proje ücretleri

Proje ücretleri, proje yaptırmak isteyen üniversite öğrencilerinin en fazla sorduğu sorulardan biridir. Proje yaptırmak isteyen öğrenciler, proje yapma konusunda proje tekniklerini taö olarak öğrenemediyse ve yeterli zamanı yoksa, projesini proje yapan merkezlere, sitelere, kurumlara yaptırmak isterler. 

Sitemize gelen proje yaptırma taleplerine kısa süre cevap vermekteyiz. Proje yaptırmak isteyen öğrencilere fiyat, ücret verebilmemiz için proje detaylarını öğrenmemiz gerekir. Proje, bitirme projesi mi , lisans projesi mi, yüksek lisans projesi mi yoksa doktora projesi mi bir kere bunu bilmemiz gerekir. Bunun yanında proje konusunu, proje teslim tarihini , kaç gün kaldığını, varsa proje kelime ya da sayfa sınırını bilmek isteriz. Son olarak da proje Türkçe mi olacak yoksa ingilizce mi olacak bunu da bize bildirmeniz gerekir. 

Tüm bu bilgiler elimize ulaştıktan sonra proje ücretleri hakkında proje yaptırmak isteyenlere fiyat bilgisi verebiliriz. Aksi takdirde eksik bilgi ile proje ücretleri konusunda doğru fiyat veremeyiz. 

Proje merkezi olarak proje yaptırmak isteyen Türkiyede öğrenim gören lisans, yüksek lisans, master, doktora , üniversite öğrencilerine katkı verdiğimiz gibi, yurt dışında öğrenim gören Amerikada, İngilterede, Almanyada, Fransada, Çinde okuyan öğrencilere de proje hazırlama konusunda yardımcı olmaktayız. proje taleplerinizi hem İngilizce hem de Türkçe olarak yapmaktayız. 

Proje ücretleri ile ilgili olarak sitemizden bilgi almak isteyen lisans, yüksek lisans, master, doktora eğitimi alan öğrenciler, iletişim sayfasındaki form aracılığı ile bize detayları yollayabilir. 

Proje ücretlerini etkileyen faktörler içinde sayfa sayısı, kelime sayısı, proje dili bizim için oldukça önemlidir. Hangi projeleri yapıyoruz diye soranla için : 

lisans projesi yapılır

yüksek lisans projeleri

proje örnekleri, örnek projeler, 

proje ücretleri, fiyatları

master projem var, proje yaptırmak 

endüstri mühendisliği projesi

makine projem var

elektrik elektronik projesi yaptırmak

mimarlık projesi yaptırmak

proje ücretleri

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588