Denizcilik Fakültesi öğrencilerine ödev soru proje makale tez

Denizcilik Fakültesi öğrencilerine ödev soru proje makale tez 

Denizcilik Fakültesi öğrencilerine ödev soru proje makale tez  yazımı yapıyoruz. Denizcilik Fakültesi öğrencilerine kısa süre içibde ödev soru proje makale tez yazımı konularında destek vermekteyiz. Universiteodevtez.com sitesi olarak denizcilik fakültesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans öğrencilerine destek vermekteyiz. Türkiyede ve yurtdışında denizcilik bölümlerinde öğrenim gören üniversite öğrencilerine en kısa süre içinde ödevlerini yapıp hemen teslim ediyoruz. Denizcilik fakültesinde öğrenciyim ödevim var, projem var, çizim ödevim var, tezim var diyorsanız bizi aramanız yeterlidir. 

Denizcilik faültesinde okuyan öğrenci kategorileri :

Lisans öğrencilerine : Denizcilik bölümünde öğrenim gören lisans öğrencilerine ödev soru proje tez essay assignment çalışmalarında destek veriyoruz.

Yüksek lisans öğrencilerine: Denizcilik fakültesinde öğrenim gören yüksek lisans öğrencilerine ödev soru proje çizim essay assignment ödevlerinde yardımcı oluyoruz.

Master öğrencilerine : Denizcilik fakültesinde öğrenim gören master öğrencilerine tüm derslerde tüm ödevler için yardımcı oluyoruz. 

Denizcilik fakülteleri için ödev ücretleri, proje ücretleri, tez fiyatları , tez yazımı ücretleri konularında bilgi almak için bizi arayın hemen size yardımcı olalım.

Denizcilik Fakültesinde okyan öğrencileri için yaptığımız çalışmalar

Ödev : Denizcilik fakültesi öğrencilerine ödev yapıyoruz, Denizcilik fakültesi öğrencisiyim ödev yaptırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans Denizcilik fakültesi öğrencilerine ödev yapıyoruz, Denizcilik fakültesi öğrencilerine tüm derslerde ödev yapılır. 

SoruDenizcilik fakültesi öğrencilerine soru çözümünde destek veriyoruz, Denizcilik fakültesi öğrencileri soru çözümü için bizi arar biz de Denizcilik fakültesi öğrencilerinin sorularını çözeriz . Denizcilik fakültesi öğrencisiyim soru çözdürmek istiyorum, çözülecek sorum var diyorsanız sorularınızı hemen cevaplandırıyoruz. 

ProjeDenizcilik fakültesi öğrencilerine proje yapmada destek veriyoruz, Denizcilik fakültesi öğrencisiyim dersinden projem var diyorsanız projeniz hazırlanır, Denizcilik fakültesi öğrencilerinin proje talepleri kısa zaman içinde yapılır. 

ÇizimDenizcilik fakültesi öğrencilerine çizim derslerinde çizim ödevlerinde yardımcı olmaktayız. Denizcilik fakültesi öğrencisiyim çizim yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz çizim ödeviniz çizim projeniz hemen yapıp teslim ediyoruz. 

MakaleDenizcilik fakültesi öğrencisiyim makale yazdırmak istiyorum, makale yazmam lazım, makale ödevim var diyorsanız bizi aramanız yeterli, bizi aradığınızda makale konusunu bize yollayın kısa sürede makale çalışmanızı maille size iletelim. 

Essay Denizcilik fakültesi öğrencilerine ingilizce essay yazmada destek veriyoruz, Denizcilik fakültesi öğrencisiyim essay yazmam lazım, essay yazdırmam lazım , essay yazan var mı diyenlere essay yazıyoruz, essay yazımı essay kriterlerine uygun olarak yapılmaktadır. 

Tez araştırmasıDenizcilik fakültesi öğrencilerine bitirme tezinde tez araştırması yapıyoruz, tez araştırması,literatür araması, literatür taraması çalışmalarınız yapılır.

Tez Yazımı : Tez merkezi olarak Denizcilik fakültesi öğrencilerine tez yazmada yardımcı oluyoruz, tez danışmanınız olarak Denizcilik fakültesi öğrencilerine tez danışmanınız olarak katkı veriyoruz, kısa zaman içinde Denizcilik fakültesi öğrencilerinin tezini yazma desteği sunuyoruz. 

Tez düzenlemesiDenizcilik fakültesi öğrencileri tezini yazdıktan sonra tez yazım kılavuzuna uygun şekilde tez düzenlemesi , tez formatlaması yapılır, Denizcilik fakültesi tez düzenlemesi yapılır, bitirme tezi düzenlemesine yardımcı olmaktayız, lisans bitirme tezi düzenlemesi yapıyoruz, 

Denizcilik Fakültesi Dersler

Denizcilik İngilizcesi : Denizcilik İngilizcesi dersinden denizcilik öğrencilerine Denizcilik İngilizcesi ödevi yapılır, Denizcilik İngilizcesi sunum hazırlanır, Denizcilik İngilizcesi projesi yapılır. Denizcilik İngilizcesi dersi için bizi arayabilirsiniz. 

Deniz Çevre Koruması
Cargo Handling & Stowage I
Termodinamik
Gemi İnşaatı ve Stabilite : Denizccilik öğrencilerine Gemi İnşaatı ve Stabilite dersinde verilen ödev yapılır, Gemi İnşaatı ve Stabilite sunum hazırlanır, Gemi İnşaatı ve Stabilite projesi yapılır, Gemi İnşaatı ve Stabilite tezi yazılır, Gemi İnşaatı ve Stabilite ödevim var, Gemi İnşaatı ve Stabilite ödev yaptırmak istiyorum diyorsanız bizi aramanız yeterlidir. 
Gemi Makineleri Operasyonu I
Gemi Makineleri Operasyonu II
Gemicilik I
Seyire Giriş
Düzlem Seyir tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Düzlem Seyir
Deniz Haberlesmesi
Seyir tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Gemi Manevrası
Gemi Manevrası

Gemi İnşaatıGemi İnşaatı dersi alan öğrencilere çizim ödevinde destek oluyoruz, Gemi İnşaatı çizim ödevlerinde , çizim dizaynında , çizim hesaplamalarında yardımcı olmaktayız. Gemi İnşaatı dersi alan öğrencilere kısa sürede destek olmaktayız. 

Deniz Ulaştırma Mühendisliği İngilizcesi I
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İngilizcesi II
Denizcilik İngilizcesi II
Yük İşlml. ve Gm. Stabiltsi I
Yük İşlml. ve Gm. Stabiltsi I
Denizcilik İngilizcesi III
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İngilizcesi III
Denizcilik Uygulamaları
Yük İşlml. ve Gm. Stabiltsi II
Yük İşlml. ve Gm. Stabiltsi II
Denizcilik İngilizcesi IV
Liman ve Terminal Operasyonları
Nautical Operations-Legal
Gemi Manevrası tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Intr.to Cargo Opr.&Ship Stblty
Chartering tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Yük Operasyonu ödevim var
ileri seyir
410 Liman ve Terminal Operasyonları
202 Cargo Handling & Stowage I
Gemi İnşaatı ve Deniz Bil. Fak.

