Mimarlık ödev proje

Mimarlık ödev proje yapılır . Universiteodevtez sitesi olarak mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinde öğrenim gören lisans ve yüksek lisans yapan öğrencilere mimarlık ödevi, mimarlık projesi konularıında yardımcı olmaktayız. Mimarlık öğrencilerinin aldıkları bölüm derslerinde ve seçmeli derslerde verilen ödev, proje , tez konularıında yardımcı olmaktayız. Mimarlık öğrencileri gibi , iç mimarlık bölüm öğrencilerine de ödev desteği, proje desteği vermekteyiz. 

Mimarlık ödevim var, mimarlık çizim yapmam lazım, mimarlık projem var, ödevimi yaptırmak istiyorum, projemi yaptırmak istiyorum, çizim yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. 

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri diğer bölüm öğrencilerine oranla daha fazla çizim ve proje hazırlamak durumunda kalır. Haftalık, aylık ve dönemlik olmak üzere birçok çizim ödevi ve çizim projesi hazırlayıp sunmak durumunda kalırlar. Bu yüzden ekibimiz, destek almak isteyen öğrencilere zorlandıkları, takıldıkları ve yapamadıkları yerlerde destek vermektedir. 

Mimarlık ödev proje desteği için Halime Hanımı arayabilirsiniz. Halime : 0533 1606948

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

İletişim Bilgileri

  • Sait : 0535 356 63 63 (Ödev+Tez)
  • Elif:0538 9299613 (Ödev)
  • Ramazan:0535 8748872
  • Serkan 0532 526 65 88 
  • Adres : Türkiye'de ve Yurtdışındaki öğrencilere ödev proje tez  yazılır.
  • Whatsapptan ulaşabilirsiniz.