Tez Yazım Fiyatları

Tez Yazım Fiyatları hakkında genel bilgi bulabilirsiniz. 

Tez yazım fiyatları birçok kritere göre değişiklik gösterir. En önemli kriter sayfa sayısıdır. Sayfa sayısı arttıkça ödevin fiyatı da etkilenecektir. Lisans tezi ve yüksek lisans tezi sayfaları değişiklik gösterse de birbirlerine yakındır. Bu yüzden tez fiyatında en önemli kriter sayfa sayısıdır. Sayfa sayısının yanında lisans tezi ve yüksek lisans tezi olmasıdır. Bunun yanında, tezin dili önemlidir. İngilizce yazılan tez ile Türkçe yazılan tez arasında ücret bakımından fark vardır. Son olarak, tez fiyatını etkileyen son kriter zamandır. 1 yıllık süresi olan bir tez ile 1 ayda yazılması istenen tezin fiyatlaması da değişik olacaktır. 

Tez yazım fiyatları , tez hazırlama ücreti hakkında bilgi almak isteyen lisans, yüksek lisans, master , doktora öğrencileri sitemize ulaşmak için arama kelimeleri ile ulaşır. Bize ulaşabildikleri kelimeleri sıralamak gerekirse, tez yazdırmak istiyorum tez ücretleri nedir, tez fiyatları nedir, ingilizce tez yazdırmak istiyorum tez hazırlama fiyatları nedir, tez yazım ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum şeklinde yazarak bize ulaşırlar. 

Tez yazım fiyatları yanında, lisans öğrenciler, yüksek lisans yapanlar, master öğrencileri ve doktora tezi yazan öğrenciler makale ücretleri nedir, makale yazdırmak istiyorum, bilimsel rapor yazdırmak istiyorum, rapor ücretleri, fiyatları nedir diye sormaktadır. 

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588