Intr.to Naval Arc.& Ocean Eng. ödevim var
Deney Dizaynı ve Veri Analizi
Deney Dizaynı ve Veri Analizi
Gemi ve Deniz Yapılarının Direnci tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Oseanografi
Oseanografi
Oşinografi
Oceanography
Zemin Mekaniği : denizcilik öğrencisiyim Zemin Mekaniği ödevim var diyorsanız, Zemin Mekaniği proje ödevim var, Zemin Mekaniği sunum ödevim var diyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine Zemin Mekaniği ödevi yapılır. 
Dalga Mekaniği tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Wave Mechanics ödevim var
Deniz ortamında Ekolojik Süreçler; Giriş
Gemi Makinaları ve Donanımı

Gemi Makineleri ve DonanımlarıGemi Makineleri ve Donanımları ödevim var, Gemi Makineleri ve Donanımları sunum yapmam lazım, Gemi Makineleri ve Donanımları bitirme tezim var, bitirme projem var, Gemi Makineleri ve Donanımları yardım isteyen denizcilik öğrencilerine yardım edilir.

Gemi & Deniz Yapısı Elemanları dersi için arayan denizcilik öğrencileri oluyor ve bize ödev yapıyor musunuz diye sorarlar, biz de denizcilik fakültesinin tüm derslerine ait ödevleri yaptığımızı söylüyoruz, Gemi & Deniz Yapısı Elemanları dersi için de bize ödev yaptırmak isteyen öğrencilerden talep gelir, bize Gemi & Deniz Yapısı Elemanları ödevim var yardımcı olur musunuz der, biz de hemen Gemi & Deniz Yapısı Elemanları  dersine destek olacağımızı söyleriz, Gemi & Deniz Yapısı Elemanları powerpoint sunum yapıyoruz, Gemi & Deniz Yapısı Elemanları  proje hazırlıyoruz, Gemi & Deniz Yapısı Elemanları  tez taraması, tez yazımı , Gemi & Deniz Yapısı Elemanları  tez düzenlemesi yapıyoruz. 
Deniz Endüstrisinde Emniyet Yönetimi ve Risk Analizi
Sualtı Akustiği
Dnz Yapıları İçin Beton Tekniğ
Deniz Kirliliği
Marine Pollution
Kıyı Yapıları tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Araştırma Projeleri ödevim var
Seawater Chemistry
Oşinografik Veri Analizine Giriş

Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti : denizcilik fakültesi öğrencisiyim Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti ödevim var , Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti ödevimi yaptırmak istiyorum, Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti projemi yapacak ödev site si arıyorum ödev merkezi olarak Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti ödevinizi yapıyoruz, Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti proje merkezi olarak destek sunuyoruz. 

Gemi ve Deniz Yapıları Mukavemeti
Gemi ve Oşinografi Laboratuarı
Gemi ve Oşinografi Lab.
Gemi Model Deney ve Oşinografi Laboratuvarı
Ship Mod.Tst.&OceanographyLab.
Gemi Geometrisi
Ship Geometry 
Gemi Geometrisi
Imal Usulleri tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Imal Usulleri
Imal Usulleri tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
İmalat Yöntemleri
İmal Usülleri
Mühendislik ÖlçümleriMühendislik Ölçümleri dersinden ödevim var, Mühendislik Ölçümleri sunumum var, Mühendislik Ölçümleri projem var, Mühendislik Ölçümleri tez yazmam lazım diyen öğrencilere Mühendislik Ölçümleri dersinden yardım ediyoruz, Mühendislik Ölçümleri çalışmalarınız yapılır. 
Mühendislikte Isı Geçişi
Gemi Makinaları I
Gemi Yardımcı Makinaları
Gemi Üretim Metodları
Gemi Üretim Yöntemleri ödevim var
Gemi Elektrik Sistemleri
Gemi Hidrodinamiği - (Direnç)
Gemi Hidrodinamiği tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Gemi Hidrodinamiği (Sevk)
Gemi İnşaatı
Gem.İnş.&Gem.San.İş Gv.&İşç.Sğ
Gemi Tasarım Projesi : Gemi Tasarım Projesi çalışmasında denizcilik öğrencilerine Gemi Tasarım Projesinde yardım ediyoruz, Gemi Tasarım Projesi yaptırmak istiyorum diyenlere Gemi Tasarım Projesi yapılır ve Gemi Tasarım Projesi teslim edilir. 
Gemi Tasarım Projesi 
Tersane Organizasyon
Tersane Organizasyonu tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Blg Destekli Gemi Dzyn & Ürtm
Yüksek süratli tekneler tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Gemi Hareket ve Manevraları
Gemi Tasarım Projesi II
Gemi Tasarım Projesi II
Deniz Yapıları Mekaniği
Gemilerin Hidrodinamik Dizaynı çizim yaptırmak istiyorum
Gemilerin Hidrodinamik Dizaynı
Gemilerde Soğutma Sistemleri
Gemi Makinaları II
Gemilerde Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri
Gemilerde Otomatik Kontrol Sistemleri
Bitirme Çalışması

 

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce
Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce projem var proje yaptırmak
Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce projem var proje yaptırmak
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce KKTC Vatandaşları
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce ödev yaptırmak istiyorum
Karadeniz İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Trabzon Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce ödev yaptırmak istiyorum
Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sunum, makale
Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İngilizce

Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce
Yakın Doğu Üniversitesi öğrencisiyim Kktc-Lefkoşa Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği projem var proje yaptırmak
Zirve Üniversitesi öğrencisiyim Gaziantep Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bitirme tezi , tez düzenlemesi
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce projem var proje yaptırmak
Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği UOLP-Maine Maritime Academy
Zirve Üniversitesi öğrencisiyim Gaziantep Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği projem var proje yaptırmak
Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce projem var proje yaptırmak
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce UOLP-SUNY Maritime
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce ödev yaptırmak istiyorum
Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği UOLP-Maine Maritime Academy projem var proje yaptırmak
Piri Reis Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce ödev yaptırmak istiyorum
Zirve Üniversitesi öğrencisiyim Gaziantep Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ödev yaptırmak istiyorum
Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce UOLP-SUNY Maritime projem var proje yaptırmak
Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İngilizce KKTC Vatandaşları
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği İngilizce

Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Yat Tasarımı
Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Yat Tasarımıbitirme tezi , tez düzenlemesi
Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Yat Tasarımı projem var proje yaptırmak
Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim Gemi ve Yat Tasarımı ödev yaptırmak istiyorum


