Hukuk Ödevi ve Tezi Hazırlıyoruz

Hukuk ödev ve tezinizi yazıyoruz. Hukuk ödevleriniz ile ilgili tüm alt dallarındaki çalışmaları deneyimli hukukçu akademisyen ekibimizle destek sağlıyoruz. Hukuk teziniz ile ilgili profosyonel destek mi almak istiyorsunuz? Hukuk tezinz ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz. İstanbul, Ankara, izmir ve diğer illerdeki hukuk fakültesinde öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin hukuk ödev, soru, makale , essay çalışmalarında katkı sağlıyoruz. Hukuk öğrencilerinin tüm ödevlerini ingilizce ve türkçe olarak yapmaktayız. Hukuk alanında Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Uzmanlık Tezleri ve Ödevleri , deneyimli, birikimli ve mevzuatı düzenli takip eden akademisyen hocalarımız tarafından yapılmaktadır. 

 İngilizce ve Türkçe Hukuk ödev, makale, inceleme,sunum, tez yazımı, tez düzenlemesi çalışmalarınız yapılır

Hukuk ödevleriniz ve tezleriniz için bizimle iletişim kurmak için mail atın size en kısa zamanda ödeviniz ile ilgili detaylı bilgi verelim.

Türk hukuk sisteminin ağırlıklı olduğu hukuk fakültelerinde, yargıtay - danıştay karar tahlili, emsal karar, belirli kararlar ve kavramlar üzerine makale yazımı (tazminat, sorumluluk, haksız fiil vb..) pratik olay çözümü, adli ve idari konularda usuli işlemler, mevzuat bulma inceleme analiz yapma. Common law'da tort, tresspass to goods, person, land, defamation,
nuisance. Sorumluluk hali, intent, negligence, strict liability. olay çözümlemesi, tazminat (damages). Philosophy, English, History essays, Research papers, analysis, summaries, translations. Türkçe ödevleri, edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe, psikoloji, bu alanlarda bitirme projesi, araştırma ödevi vb. yapılır.

Medeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal PersonsMedeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal Persons dersinden hukuk fakültesi öğrencilerine ingilizce ve türkçe ödevleriniz, Medeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal Persons sunum, Medeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal Persons makale yazma , Medeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal Persons tez yazımı ve Medeni Hukuka Giriş ve Kişiler Hukuku - Introduction to Civil Law and Law of Legal Persons tez düzenlemesi çalışmalarınız kısa süre içinde yapılır ve teslim edilir. 

Akademik ve Sosyal Oryantasyon - Academic and Social Orientation

Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of LawHukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law dersinden talep edilen derslerden biri de Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law dersidir. Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law dersi için ödev yapılır, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law sunum hazırlanır, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law proje hazırlanır, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law presentation yapılır, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi - Philosophy and Sociology of Law araştırma ödevleriniz , tez araştırması, tez yazımı ve tez düzenlemesi talepleriniz karşılanır. 

Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World : Hukuk öğrencilerinin talep ettiği derslerden biri de Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World dersidir, Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World ödevim var, Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World sunum yaptırmak istiyorum, Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World power point sunum yaptırmak istiyorum diye arayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine Modern Dünyanın Oluşumu - Making of The Modern World ödevinde destek olmaktayız. 

Mesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to LawMesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to Law ödev yaptırmak istiyorum, Mesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to Law sunum hazırlatmak, yaptırmak istiyorum, Mesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to Law makale yazdırmak istiyorum, essay yazdırmak istiyorum, Mesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to Law tez yazdırmak istiyorum, Mesleki Oryantasyon ve Hukuka Giriş - Professional Orientation and Introduction to Law çalışmalarınız hemen yapılır.

Anayasa Hukuku (Genel Esaslar) - Constitutional Law General Principles : Anayasa Hukuku (Genel Esaslar) - Constitutional Law (General Principles) dersi birçok öğrencinin zorlandığı derslerden biridir, Anayasa Hukuku (Genel Esaslar) - Constitutional Law (General Principles) dersi ile ilgili tüm çalışmalarınız yapılı, Anayasa Hukuku (Genel Esaslar) - Constitutional Law (General Principles) sunum presentasyon, dava örneği, dava çalışması yapılır. 

