ösym tez

Ösym tez , tez araştırması yapan lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora düzeyindeki öğrencilerin yazılmış tezlere ulaşmak için arama motorlarına girdikleri anahtar kelimelerden biridir. Tez tazma safhasına gelen üniversite öğrencileri, tez konusu belirleme ile ilgili ciddi anlamda sorun yaşarlar. Tez konusu belirlemek için ziyaret edilecek tez merkezlerini ziyaret ederler. En çok arama yapılan anahtar kelimelerden biri yök tez merkezi, diğeri ise ösym tez merkezidir.

Tez merkezi yazdığınızda karşınıza ulusal tez merkezi olarak yök tez merkezi ilk sırada çıkar. Ancak osym tez merkezi diye bir sayfa ile karşılaşmazsınız. Çünkü böyle bir sayfa yok. Ösym tez ile yapılan aramalarda, ösym tez diye birşeyin olmamasının nedeni, ösym nin tez ile ilgisinin ve yetkisinin olmamasındandır. Ösym sınavlar düzenleyerek öğrenci yerleştirir, öğrencilerin tezleri ile ilgilenmez, öğrencilerin tezleri ile yök kurumu ilgilenir. Tez aramak, tez taramak, tez araştırması yapmak için ulusal tez merkezi olan yök tez merkezine ugramanız gerekir.

Ösym tez kelimesinin arama motorlarında bu kadar çok kullanılması yanlışın devamıdır. Muhtemelen yök tez merkezi dışında yazılmış tezlere ulaşmak isteyen öğrencilerin çaresizliğini ortaya koymaktadır. Google ın arama motor mantığı en çok aranan kelimeleri üst sıralarda göstermek olduğunu biliyoruz, ösym tez kelimesinin üst sıralarda çıkması da işin ilginçliğini ortaya koymaya yetmektedir. 

Ösym tez kelimesi ile yapılan aramaların azalması neticesinde ösym tez kelimesi zamanla arama motorlarında sıralaması düşecektir. 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588