Denizcilik Yüksek Öğretim Kurumları
 İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencisiyim, ödevim var, ödev yaptırmak istiyorum
 Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencisiyim, projem var, proje yaptırmak istiyorum
 Piri Reis Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencisiyim, sunumum var, sunum yaptırmak istiyorum
 KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi öğrencisiyim, tezim var, tez yazdırmak istiyorum
 YakınDoğu Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencisiyim, makalem var, makale yazdırmak istiyorum
 YTÜ Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi
 Zirve Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisiyim, bitirme projem var, bitirme projemi yaptırmak istiyorum
 Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi
 Kocaeli Üniversitesi Barbaros Denizcilik YO
 Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu
 İstanbul Teknik Üniversitesi MYO
 Yalova Üniversitesi MYO
 Galatasaray Üniversitesi MYO
 Ordu Üniversitesi Fatsa MYO
 Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı MYO
 Bahçeşehir Üniversitesi MYO
 Mersin Üniversitesi Denizcilik MYO
 Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu
 Kocaeli Üniversitesi Karamürsel MYO
 Bartın Üniversitesi MYO
 YakınDoğu Üniversitesi Denizcilik MYO
 Ege Üniversitesi Urla Denizcilik MYO ödevim var

Gemilerde Sağlık İşleri Ile Ilgili
Bitirme Tezim Için Ihtiyacım Olan Bir Kaç Resim
Bitirme Tezim Için öneri!
Deniz Taşımacılığı Piyasaları.
Tez Yazdirmak Istiyorum
Port Guide Kullanımı Ile Ilgili Kaynak Lazım Acil????
Büyük Daire Seyri (PPT) Sunum
Fin Stabilizer
Gemilerde Surtunme
ACİl Tez Yardımı - Tankerlerde Yaşanan Patlama Olayı Lazım
Arpa Radar Tez ?
Tez Konusunda Yardım
Arpa Radar - PowerPoint (PPS)
Gemi Ve Yat Elektroniği - Bitirma Tezi Konusu
Dry Cargo Chartering
Gemilerin Tarihsel Gelişimi
container Ship Operations' Yardım
ırgat Ve Zincirlik Sistemleri
Pilot Çarmıhı
Türk Bayraklı Gemilerin Selamlaşması ?
GMDSS Hakkında Tez
Balast Devresi Maketi
ECDİS Ve ECS Sunum 
İlk Yardım [PowerPoint] Sunum
Marine Communication
Seyir Fenerleri Ve çeşitleri
Seyir Planı Hazırlamak, Ödev?
OCIMF, ALRS, ALL, ATT, ASD Hakkında Ödev?
Gemilerin Yapımında Kullanılan Hidrolik Pnömatik Sistemler
Zaman Kavramı ve Dilimleri - PowerPoint (PPS)
Kaptan Sakin Türk

 

Ana Makine Operasyon Soru Paketleri
Uluslararası Denizcilik Sözleşmeleri
makine denizcilik ingilizcesi hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Ana Makine Operasyon ve Bakımı
Ana Makine Operasyon ve Bakımı Soru Bankası
Denizcilik İngilizcesi Soru Bankası
Gemi Yardımcı Makineleri Operasyon ve Bakımı Soru Bankası
Makine Soru Bankası -
Deniz Hukuku ve Uluslararası Denizcilik Sözleşmeleri Soru Bankası
İngilizce çıkmış sorular
Yeni ingilizce sorular
Denizcilik İngilizcesi Soru Bankası
ingsınav soruları
uzak yol vardzabit ingilizce soruları
Denizcilik İngilizcesi - Soru ve ı
Stabilite Çıkan sorular
GEMİ İNŞAA VE SÖRVEY İŞLEMLERİ
Stabilite Çıkan sorular
Çanakkale Stabilite Sınavı
Stabilite soru bankası Problemler
Stabilite soru bankası
Stabilite soru bankası
Stabilite soru bankası
GEMİ İNŞAA VE SÖRVEY İŞLEMLERİ soruları
vardiya zabiti stabilite soruları
Gemi İnşa ve Stabilitesi Soru Bankası
Gemi İnşa ve Stabilitesi Soru Bankası
Gemi İnşa ve Stabilitesi Soru Bankası
Meteoroloji Soru Bankası
Meteoroloji Soru Bankası
Meteoroloji Soru Bankası
Yeni Seyir Soruları Toplu Paket
Zaman Hesaplama Soruları
Sextant sözel sorular
Sextant sayısal hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Radar soruları
Pilotlama soruları
Parakete iskandil soruları
oto pilot ile ilgili sorular
Notik almanaklar hakkında sorular
Matamatiksel Seyir soruları
Manyetik pusula düzeltme soruları
Loran omega Soruları
Kutup Seyri soruları
Kıyı Seyri Sözel sorular
Kıyı Seyri Problemleri
Gps Soruları tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Göksel Seyir Tanımlar
Cyro soruları
Gel-git soruları
Cyro hatası hesabı ile ilgili sorular
Buz Seyri ile ilgili sorular
Büyükdaire seyri ile ilgili sorular
Arpa Radar soruları
Akıntı seyri tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum
Seyir Soru ve
Seyir Sorular
Seyir Goss çıkan sorular
Ecdis Soruları
Gemi seyri çıkmış sorular -
Gemi Seyri Soru Bankası
Gemi Seyri Soru Bankası
Gemi Seyri Soru Bankası
Seyir Goss çıkan sorular
Yeni Seyir Soruları
Gemi Seyri Soru Bankası
Seyir Soruları - Sınrlı Kaptan
Gemi Seyri Soru Bankası
Gemi Seyri hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Gemi Seyri Soru Bankası
uzak yol vardzabit seyir soruları
Gemicilik ve Gemi Manevrası Soru Bankası
Gemicilik ve Gemi Manevrası Soru Bankası
Gemicilik ve Gemi Manevrası Soru Bankası
VARDİYA ÇALIŞMA NOTLARI
SINAV NOTLARI STABILITE- YUK ISTIF
SINAV NOTLARI DENIZDE HABERLESME
DRAFT SURVEY
DRAFT SURVEY DETAYLI ACIKLAMALI

ASTRONOMIK SEYIR

SEYIR GEL GIT

SEYIR RADAR PLOTLAMA ödevim var

SINAV NOTLARI SEYIR

SINAV NOTLARI SEYIR FENERLER

METEOROLOJI GENEL OZET SAYFA

SINAV NOTLARI METEOROLOJI

SINAV NOTLARI METEOROLOJI _SINAV SORULARI
Denizcilik İngilizcesi

Dz Huk ve Ulus Dz sözleş Pers idaresi, Dz işletmeciliği

gemi insa,yuk islemleri ve stabilite

gemi manevrasi ve gemi makineleri

seyir hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum

vardiya standartlari tez yazdırmak istiyorum, tez düzenlemesi yaptırmak istiyorum

