elektronik projesi yapılır

Elektronik mühendisliği öğrencilerine lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeyinde elektronik projesi yapılır. Elektronik mühendisliği bölüm öğrencilerine lisans 1. sınıftan başlayarak mezun olana kadar elektronik proje hazırlama ödevi verilir. Tüm üniversitelerdeki elektronik bölümü öğrencileri ve elektronik dersini seçmeli ders olarak alan üniversite öğrencilerine elektronik projesi hazırlamada yardımcı olmaktayız. 

Elektronik lisans öğrencisine elektronik projesi yapılır dediğimiz gibi aynı şekilde de yüksek lisans öğrencilerine de elektronik ödev, elektronik projesi , elektronik tez hazırlamada yardımcı olmaktayız. Elektronik öğrencisiyim, elektronik ödevim var, elektronik ödevimi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere hem Türkçe hem de İngilizce proje hazırlama desteği sunmaktayız. Matlab , matlab uygulamaları ile projelerinizde destek verilir. 

Türkiyede öğrenim gören elektronik öğrencilerine verdiğimiz desteği yurtdışındaki elektronik öğrencilerine de vermekteyiz. Yurtdışında Kıbrısta, Amerikada, İngilterede, Almanyada, İtalyada, Avusturyada öğrenim gören elektronik öğrencilerine de yardımcı olmaktayız. Yurtdışında yaşayan lisans, yüksek lisans, master düzeyinde elektronik projesi yapılır. 

Elektronik projeleri ile ilgili ödev, proje, tez çalışmalarını yapan ekibimiz elektronik mühendisliği mezunu yüksek lisans ve doktorasını yapmış olan akademisyen gruptan oluşmaktadır. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588