Time management ödevi yapılır

Time management  dersi alan lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora eğitimi alan öğrencilere Time management ödevi yapılır. Time management dersi alan öğrenciler genelde endüstri mühendisliği bölümü öğrencileri olmasına rağmen aynı dersi işlet mühendisliği bölümü, işletme, ekonomi öğrencileri lisans, yüksek lisans, master seviyelerinde almaktadır. Bazı bölümlerde de seçmeli ders olarak verilir. Talep eden öğrencilere Time management  ödevi yapılır, projesi hazırlanır, tezi yazılır. 

Özel üniversitelerde ingilizce eğitim veren vakıf üniversitelerindeki öğrenciler tarafından yaptırılan Time management  ödevleri, proje çalışmalarını ingilizce olarak hazırlamaktayız. Time management  ödev proje yapan ekibimiz endüstri mühendisliği mezunu yüksek lisans ve doktora eğitimi alan genç akademisyenler tarafından yapılmaktadır ve zamanında teslim edilmektedir.  Aynı zamanda yurtdışında eğitim alan türk öğrencilere de time management ödev desteği sunmaktayız.

Time management hakkında ödevim var, ödevimi yaptırmak istiyorum, projem var, projemi hazırlatmak istiyorum, tezim var tezimi yazdırmak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, master ,MBA öğrencilerine hemen yardımcı olmaktayız. Ödev proje ile ilgili detayları bize yollamanız yeterlidir, aynı zamanda teslim tarihi, varsa kelime ya da sayfa sınırlaması son olarak da ödev ingilizce mi yoksa türkçe mi yapılacak bu bilgileri bize iletmeniz yeterlidir. 

 

  • Bunlara da göz atabilirsiniz

 

Çalışma Saatlerimiz

Ödevlerinizi 7/24 yollayabilirsiniz. Mail attıktan sonra  whatsapptan bilgi mesajı atabilirsiniz. Ödevlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Lisans yüksek lisans ve MBA öğrencilerine tez, tez yazımı, tez düzenlemesi, ödev, makale, mühendislik çizim ve proje yapıyoruz. İletişim sayfamızda yer alan tüm telefon numaralarında whatsapp vardır, iletişimin kısıtlı olduğu durumlarda whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. RSS

site stats

Arama Kelimeleri

Üniversite öğrencilerine 15 yıldan beri destek veren ekibimiz size sorunsuz Ödev, Tez, Proje hazırlama desteği verecektir. Arayın Serkan Hoca 05325266588

İletişim Bilgileri

 

  • Serkan Hoca : 05325266588