İngilizcede Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in Englishİngilizcede Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in English dersi ile ilgili tüm akademik çalışmalarınız yapılır, essay yazılır, makale hazırlanır, İngilizcede Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in English çalışmalarınızı yapıp teslim ediyoruz.

Genel Kamu Hukuku - General Public LawGenel Kamu Hukuku - General Public Law ödevim var, Genel Kamu Hukuku - General Public Law sunum hazırlamak istiyorum, Genel Kamu Hukuku - General Public Law dava örneği arıyorum, Genel Kamu Hukuku - General Public Law makale hazırlamak istiyorum, Genel Kamu Hukuku - General Public Law tez incelemesi yapmak istiyorum, Genel Kamu Hukuku - General Public Law bitirme ödevi, bitirme projesi hazırlamak istiyorum diyen öğrencilere Genel Kamu Hukuku - General Public Law konulu çalışmalarında kısa sürede destek verilir.

Medeni Hukuk Aile Hukuku - Civil Law Family LawMedeni Hukuk Aile Hukuku - Civil Law Family Law ödevimi yaptırmak istiyorum, Medeni Hukuk Aile Hukuku - Civil Law Family Law sunum yaptırmak istiyorum, Medeni Hukuk Aile Hukuku - Civil Law Family Law makale yazdırmak istiyorum diyen hukuk fakültesi öğrencilerine tüm akademik çalışmalarda yardımcı olmaktayız.

Sosyal Bilimler İçin Matematik - Mathematics for Social SciencesSosyal Bilimler İçin Matematik - Mathematics for Social Sciences ders alan öğrencilere ödev yapıyoruz, Sosyal Bilimler İçin Matematik - Mathematics for Social Sciences soru çözüyoruz, Sosyal Bilimler İçin Matematik - Mathematics for Social Sciences take home exam yapılır. 

Türk Anayasa Hukuku - Turkish Constitutional LawTürk Anayasa Hukuku - Turkish Constitutional Law sunum hazırlamam gerekiyor, Türk Anayasa Hukuku - Turkish Constitutional Law makale incelemesi , Türk Anayasa Hukuku - Turkish Constitutional Law dava incelemesi örneği , Türk Anayasa Hukuku - Turkish Constitutional Law çalışması yaptırmak istiyorum, hukuk öğrencilerine yardımcı olmaktayız.

Hukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman LawHukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman Law dersi tüm hukuk öğrencilerinin temel derslerinden biridir, Hukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman Law ödevim var, Hukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman Law sunum yapılır mı , Hukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman Law kaynak arıyorum diyen hukuk öğrencilerine tüm çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Hukuk Tarihi ve Roma Hukuku - Legal History and Roman Law presentation sunum hazırlıyoruz.

Bilgi Teknolojileri Kullanımı - Information Technology

Siyaset Bilimine Giriş - Introduction to Political Science

Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General ProvisionsCeza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions homework, Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions essay, Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions presentation, Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions ödevleriniz yapılır, Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions makale yazımında yardımcı olmaktayız. Ceza Hukuku Genel Hükümler - Criminal Law General Provisions dava örnekleri hakkında bize iletişim sayfasından form doldurarak ulaşabilirsiniz. 

İdare Hukuku  - Administrative Law  : İdare Hukuku  - Administrative Law dersini alan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine İdare Hukuku  - Administrative Law ile ilgili tüm akademik çalışmalarında destek olmaktayız. İdare Hukuku  - Administrative Law ödev yaptırmak isteyen, İdare Hukuku  - Administrative Law sunum hazırlatmak isteyen, İdare Hukuku  - Administrative Law makale incelemesi yaptırmak isteyen hukuk öğrencilerine en erken süre içinde çalışmalarınıı yapıp teslim ediyoruz.