MaxSea v - Full
MAXSEA NİSAN HARİTA GÜNCELLEMESİ
MaxSea timezero Profesyonel
Konular
sharing your android gps data to pc for using with maxsea , opencpn etc
NEW Raster Charts unlock code & How USED Djeman KEYGEN FOR GENRATE UC
opencpn for android
issa book Program
Cep Telefonu için Ecdis Programı Navionics
cm v
install & update chart & Connecting gps MaxSeav
dKart Navigator v - Full
dKart Navigator - Full
Maxsea - Full
Cm haritaları güncellemesi
OpenCPN TR - Full
MAXSEA TIME ZERO
ADMIRALTY DIGITAL CHART CATALOG
OpenCPN TR - Full
Maxsea Mart Harita Güncellemesi
Maxsea Nisan Harita Güncellemesi
Navi-Sailor ECS Full
Netpas Distance Table
Maptech Grafik Navigator Pro
Maxsea Şubat Harita Güncellemesi
SeaClear - PC Chart plotter
Navi-Sailor Ecdis
ADMIRALTY TOTAL TIDE
BAPLIE VIEWER Load Master
Draft Sörvey Programı
Trim & Stability Programı
UNITEST MARINE TRAINING BOILER , FRESH WATER GEN , ATC
Sailor & Skanti GMDSS simülatör
European Ship Simulator Erken Erişim Sürüm İncelemesi
Voit pervaneli gemi kullanma similasyonu
Virtual Engine Room Simülatör
Furuno GMDSS Simülatör
PORT & TERMINAL GUIDES
FREE UNIT CONVERTER
MA MarEng Denizcilik İngilizcesi Eğitim Programı
WayPoints
CASP Bilgisayar Otomatik İstif Planlama Sistemi
Pratik İngilizce Seti
Astronomik Seyir
IMO | Standard Marine Communication
Red House
stellarium
Blm Shipping gemi takip
World Wide Telescope NASA'nın uzay programı
Geometrik Biçimli Cisimlerin Alan-Çevre Ve Hacimlerini Hesaplama Programı
SAMETRAN SÖZLÜK
Route Planer
Tell Me More ingilizce eğitim seti
Xport
AIS Plotter
Eta Programı
BP Distance Table
Maxsea V Kurulum Anlatımı Resimli
Maxsea Siyah Ekran sorunu Black Screen Problem
Konular
Open CPN Harita indirme
Maxsea V Windows Kurulum Anlatımı Resimli
cm ed
maxsea
colreg navrules program hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Gemilerde Bulunması Gereken İlaçlar
maxsea bit'de çalışır mı?
maxsea win de çalışır mı?
Gemi ekipmanları
marine crewman's handbook
Seyir Kitabı
Konteyner Gemisi Okul Bitirme Tezim
Derslik Ödev Arşivi
The Mariners Handbook
Roro Gemileri Zabitan El kitabı
Buzluk Sistemi Genel
Gemilerde Kullanılan Yağ Karşılıkları
Standart Denizcilik Seyir Sözlüğü
Safe Transport Of Dangerous Cargoes
Stability And Trim For The Ship`s Officer
Turkce-Ingilizce Ansiklopedik Sözlük
Pusula
Tankerlerde Inert Gaz Sistemleri Ve Ham Petrol Ile Yikama
Kaptanın gece emirleri
Denizde Canlı Kalabilme - survival at sea
Solas hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Ticaret Gemisi Yapi Duzeni
Ticaret Gemilerinde Gemi Adamlarini Kazalara Karsi Koruma Ve Guvenlik
Thomas Stowage
Symbols and Abbreviations used on Admiralty Charts
Uluslararası Deniz Şamandıralama Sistemi
Raycas Collision Avoidance System & ARPA
Radar
Petrol Tankerlerinin Emniyeti
Oil Pollution Supplement
Oil Pollution
Modern Gemicilik
MF-HF Radyo Telefon Haberlesmesi
Meteoroloji
Merchant Ship Search and Rescue Manual MERSAR
MARPOL
Magnetik Pusula Düzeltme Yönergesi
Manual on oil pollution
Manyetik pusula düzeltme klavuzu
LSA CODE
Gemi Stabilitesi hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Kimyasal Tanker İşlemleri
International Travel and Health
COLREG Sınav Soru
Denizde Çatışmayı Önleme Tüzüğü
Denizde Çatışmayı Önleme Tüzüğü
Köprü üstü Prosedürleri
Seyirde Gözlem için en önemli Yıldızlar
Gök Cisimleri ile Enlem Tayini -
Astronomik seyri cilt -
Astronomik seyri
Astronomik Seyir
Yük İstif Genel
Ticaret Gemilerinde kullanılan tonajlar
Ambar Kapasiteleri
Ambarların Havalandırılması
Deniz taşımacılığında taşınan tehlikeli yükler
Tanker Tanıtımı ve İşletimi
Konteyner Taşımacılığı
Tonaj ve ölçümleri hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Ambar Kapakları
Seyirle ilgili ödevler ve bitirme tezleri toplu paket
Akıntı Seyri projem var
Cyro Pusula
Manyetik Pusula Düzeltme Yönergesi -
Seyir Kitabı -
Pratik seyir Bilgileri -
Haritaların Tashihi
Akıntı Seyri projem var
Yükleme ve Boşaltma Avadanlıkları kulanımı
Denizcilik Sözlüğü
Gemici Bağları ile ilgili deyimler
Alfabetik Gemicilik Dili
Electronic Chart Display and Information System- ECDIS
Cyro Compas
Oto Pilot hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
AIS nedir ?
Denizcilik Sektöründe Risk Kavramı
Denizcilik finansmanının tarihsel gelişimi
Deniz Taşımacılığında kullanılan finansman yöntemler
Denizden Adam Kurtarma Prosedürleri
Deniz Kazalarının Analizi
Gemi Güvenliği  projem var
Personel Emniyeti ve Sosyal Sorumluluk
Tekne Sigortası
Deniz Finansmanının Genel Özellikleri
Deniz taşımacılığında P&I kulüplerin yeri ve önemi
Deniz Hukuku ve Sigorta
Ticaret gemileri donanımları ve teçhizatları
Güverte Bölümü Dersleri
Vardiya Tutma Standartları
Göksel Seyir hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Gemi Stabilitesi ve Yük İşlemleri
Gemi Seyri
Gemi Manevraları
Gemicilik
Elektronik Seyir
Meteoroloji
Denizcilik İngilizcesi
Deniz Ticaret Hukuku
Denizde Güvenlik
Denizcilik Ekonomisi
Ship Handling
Deniz Sigortaları
Personel İdaresi
Tanker İşlemleri
Elektrik - Elektronik
Denizde Haberleşme
Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Bölümü Dersleri
Gemi Elektrotekniği
Gemi İnşaatı ve Stabilite
Bilgisayar Dest Müh Çizimi
Gemi Mühendisliği Giriş
Statik
Gemi Teorisi
Termodinamik
Akışkanlar Mekaniği
Gemi Elemanları
Gemi Yardımcı Makineleri
Güverte Donanımları
Gemi Makineleri
Gemi Isıtma Soğutma ve Havalandırma
Balıkçı Gemileri Tasarımı
Tersane Organizasyonu
Otomatik Kontrol projem var

Yat ve Gezinti Teknelerinin TasarımıYat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı dersinde denizcilik eğitimi alan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı çizimi yapıyoruz, Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı dersinden ödev yapıyporuz, Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı sunumu hazırlıyoruz , Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı tez araştırması yapıyoruz ve Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı tez yazımı yapıyoruz. Yat ve Gezinti Teknelerinin Tasarımı için bizi arayın.

