tezimi düzenlettirmek istiyorum

Tezimi düzenlettirmek istiyorum diye kurumumuzdan yardım isteyen lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine tez düzenleme konusunda yardımcı olmaktayız. Tez yazım aşamalarını tamamladıktan sonra, tez onayı için tezini tez danışman hocasına veren üniversite öğrencileri , tez hocasından gelen tez düzenleme talebi ile karşılaşmaları son derece normaldir. Asla moralinizi bozmanıza gerek yok, tez yazımı kadar tez düzenlemesi de normal bir süreçtir. 

Tez yazım aşamasında tez yazan öğrencilere , tez yazım kılavuzuna uygun yazarsanız tez düzenlemesi yapmak zorunda kalmazsınız diye sürekli hatırlatmamıza rağmen tez yazan öğrenciler , yazım kılavuza bağlı kalmaksızın tez yazmaya devam ederler. Ancak tez düzenlemesi tez yazım aşamalarından biridir. tezimi düzenlettirmek istiyorum şeklinde bize gelen taleplerin birçoğu tez yazım kılavuzuna uygun yazılmamasıdır. 

Tezini düzenlettirmek isteyen öğrencilerin en önemli eksiği şekle göre düzenleme yapmamalarıdır. Şekil açısından tez düzenleme çalışması yapmaktayız. Şekil açısından düzenleme, sayfa boşluğu , yazı fontları, atıf sistemi, kenar boşlukları, başlık büyüklüğü , satır aralığı , satır yüksekliği gibi tamamen şekilsel olarak hazırlanmaktadır. 

Tez düzenlettirmek isteyen öğrencilerin diğer isteği içerik bakımından düzenleme talepleridir. Konu alt başlıklarının daha fazla yazılması, ana konuların daha fazla desteklenmesi, konunun daha iyi şekilde iddia edilmesi için içeriğinin zenginleştirilmesi çabasıdır. 

Lisans tezimi düzenlettirmek istiyorum diye bize başvuran öğrencilere lisans tez düzenleme çalışması yapmaktayız . Lisans tezim var tezimi düzenlettirmek istiyorum diyorsanız bizi arayın.

Yüksek lisans tezimi düzenlettirmek istiyorum diyen yüksek lisans öğrencilerine, master öğrencilerine yüksek lisans tez düzenlemesinde yardımcı olmaktayız. Yüksek lisans, master öğrencileri bize düzenleme yaptırmak için tezlerini yollayabilir. 

Doktora tezimi düzenlettirmek istiyorum diyen doktora öğrencilerine doktora tezi düzenlemede yardımcı olmaktayız. Doktora tez düzenlemesi konusunda bize güvenebilirsiniz. 

tezimi düzenlettirmek istiyorum diyorsanız arayın size hemen destek verelim. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588