Devletler Genel Hukuku - International Law : Hukuk fakültesi öğrencilerinden gelen ödeb taleplerinden biri de Devletler Genel Hukuku - International Law dersinden gelen ders talepleridir, Devletler Genel Hukuku - International Law ödevim var, Devletler Genel Hukuku - International Law ödev yaptırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ingilizce ve türkçe ödevlerinde sunumlarında yardımcı olmaktayız.

Sosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social SciencesSosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social Sciences dersi sadece hukuk fakültesi öğrencilerine değil, sosyal bilimler bölümlerinde öğrenim gören tüm üniversite öğrencilerine zorunlu bazen de seçmeli olarak verilen bir derstir. Sosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social Sciences ödevi olan öğrencilere uzun yıllardan beri ödev yapıyoruz, Sosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social Sciences sunum yaptırmak isteyenlere sunum yapılır, Sosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social Sciences take home exam sorularını cevaplandırıyoruz. Sosyal Bilimler İçin İstatistik - Statistics for Social Sciences çalışmalarınız için bizi aramanız yeterlidir.

Hukuk Metodolojisi - Methodology of Law : Birçok hukuk öğrencisinin takviye aldığı derslerden biri de Hukuk Metodolojisi - Methodology of Law dersidir, Hukuk Metodolojisi - Methodology of Law dersi için hukuk öğrencilerine ödevlerinde sunumlarında makale incelemelerinde dava örneği hazırlamada ve diğer çalışmalarda yardımcı olmaktayız. 

Borçlar Hukuku Genel Hükümler - Law of Obligations General Provisions

İdare Hukuku (Yargılama Hukuku) - Administrative Law (Trial Law)

Uluslararası Örgütler Hukuku - International Institutional Law

Avupa Birliği Hukuku - European Union Law

Türkçe Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in TurkishTürkçe Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in Turkish dersinden öğrencilere akademik destek veriyoruz. Türkçe Eleştirel Okuma ve Yazma - Critical Reading and Writing in Turkish  dersinden verilen tüm çalışmalarınız için bizi arayabilirsiniz. 

Borçlar Hukuku Özel Hükümler - Law of Obligations Special Provisions

Medeni Usul Hukuku - Civil Procedure Law

Ticaret Hukuku (Ticari İşletme) - Commercial Law (Commercial Business)

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku - Intellectual and Industrial Property Law

Genel İletişim - General Communication

Sivil Toplum Kuruluşları - Non Govermental Organisations

Ekonominin Temelleri - Fundamentals of Economics

Ceza Hukuku Özel Hükümler - Criminal Law Special Provisions

Vergi Hukuku - Tax Law

Şirketler Hukuku - Company Law

Eşya Hukuku - Law of Property

İnsan Hakları ve Kamu Özgürlükleri - Human Rights and Public Freedoms

İcra Ve İflas Hukuku - Execution and Bankruptcy Law

Sigorta Hukuku - Insurance Law

Miras Hukuku - Heritage Law

Ceza Usul Hukuku - Criminal Procedure Law

Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text ProjectHukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project dersi ile ilgili verilen tüm ödev, Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project soru, Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project proje hazırlama, Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project makale yazma , Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project dava inceleme ödevleriniz ivedilikle yapılır ve teslim edilir. Hukuksal Metin Hazırlama Projesi - Legal Text Project çalışmalarınızı kısa sürede ingilizce ve türkçe olarak yapmaktayız. 

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku - Labor and Social SecurityLaw

Kıymetli Evrak Hukuku - Law of Commercial Papers

Deniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial LawDeniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial Law ödevim var, Deniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial Law sunum hazırlamam lazım, Deniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial Law makale arıyorum, Deniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial Law powerpoint yaptırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine hemen Deniz Ticaret Hukuku - Maritime Commercial Law çalışmalarında yardımcı olmaktayız. 

Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of LawHukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law dersi alan öğrencilere Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law proje hazırlamada yardımcı olmaktayız. Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law proje hazırlıyor musunuz diyen öğrenciler için Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law projesi hazırlıyoruz Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law dersinden verilen ödev ve proje için bizi arayın hemen size Hukuk Bitirme Çalışması - Graduation Project of Law çalışmalarınızı yapıp teslim edelim.

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588