ASTRONOMIK SEYIR
SEYIR GEL GIT
SEYIR RADAR PLOTLAMA
METEOROLOJI GENEL OZET 20 SAYFA
DRAFT SURVEY DETAYLI ACIKLAMALI
VARDIYA CALISMA NOTLARI tum sorular 100 basari
GASM Makine soruları 1997-2007 hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
GASM MAKiNA SORULARI 2004 2005
Gasm Guverte SINAV SORULARI 1999-2005.exe
GASM Guverte SINAV SORULARI 2005 - 2006 - 2007 Gueverte
FARKLI RENKLER ICIN BOYA KARISIM IPUCLARI
SET DRIFT CALCULATION AKINTI BULMA HESABI
GMDSS GOC SORULARI
BILL OF LADING HAKKINDA BILGI
LAYTIME VE DEMURRAGE IN HESAPLANMASI
Gemi Makineleri
HAVA DURUMU TAHMINI
a short guide to celestial navigation
BOWDITCH NAVIGATION en iyi seyir kitaplarindan biri English
CAYRO PUSULA CALISMA PRENSIBI animasyonlu
DueMEN DONANIMLARI
ELEKTRONIK SEYIR YARDIMCILARI
GEMI KULLANMA Ozkan Poyraz
HO 229 INTERSEPT HESAPLAMA FORMU
KAPTANIN KILAVUZU tesekkurler Kpt Yucel SUGEN
Manyetik Pusula Duzeltme Yonergesi
MEVKI SEMBOLLERI 06 2007 KOPRUUSTU POSTERI
NORIES TABLES nasil kullanilir aciklamali
NOTIK ALMANAK nasil kullanilir aciklamali
NP 401 ILE BILINMEYEN BIR YILDIZIN TANINMASI
RADAR PLOTING arpa radar olmadan pilotma nasil yapilir
Rota Cizerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Sextant Hatalari
SEXTANTLA OLCULEN YUKSEKLIGE YAPILACAK DUZELTMELER
SEYIR DURUMUNDAKI GEMIDE RASAT ZAMANININ BULUNMASI
SEYIR HESAP CETVELLERI OTOMATIK SUPPER
SEYIR KITABI 254 SAYFA
SQUAT CALCULATION BROWNS ALMANAC
TURKISH STRAITS VTS KULLANICIREHBERI yeni 10 11 2008
ULUSLARARASI SAMANDIRALAMA SISTEMLERI
VARDIYA TUTMA USULERI projem var
Maritime Abbreviations Terms 2069 pages
Basic ship theory STABILITE 773 sayfa
CHARTERING Abbrevations
DEMIR YUKLERININ TASINMASI hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
DENIZCILIK SOZLUGU 5000 KELIME
GEMILERDE DETAY DIZAYNI
CHEMICAL TANKER HANDBOOK English
CHRIS HAZARDOUS CHEMICAL DATA MANUAL 181 SAYFA
COW CRUDE OIL WASHING SYSTEMS
Framo Cargo Pumps
HASTA DEGERLENDIRME ILKK YARDIM 106 sayfa
ISGOTT 5th ED TURKCE
ISGOTT 5TH EDITION AND CHECK LISTS
Kimyasal Tanker Islemleri MEHMET ALTUN
KIMYASAL TANKER CHF OFF NOTLARI
KIMYASAL YUKLER LISTESI OZELLIKLERI
KONTEYNER TERIMLERI VE KISALTMALAR
Marpol 73 78 ANNEX I V SPECIAL AREAS
Ship Captain s Medical Guide
STAJER TANKERDE NELERi OKUMALI Bilmeli UGUR FIRAT
TANK CLEANING GUIDE DR VERWEY
TANKER DEFINITIONS TANKERCILIK SOZLUGU
TANKER HANDBOOK for DECK OFFICERS
TANKER YUK HESAP TABLE 53D-54D ACIKLAMA
TANKERCININ EL KITABI
Tankerlerde Inert Gaz Sistemleri Ve Ham Petrol ile Yikama
AMBARLARIN HAVALANDIRILMASI PROSEDURU
DENIZ TICARET YAZISMALARI Erol CEYLAN
DENIZCI ALET EDAVATLARI SUUPPEER
DRAFT SURVEY DE STANDARDIZASYON Bulent EROL
IMPA MARINE STORES GUIDE 3RD ED Scanned
LOAD LINE ZONES HARITASI
RO-RO GEMILERI ZABITAN EL KITABI
Ship To Ship Transfer Guide
SOLAS 2004 CD ROM VERSION
TURKCE INGILIZCE RUSCA SOZLUK
DENIZCI BAGLARI ARSIVI 3 SUPER KITAP
DENIZDE GUVENLIK YUSUF SERTKAYA 215 SAYFA
DOKME YUK TASIYAN GEMI CESITLERI
EMNIYET TANITIMI YENI KATILAN PERSONEL ICIN
Filika kazalari uzerine rapor
MANEVRA HALATLAR VE KOMUTLAR
VAPOR CONTROL PRESSURE DROP CALCULATION hicbir yerde bulamazsiniz
WALL WASH NEDIR NASIL YAPILIR TANKER
YANGIN YANGINLA MUCADELE
YUK EVRAKLARI IMZALANIRKEN GEREKEN HUSUSLAR REMARKLAR
GEMIDE OLMASI GEREKEN SERTIFIKA PLAN MAUAL IMO
KAPTANIN BIREYSEL KARAR VERME SURECI kpt selcuk nas tez
KONTEYNER TASIMACILIGI TIPLERI YUKE ZARAR VEREBILECEK ETKENLER
NAVLUN SARTLARI YUK OPERASYON TERIMLERI
OIL SPILL KIT REHBERI SUPPER hicbir yerde yok
TANKER VETTING HAZIRLIKLARI KONTROL LISTESI
TEHLIKELI YUKLER IMDG KARGOLAR TEZ 102 SAYFA
TURK DENIZCILIK SEKTORUNUN TARIHCESI
PIPELINE CAPACITY FORMULA
T54B-T54A-T54D
TABLE 6A - 6B - 6D VCF WCF TABLES
API TO DENSITY CONVERT
ASTM API TABLES SUPPER  hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
ASTM API TABLES SUPPER
ASTM Tables
FRAMO PURGING TRAINING CD
GAZ OLCUM CIHAZLARI KALIBRASYON PROSEDURELERI
ULLAGE STABILITE ve YUK HESAPLARI excel 46 en iyi dosya
Kumanya Yemek Listeleri
Yeterlilik Bazinda alinmasi gereken STCW sertifikalari 05 01 2009
GMDSS ve Haberlesme dosyalari
LIMAN EVRAKLARI excel dosya hepsi burada
MAKINE EVRAKLARI genel dosyalar
marine trading letters ticari yazismalar 104 word dosya
PROTESTO MEKTUPLARI 409 dosya
YUK ILE ILGILI PROTESTOLAR 206 dosya
YAG KAYIT DEFTERI REHBERI Oil Record Book nasil doldurulur
HASTALIK GRUPLARINA GORE ILACLAR
Revir Medical Saglik ile ilgili dosyalar
ROLE CETVELI MUSTER LIST arsivi 121 dosya
ROLE KARTLARI arsivi 43 dosya
SABLON FONTLARI printerdan direk kesmeye hazir cikar
TRAINING MANUAL prepared
BP Port to Port Limanlar Arasi Mesafeyi waypointler ile gosterir
SEYIR PROGRAMLARI muhtelif
CAPSAT program FOR INM-C
GMDSS SIMULATOR TRAINER SuePPER
ilac rehber program 305 simkapharma
Marine Atlas projem var
Satellite Finder Turksati kolayca bul
SUPER KULLANISLI PROGRAM seyir kargo tide vb
WATCH KEEPER 2 vardiyada uyuma

