spss anket analiz

SPSS ödevim var, spss yorumlama yaptırmak istiyorum

Spss anket analiz yapan ekibimiz 10 yıldan beri her türlü çalışmalarınız da destek vermektedir. Birçok üniversite öğrenci ödevleri ile ilgili bize spss anket ve analiz çalışmalarını yaptırmak için başvurur. Anket ve analiz yapılması için başvuran lisans ve yüksek lisans öğrencileri için yapılan çalışmaları i üniversitelerin istatistik bölümü mezunları , yüksek lisans mezunları ve doktorasını tamamlamış hocalar tarafından yapılmaktadır. 

Spss çalışmalarında anket hazırlamasını yapmaktayız. Veri girişi yapılmadan önce anketin hazırlanmış olması gerekir. Anketi bazı öğrenciler bize hazırlayıp gönderebilir, bu durumda anketin spss girişleri yapılarak analiz işlemleri gerçekleşir. Bunun yanında bazı üniversite öğrencileri hiçbir çalışma yapmadan anket de dahil tüm çalışmaları bizim yapmamızı talep eder . 

Anket hazırlandıktan sonra yapılan işlem , spss anket veri girişidir. Spss veri girme işlemi yapılırken, tüm değerler anketten gelen bilgilerdir. Bazı durumlarda spss çoklu giriş yapılmaktadır. Spss programı olmayan kişilerin ilk önce spss indirmesi gerekir. Spss data giriş örnekleri ni biz size numune olarak yollarız en azından sonuçlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlarız. Eğer hocanız talep ederse bu data giriş sonuçlarını hocanıza yollayabilirsiniz. spss veri analizi nasıl yapılır bu konuda bize güvenebilirsiniz. , çok iyi bir ödev alacağınızı size ifade ediyoruz. 

spss veri girişi nasıl yapılır , eğer öğrenci arkadaşımız bu konuda bizden destek talep ederse, kendisine detaylı olarak bilgi sağlamaktayız. Bunun yanunda spss veri girişi nasıl yapılır, bunun hakkında da bilgi veriyoruz. Eğer gerekli olursa spss veri analizi programı indir mek isteyen arkadaşlara da yardımcı olabiliriz. Tüm bunların yanında isteyen arkadaşlara spss ile veri analizi dersi veriyoruz. En son olarak spss 15 veri analizi, 
nitel veri analizi nasıl yapılır , panel veri analizi nasıl yapılır , spss çoklu veri girişi konularında da destek veriyoruz. Tüm istatistik ödevlerinizde size yardımcı oluyoruz. 

spss 15 veri analizi
nitel veri analizi nasıl yapılır
panel veri analizi nasıl yapılır
spss çoklu veri girişi

spss analiz yorumlama

spss analiz ödev
spss analiz nasıl yapılır
spss analiz programı indir
spss analiz yapma
spss analiz ücretleri
spss analiz programı
spss analiz fiyatları

 

Psikolojide Veri Analizi

SPSS konusunu işleyen derslerden biri de Psikolojide Veri Analizi dersidir. 

Bu dersin amacı  psikolojide veri analizi ile ilgili prensipleri ve yöntemleri öğretmektir. Derste, veri analizinin aşamaları, araştırma konusuna göre uygun istatistiksel tekniklerin seçimi ,  regresyon, discriminant ve faktör analizi gibi ileri istatistiksel teknikler konu olarak gösterilmektedir. Öğrencilerden  SPSS'i ileri düzeyde kullanması ve ders süresince araştırma projesi geliştirerek, yıl sonunda ona ilişkin rapor oluşturmaları beklenmektedir. 

Bunun yanında Paket programlar aracılığıyla sık kullanılan istatistiksel testlerin (t-testi, ANOVA, ki-kare, korelasyon) uygulamasının gözden geçirilmesinin yanı sıra, tanımlayıcı testler, istatistiki anlamlılığın standart testleri, varyans analizi ve regresyon analizi çalışılacak ve uygulanacaktır.

Araştırma Yöntemleri Research Methods
Olgucu yöntemin, deneysel tasarımın, anket ve mülakat tekniklerinin tanıtılması. Deneysel araştırmada temel kavramlar; iç ve dış geçerlik, deneysel kontrol teknikleri, deneysel olmayan tasarım, araştırma tekniklerinin temel ilkeleri, ölçme, geçerlik, güvenirlik, basit istatistik teknikleri, araştırma etiği.

 mühendislik fakültelerinde bilgisayar destekli mühendislik istatistiği dersi adı altında gösterilen spss programlama dersi birçok mühendislik öğrencisi için korkulu rüyadır. Mühendislik öğrencileri için spss ödevim var, ödev yaptırmak istiyorum diyenlere ödev yapmada destek veriyoruz

spss ödev ücretleri nedir diye soran lisans ve yüksek lisans öğrencilerine spss ödev ücretleri hakkında bilgi verebilmek için önceliki olarak ödevi görmemiz gerektiğini söyleriz, spss ödevi görmeden fiyat vermek oldukça zordur, bu yüzden spss ücretlerini öğrenmek istiyorum diyenlere bize ödevi yollayın size hemen ücret bilgisi verelim diyoruz. 

Spss verilerini girmek , spss anket analizi yapmak, spss çıktılarını analiz etmek birçok öğrenci için zordur, ancak istatistik mezunu, istatistik yüksek lisans yapan ekibimiz kısa süre içinde spss analiz ödevlerinizi yapmaktadır, en doğru , en hızlı, çalışma almak isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Bizi arayan öğrenciler varyans analizi ve çok değişkenli varyans analizini istedikleri taktirde kısa sürede yapmaktayız. 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588