Proje yaptırmak istiyorum

Proje yaptırmak istiyorum. Universiteodevtez ekibi olarak projem var projemi yaptırmak istiyorum diyen lisans ve yüksek lisans eğitimi alan üniversite öğrencilerine proje yapımında destek vermekteyiz. 

Hangi projeleri yapıyoruz

Üniversite eğitimi alan lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuyan mühendislik, iktisadi bilimler, işletme, muhasebe , ekonomi, endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, mimarlık , çizim, öğrencilerinin projelerinde yardımcı olmaktayız. 

Kimlere proje yapıyoruz

Lisans, yüksek lisans ve master öğrencilerine proje hazırlamada destek veriyoruz. 

Proje kaç günde biter

Proje zorluğuna, diline göre birkaç günden bir aya kadar zaman alabilir. 

Proje ücretleri nedir

Proje ücreti zorluğuna, ingilizce ve Türkçe olmasına, detayına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat almak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Proje yaptırmak için ne yapmalıyım 

Projenizi yaptırmak için bize başvurmanız halinde bize proje detaylarını yollamanız gerekmektedir. 

Bitirme projesi yapıyor musunuz?

Bitirme projesi hazırlamaktayız. Bitirme projeniz varsa detayları bize yollayın.

Projemi yapamıyorum, projemi yaptırmak istiyorum, diyorsanız bize ulaşın, projenizi en kısa süre içinde yapıp size teslim edelim. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588