 


yıldız yuzmedalıcı eğitim kitabı
parametre projem var
Üniversite Sanayi İşbirliğinde Örnek Bir Model
DSH Kabiliyetli Hücumbot Ön Dizayni
Gemilerde Kullanılan Klasik Ve Modern Otopilot Sistemlerinin Tarihsel Gelişimi
Farklı Tip Ve Boyutta Gemilerin Seçiminin Bulanık Mantık Yöntemiyle İncelenmesi-
Yelkenli Gemilerin Tarihi hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Gemi İnşa Sanayi Özel İhtisas Komisyonu Raporu
Türk Ticaret-i Bahriyesi ve Mübadele Gemileri
Karadeniz Balıkçı Teknelerinde Sevk Sistemi Tasarımı
Offshore ikmal gemisi sektörü
Sailing Yacht Performance : The Effects Of Heel Angle And Leeway Angle On Resistance And Sideforce
Gemilerde bünyesel titreşimlerin incelenmesi
Sinop'te Maket Kotra Yapımcılığı
Gemi Sistemleri İçin Entegre Bakım-Onarım Yönetimi Gereksiniminin Analizi
Information Technology At Sea
Salma Tasarımı projem var
Yüksek Sıcaklık Süper-İletken Chts) Teknolojisi
Avrupa Gemi İnşa ve Gemi Onarım Endüstrisinin Geleceğinin Tanımlanması Mükemmellik ile Rekabet
Yüksek Hızlı Su Ustü Savaş Gemileri için Denizcilik Performans Analizi
Depreşim Dalgası (Tsunami) Tanım Ve Korunma Yöntemleri
Pod/Strut Birleşimeerindeviskoz-Potansiyel Akım Hız Birleştirmesi
Türk Yeni Gemi İnşaatı Tersaneleri İçin Gemi İnşa Stratejisi Geliştirme
Sualtı Gürültüsü: Kaynaklar, Yöntemler Ve Önlemler
Gemi Motoru İmalatında Tülomsaş Potansiyeli
Osmanlı’nın Çöküş Döneminden 1938 Yılına Kadar Sanayileşme
Çok Noktadan Bağlı Tanker-Şamandıra Bağlama Sistemlerinde Hata Ağacı Tabanlı Risk Analizi
Tekne Üretimi Kaynaklı Cam Takviyeli Polyesyer Atıkların Asfalt Betonu Kaplamalarında Geri Dönüşümü
Örgütsel Yapılar Ve En Gelişmiş Tasarım Esaslarına Dayalı Yeni Gemi İnşaa Ağırlıklı Bir Tersane İçin Önerilen Genel Örgütsel Yapı
Türkiye Karasularında Petrol Sızıntısı Tehlikesine Karşın Petrol Temizleme Gemisi İhtiyacı Ve Petrol Gemisi Dizayn Gerekleri
Gemi Sanayinde Kullanılan Yüksek Güçlü Lazer Makineleri
Üniversite-Sanayi İşbirliğinin Gelişmesi İçin Neden Arge Yapmalıyız?
Gemi Sektörünün Çevresel Sorumluluğu: Sintine Ve Balast Suları
Gemi Yatırım Analizlerinde Portföy Belirleme: 'Tıme Charter' Piyasaları Üzerine Bir Uygulama
Gemi Yatırım Analizlerinde Portföy Belirleme: Tıme Charter Piyasaları Üzerine Bir Uygulama
Gemi Onarım Tekniklerine Genel Bakış
Üniversite Sanayi İşbirliğinde Dünya Ve Türkiye'deki Eğilim Ve Uygulamalar
Common Raıl Yakıt Püskürtmeli Yüksek Devirli Gemi Dizel Motorlarında Yüksek Sülfür İçeriğinin Yol Açtığı Arızalar
Tersanelerdeki İs Kazalarının İstatistiki Olarak İncelenmesi
Yelkenli Teknelerin Performans Tahmininde Hidrodinamik Deneyler
Avrupa Gemi İnşa ve Gemi Onarım Endüstrisinin Geleceğinin Tanımlanması Mükemmellik ile Rekabet
Mesleksel Değerler Ve Etik Eğitimi: Denizcilik Uygulaması
Yetişkin Öğrenme İlkeleri Ve Denizcilik Öğrencilerinin Üniversite Eğitimine İlişkin Algıları
İzmir'de Konuşlanmış Denizcilik Şirketlerinin Gemiadamlarına Yönelik İnsan Kaynakları Politikalarının Analizi
İstanbul Boğazı Boyunca Poli Aromatik Hidrokarbon Kirlenmesi ve Deniz Canlılarına Olan Etkisi
Mrac Pd İle Gemi Rota Kontrolü hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Köprüüstü Bileşik Seyir Sisteminde Hesaplanan Ve Ölçülen Seyir Hataları Arasındaki İlişki
Denizden Yağ Toplama Teknikleri Ve Yeni Geliştirilen Bir Yöntem
Dünya Tersaneleri Ve Gemi Yapımındaki Gelişmeler
Gemi Operasyonlarının Yönetiminde Kaptanın Bireysel Karar Verme Süreci Analizi Ve Bütünleşik Bir Model Uygulaması
Gemi Sistemleri İçin Entegre Bakım-Onarım Yönetimi Gereksiniminin Analizi
Antıfoulıng İçeren Gemi Boyalarının Uluslararası Kurallar Çerçevesinde Kirletici Etkilerinin İncelenmesi
Farklı Tip Ve Boyutta Gemilerin Seçiminin Bulanık Mantık Yöntemiyle İncelenmesi
Denizcilikte Aktif Eğitim ve Kalite Yönetimi
Mesleksel Değerler Ve Etik Eğitimi: Denizcilik Uygulaması
