SPSS Veri istatistik Analiz

Kurumumuz  SPSS Veri İstatistik ve Analiz konularında yardımcı olmaktadır. Deneyimli istatistik uzmanlarımız tüm istatistiki çalışmalarda sizlere yardımcı olmaktadır. SPSS Analiz ve yorumlama ödevlerinizde bizimle çalışmanın farkını yaşayın. SPSS ile Araştırma bulgularını analiz ediyoruz. Profesyonel spss analizi yapan firma arayanlar için en ideal kurum bizim sitemizdir. Çoklu regresyon analizi için bize başvuran birçok lisans ve yüksek lisans öğrencisi bulunmaktadır.

Spss Ödev 

Spss ödev yaptırmak isteyen öğrencilerin zaman geçirmeden bizim ile temasa geçmeleri gerekir. Spss ödev yaptırmak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin bizimle erken iletişime geçmelerinin nedeni, spss ödev ile yeteri kadar zaman içinde ilgilenmektir. SPSS ödevleri zaman isteyen ödevlerdir. Bu yüzden ödev size verilince en kısa zamanda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

 Spss istatistik ödevlerinizi , üniversitelerin istatistik bölümlerinden mezun yüksek lisans ve doktora yapan akademisyenler tarafından yapılmaktadır. Yaptığımız spss istatistik ödevlerinizi profesyonel istatistikçi ekip tarafından yapılmaktadır. Spss istatistik ödevleriniz için anket tasarımı, anketin uygulanması, anketin değerlendirilmesi ve anket yorumlarını yapmaktayız. 

Spss analiz ödevlerinizi de yapmaktayız. Spss analiz çalışmalarınızı kısa süre içinde yapıp teslim ediyoruz, isteyen üniversite öğrencilerine yapmış olduğumuz ödev ile ilgili kısa spss eğitimi de vermekteyiz. Bunu genelde yapılan ödev üzerinden detaylı açıklama ile öğrenciye bilgi vererek yapmaktayız. Spss veri girişi işlerinizi de yapıyoruz. Profesyonel istatistikçi akademisyenler ile anket veri girişi çalışmalarınızı yapmaktayız. 

Spss örnekleri , yaptıkça öğrenciye iletiyoruz. Spss çalışmalarında metod uygulaması hocanızın istediği ile aynı olması önemlidir. Bu sebeple, örnek spss çalışmalarını ödev sahibine yollayıp hocasına onaylatmasını bekleriz. Hoca onaylayıp öğrenci bize ödevi yollar ve çalışmaya devam ederiz. Hoca spss örneğin düzeltilmesini isterse, hemen gerekli düzeltmeleri yapar ve ödeve devam ederiz. 

Spss anket tasarımı yapıyoruz. İstenen tarzda anketin tasarımını ve anket uygulamasını yapıyoruz. Spss anket tasarımında 

 Spss veri girişi ödev proje ve tez çalışmalarınızı yaptırmak isterseniz, fiyatlarımız için kurum yetkilisi ile görüşünüz.

 

 

 

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588