönetimi
BUS 692 - Pazarlama İletişimi
ISL 504 - Marka Yönetimi
ISL 506 - Müşteri İlişkileri Yönetimi
ISL 508 - Oyun Teorisi
ISL 509 - Modern Finans Yöntemleri
ISL 541 - Yeni Ekonomi ve e-İş
ISL 561 - Tüketici Davranışları
ISL 581 - İnsan Kaynakları Yönetimi
ISL 601 - Proje Yönetimi
EMBA 504 - Marka Yönetimi
EMBA 505 - Tedarik Zinciri Yönetimi
EMBA 506 - Müşteri İlişkileri Yönetimi
EMBA 508 - Oyun Teorisi
EMBA 509 - Modern Finans Yöntemleri
EMBA 523 - Kalite Yönetimi
EMBA 524 - Satış Yönetimi
EMBA 541 - Yeni Ekonomi ve e-İş
EMBA 542 - Girişimcilik ve KOBİ Yönetimi
EMBA 561 - Tüketici Davranışları
EMBA 581 - İnsan Kaynakları Yönetimi
EMBA 591 - Yatırım Analizi ve Portföy Yönetimi
EMBA 601 - Proje Yönetimi
MAN-T 504 - Marka Yönetimi
MAN-T 506 - Müşteri İlişkileri Yönetimi
MAN-T 508 - Oyun Teorisi
MAN-T 509 - Modern Finans Yöntemleri
MAN-T 523 - Kalite Yönetimi
MAN-T 524 - Satış Yönetimi
MAN-T 541 - Yeni Ekonomi ve e-İş
MAN-T 542 - Girişimcilik ve KOBİ Yönetimi
MAN-T 561 - Tüketici Davranışları
MAN-T 581 - İnsan Kaynakları Yönetimi
MAN-T 591 - Yatırım Analizi ve Portföy Yönetimi
MAN-T 601 - Proje Yönetimi

 

Ödev essay soru konusunda yardımcı olduğumuz MBA üniversiteleri

 

Bu yazılara da göz atabilirsiniz

Tez merkezi

Tez yazdırmak istiyorum 

Tez yazan siteler

Tez hazırlama

Tez düzenleme

Bitirme tezi hazırlama

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

 • Serkan Hoca : 05325266588