Lisans, yüksek lisans öğrencilerine makale yazıyoruz

Boğaziçili Eğitimcilerden Makale Ödev Danışmanlığı Hizmeti Veriyoruz

Lisans, yüksek lisans öğrencilerine makale yazıyoruz.

Tüm konularda makale ödevinizde yardımcı oluyoruz. Üniversite öğrencilerine verilen ödev türlerinden biri de makale yazma ödevidir. Makale yazma birçok üniversite öğrencisinin korkulu rüyasıdır. Makale yazma özellikle de akademik makale yazma her üniversite öğrencisinin mutlaka yazması beklenen ödev çeşitlerinden biridir. 

Makale yazmak neden zor

Birçok üniversite öğrencisi için makale yazmak büyük bir sorundur. Akademik makale yazmak, belirli kuralları olduğu için öncelikle bu kuralların bilinmesi gerekir. Akademik makale nasıl yazılır, akademik makale yazmanın özellikleri nelerdir, atıf nasıl yapılır, kaynakça nasıl oluşturulur, bunları bilmeden elbette makale yazmak büyük bir sorun oluşturacaktır. Makale yazmanın temel kuralı, makalenin nasıl yazılacağı konusunda detaylı bilgiye sahip olmayı gerektirir.

Makale yazarken "ne yazacağım" sorusu

Makale yazmak isteyen üniversite öğrencilerinin karşılaştıkları bir diğer sorun ise öğrencinin ne yazacağını bilmemesidir. Konuya hakim olmadan yazılacak bir içerik olmayacağı için öğrenciler makale yazmakta ciddi sorun yaşarlar. Makale yazmaya başlamadan önce konu hakkında textlerinizi , okumalarınızı mutlaka yapmalısınız.

Formata uygun makale yazımı 

Diğer bir sorun ise, istenen formata göre makale yazmaktır. MLA sistemi , APA stili makale hangisi isteniyorsa, makaleyi o stilde yazmak gerekir. Bu stildeki yazı formatlarını öğrencilerin mutlaka bilmeleri gerekir. 

 

Biz tüm konularda makale yazmada size destek veriyoruz. 

Üniversite öğrencilerinin makale yazdırma taleplerine uygun olarak beklentilerinin üzerinde kaliteli makale yazıyoruz. Bizim için konu ders bölüm farkı olmadan tüm makale çeşitlerinde size destek sunmaktayız. Ekonomi, işletme, hukuk, insan kaynakları sosyal bilimler alanında makale yazdığımız gibi endüstri mühendisliği, matematik, çevre gibi mühendislik türlerinde de makale yazımı yapıyoruz. 

Makale Ödevim var diyenler

Makale ödevim var diyen üniversite öğrencilerine makale yazımında kısa süre içinde destek veriyoruz. 

Makale yazma ücretleri 

Makale yazma fiyatları hakkında yetkililer ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Kaç günde makale yazıyoruz

Kısa süre içinde makale yazıyoruz. Makalenin uzunluğu, kaynakların olup olmaması, hocaların yoğunluğuna göre makale yazma süresi değişmektedir. 

 

İdeal makale kaç sayfa kaç kelime olmalıdır

İdeal makale kaç sayfa kaç kelime olmalıdır sorusunun cevabından ziyade bizim için hocanızın sizden talep ettiği ödevin sayfası ve kelimesi önemlidir. 250 kelime sınırı makaleden tutun da 15000 kelime sınırıına kadar makale yazımı yaptık. Bu yüzden makale sınırını bize bildirmeniz yeterlidir.

Makale ödevi siteleri

Makale ödevi siteleri içinde sitemiz en iyi makale yazan sitelerden biridir. Makale ödevi yapan siteler içinde güvenilir site bulmak zordur. Ancak benzersiz makale ödevi yazıyoruz. 

Makale Ödevi Örnekleri 

Makale Ödevi örnekleri konusunda elimizde oldukça geniş makale arşivimiz mevcuttur. Bu yüzden özgün makale yazmada kısa süre içinde taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

 

 

Makale Hazırlama

 

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588