Su Altı Tesislerinde Bakım Onarım Çalışmaları
Lagün - Deniz Etkileşiminin İncelenmesi
Feribotlarda Taşıma Maliyet Analizi projem var
Egzos Emiş Ağzı Etrafındaki Akışın Sayısal Hesabı
Denizden Yağ Toplama Teknikleri Ve Yeni Geliştirilen Bir Yöntem
Dalga Enerjisinden Elektrik Enerjisi Elde Etmede Kullanılan Hareketli Su Kolonu Sisteminin Lineer Teori Kullanılarak İncelenmesi
Gemi Ana Makina Seçiminde Çok Kriterli Karar Verme Yöntemleri Ahp Ve Smart Uygulaması
Gemi Dizel Motorlarında Çoklu Subap Uygulamasının Performansa Etkisi
Serbest Akım Türbülansının Pervanelerdeki Kavitasyon Başlangıcı Ve Gürültü Üzerindeki Ölçek Etkisi
Yüzer Petrol Üretim, Depolama Ve Nakil Amaçlı Açık Deniz Yapısı Üzerine Gelen Dinamik Yükler
Başlangıçta Serbest Yüzeyinde Sinüzoidal Dalga Formuna Sahip Bir Tankta Çalkantı Probleminin Sınır Eleman Yöntemiyle Çözümü
Gemi Arkasındaki Türbülanslı Akışın Nümerik Hesaplanması
Gemi Kurtarmada Boyuna Mukavemet Hesabının Önemi Ve Modellemede Karşılaşılan Zorluklar
Straın-Gage Yöntemi Ve Gemi İnşaatında Kullanım Alanları
Gemi Pervanelerinin Mukavemet Analizi
Tersanelerdeki İş Kazalarının İstatistikî Olarak İncelenmesi-Statistical Evaluation Of Shipyard Accidents
Üniversite Sanayi İşbirliğinde Dünya Ve Türkiye'deki Eğilim Ve Uygulamalar
Gemi Ağırlık Merkezinin Belirlenmesi (Meyil Tecrübesi)
Common Raıl Yakıt Püskürtmeli Yüksek Devirli Gemi Dizel Motorlarında Yüksek Sülfür İçeriğinin Yol Açtığı Arızalar
İstanbul Boğazı Trafiğinde Seyir Güvenliği Sorunu Olan Bölgelerin Belirlenmesi İçin Bir Yöntem
Güvenli Gemi İşletmeciliği Ve ISM Kodu
Çelik malzemeyle İnşa Edilmiş Bir Balıkçı Gemisi Serisinin Türk Loydu Kurallarıyla Boyutlandırılmış Ortakesit Elemanlarının Yapısal Analizi hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Konteyner Gemilerinde Yükleme-Boşaltma Ve Emniyete Alma-Çözme İşlemlerinin Mekanizasyonu
Yetişkin Öğrenme İlkeleri Ve Denizcilik Öğrencilerinin Üniversite Eğitimine İlişkin Algıları
Denizcilik Ve Gemicilik Terimleri
Karadeniz Balıkçı Gemilerinin Genel Yapısal Özellikleri
DSH Kabiliyetli Hücumbot Ön Dizaynı
Geleneksel Bodrum Guleti Formundan Yararlanarak Oluşturulan Bir Yelkenli Ailesi
Dünya Deniz Ticareti ve Gemi Filosu Analizi
Türkiye'de Gemi İnşa Sanayinin Genel Yapısı, Sorunları Ve Bu Sorunların Çözümüne Yönelik Öneriler
Cumhuriyet Döneminde İnşa Edilen İlk Gemiler: Gölcük Tankeri, Kocataş Ve Sarıyer Vapurları
Gemi Onarım Tekniklerine Genel Bakış
Dünya Tersaneleri ve Gemi Yapımındaki Gelişmeler
Tersanelerde Uygulanan Ve Uygulanabilecek Kaynak Yöntemleri
İstanbul Boğazında Tekne Trafiği projem var
Elverişli Bayrak Uygulamalarının Dünya Ulaştırma Piyasasına Etkisi
Gemi İnşaatı Ve Deniz Yapılarında Lazer Işın İmalat Yöntemlerinin Uygulanması
Mesleksel Değerler Ve Etik Eğitimi: Denizcilik Uygulaması
Denizcilikte Aktif Eğitim ve Kalite Yönetimi
Deniz Ulaştırma Politikaları Oluşturmada Sosyoekonomik Boyut: Bir Model Önerisi
Türk Denizcilik Sektöründe Özelleştirme Çalışmalarının Gemi Yapım, İşletmecilik Ve Limanlar Yönünden Değerlendirilmesi
Türkiye Kıyılarındaki Deniz Fenerlerinin Coğrafi Dağılımı
2004 Deniz Sektörü Roporu
Uluslar arası mevzuatta deniz kirliliği ve Türkiye'deki uygulamaları-Sea Pollution in international regulations and its applications in Turkey
Dünya Deniz Ticareti ve Gemi Filosu Analizi
Dünya Deniz Ticareti ve Öngörüler
Radar-Basit Bir Radar Nasıl çalışır

denizcilik staj goss gemi gemi adami Deniz üniversite yardım yabancı bayrak liman güverte MAKİNE ZABİTİ duim seyir makine ISPS ingilizce yat kaptanı ilac listesi gemiadamları fakülte 4 yıllık yabanci firma Vardiya ktü karaköy Titanic üniversitesi yaz stajı gasm sso denizciyiz tanışma kısa staj tanker sogutma ve iklimlendirme gemi güvenlik zabiti sınırlı vardiya zabiti cso eğitim varna sınav Taşımacılık piri reis üniversitesi stcw kurs gemi adami olur raporu pfso stajyer maas


Güverte hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Denizde Güvenlik
Gemi Seyri
GMDSS
Denizde Haberleşme
Radar
Gemicilik
Deniz Hukuku
Meteoroloji
Elektronik Seyir
Gemi Stabilitesi ve Yük İşlemleri
Denizcilik İngilizcesi
Gemi Manevraları
Makine projem var
BİTİRME TEZİM İCİN YARDIM EDEBİLİRMİSNİZ ?
hong kong limanı
yelkenli tekneler
Deniz kaza raporu yardım
Denizde LPG Taşımacılığı Analizi ???
LPG, Taşımacılık, Analiz, Deniz
Haydarpaşa Limanı
manevra esnasında güvertede yapılan işlemler nelerdir?
Gemilerde ve Limanlarda Yük Elleçleme Çeşitleri
Proje Ödevi hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
Sıre programı tankerlerde
gemide emniyet
Kuru yük ambar çeşitleri
okul bitirme projesi
tanker hesaplamaları
Lütfen bana tez konusu söyler misiniz ? Çok acil... Deniz ve liman işletmeciliği bölümü okuyorum.
Ambarda Kontrol edilecek Hususlar
Gemi ve Yat Elektroniği - kaynak/döküman lazım bitirme tezi için
pervaneler
45-90 üçgeni ile ilgili bi soru yardım eden herkese teşşekürler
ödevim yardım eder misininz
Liman Maliyetleri
GMDSS Dönem Ödevi
OTOMATİK SİSTEMLER
Harita düzeltmeleri
Bana Bu soruyu Formülle Çözebilirmisiniz ?
seyir kitabı nereden temin edebilirim
yat dizaynı
Stabilite, sınavda yeni karsılastıgım sorular
AMVER SİSTEMİ TELE SAĞLIK KURUMU ödev
Ödeve acil yardım
TAnkerlerde tank temizliği tez konusu

 

 Gemiadamları Sınav Soruları ve Cevapları Paketi
 İTÜ Denizcilik Fakültesi Mülakat Sınavı
 Size Göre En iyi Denizcilik Şirketi Hangisi ?
 Maaş Sıkıntısı oluşturan ve Ödeme Yapmayan Denizcilik Şirket...
 Denizcilik Okulları Değerlendirmesi projem var
 Gemide Bayanla Çalışmak?
 2012 Yat Kaptanlığı Online Sınav Soruları
 GMDSS GOC Yazılı Sınavı Çalışma Paketi
 C-Map Mayıs 2010 Full Electrochart (Maxsea 10 Uyumlu)
 GOSS Seyir Sınavı 2011 Çıkmış Sorular
 GOSS İngilizce soruları 2011
 Denizcilik eğitimi ile ilgili sorular
 Yeni Şubat 2013 GOSS Seyir Sınav Soruları
 2011 İTÜ D.U.İ.M. Kazananlar
 Ekol denizcilik hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum

Konu
 Size Göre En iyi Denizcilik Şirketi Hangisi ?
 Gemide Bayanla Çalışmak?
 Yat Kaptanı Sınav Dilekce Ornegi
 Bosuna Eski Sorulara Bakmayın.
 GEMİ ADAMLARININ KUSURU
 Denizcilik Okulları Değerlendirmesi
 13.05.2015 Ankara Uzakyol 1.zabit Yük Işlem Sorular
 Hangi Cevabi Veren Gerçek Denizcidir?
 ACİL
 STCW Calışma .. Soru- Cevap
 Satılık Tekne Var Mı?
 En iyi Denizcilik Şirketleri?
 08/10/2014 Tophane Vardiya Sınavı
 GOSS Seyir 300 Soruluk Güncel Soru ve Cevaplar
 11.05.2015 Uyvz. Stabilite Sinavı

Güverte Denizcilik Dersleri
Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Ders Konuları
Editör: Kaptan Sakin Türk 
 Denizde Güvenlik
 Deniz Ticaret Hukuku
 Denizcilik İngilizcesi
 Denizcilik Kimyası
 Denizcilik Laboratuvarı
 Denizcilik Meteorolojisi
 Düzlem Seyir
 Elektronik Navigasyon  projem var
 Gemicilik
 Gemi Manevraları
 Gemi Seyri
 Gemi Stabilitesi ve Yük İşlemleri
 Gemi Yönetimi
 Göksel Seyir hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
 Personel Yönetimi
 Vardiya Tutma Standartları
Makine Denizcilik Dersleri
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Ders Konuları
Editör: Kaptan Sakin Türk 
 Denizcilik Kimyası
 Teknik Resim
 Gemi Elektrotekniği
 Gemi Malzeme Bilgisi
 Mühendislik Sistemleri ve Nümerik Analizi
 Gemi İnşaatı ve Stabilite
 Malzeme Mukavemeti
 Gemi Elektroniği hakkında makale arıyorum, makale yazdırmak istiyorum
 Gemi Yardımcı Makinaları
 Gemi Dizel Makinaları
 Makine Elemanları
 Otomatik Kontrol Sistemleri
 Fluid Mechanics
 Isı Transferi
 Ers
 Sevk ve Şaft Sistemleri
 Buhar ve Gaz Tribünleri
 Soğutma ve Hava Sistemleri
 Computation of Marine Diesel Engines
 Hidrolik ve Pnömatik Kontrol Sistemleri
 Sörvey Yöntemleri projem var
 Denizcilik Kuralları ve Sınırlamalar
 Kalite ve Güvenlik Yönetimi

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Matematik I
Fizik I
Int. to Comp. and Inf. Systems
Teknik Resim
Maritime Chemistry
Gemicilik I
Seyire Giriş
Denizde Güvenlik I (Kredisiz)

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Matematik II
Beden Yeterliliği (Kredisiz)
Physics II
Physics II Lab.
Statics
Maritime English
Gemicilik II
Düzlem Seyir
Vardiya Standartları I
Intr. to Sci & Eng Comp.

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Lineer Cebir
Dynamics
Elektronik
Ekonomi
İstatistik projem var
Türkçe I
Göksel Seyir I
Ship Construction
Maritime English for Mar.Trans.Eng. I

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Diferansiyel Denklemler
Deniz İşletmeciliği I
Marine Communication
Göksel Seyir II
Türkçe II
Gemi Manevrası projem var
Electronical Navigation I
Maritime English for Mar.Trans.Eng. II
Denizde Güvenlik II (Kredisiz)

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Denizcilik Meteorolojisi I
Yük İşlemleri ve Gm.Stabilitesi I
Vardiya Standartları II
Electronical Navigation II
Maritime English for Mar.Trans.Eng. III
Maritime Practical Studies
Deniz Hukuku I
Denizde Güvenlik III

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Long Term Sea Tranining

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Marine Engines
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I
Yük İşlemleri ve Gm. Stabilitesi II
Ulaştırma Sistemleri
Deniz İşletmeciliği II
Deniz Hukuku II projem var
Seçime Bağlı Ders (MT) projem var

Ödev Proje Tez yazdığımız denizcilik fakültesi dersleri
Denizcilik Meteorolojisi II
Ship Management projem var
Personnel Management
Maritime English for Mar.Trans.Eng. IV
Bitirme Çalışması
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Seçime Bağlı Ders (MT)

Deniz Ulaştırma İşletme Bölümünde (Güverte) 1. Sınıftan itibaren Matematik,Fizik,Kimya gibi derslerin yanında Gemicilik, Gemi Stabilitesi-Gemi İnşa- Yük Hesapları- Stabilitesi, Seyir (Navigasyon), Meteoroloji gibi dersler ile başlayıp Okyanus Sefer planlama,Denizde Güvenlik (Safety), Eğitim gemisi ile seyir, Denizde Haberleşme, Köprüüstü Simulatörleri gibi birçok ders alacaksınız.

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588